Masterlan optický MPO patch cord, MPOupc female/4xLCupc duplex, MM, OM3, 8, Typ B, 2m

Náš kód: 306110 *306110*
prodloužená záruka
10 let
záruka
  • Masterlan optický MPO patch cord, MPOupc female/4xLCupc duplex, MM, OM3, 8, Typ B, 2m
Délka: 2 m
Skladem 2 kusy
Kdy zboží dostanu?
611 Kč 739 Kč
Garance skvělé ceny Garance skvělé ceny

Masterlan optický kabel MPO patch cord, MPOupc female/4xLCupc duplex, MM, OM3, 8, Typ B. Délka kabelu 2 m. Další informace

Další v kategorii

Výrobce: Masterlan
Kód výrobce: MPOf/4xLC-OM3-2
Náš kód: 306110

Rychlá navigace

Masterlan optický MPO patch cord, MPOupc female/4xLCupc duplex, MM, OM3, 8, Typ B, 2m Masterlan optický MPO patch cord, MPOupc female/4xLCupc duplex, MM, OM3, 8, Typ B, 2m
611 Kč 739 Kč

Popis produktu

Masterlan optický MPO patch cord, MPOupc female/4xLCupc duplex, MM, OM3, 8, Typ B, 2m

Optický MPO patch cord propojovací kabel pro rychlý přenos signálu a dat. Kabel je odolný vůči zkreslení přenosu, a to bez ohledu na délku kabelu, tento konkrétní kabel je dlouhý 2 metry.

  • optický MPO patch cord
  • konektory MPOupc female/4x LCupc duplex
  • 8 vláken
  • typ optického vlákna MM
  • OM3
  • Typ B
  • délka kabelu 2 m

Jak hodnotíte popis produktu?

Technické parametry

Druh kabelu: Datový

Délka [m]: 2

Základní parametry

Druh kabelu: Datový

Délka [m]: 2

Další informace

Výrobce: Masterlan

Kód výrobce: MPOf/4xLC-OM3-2

V nabídce od: 15. 12. 2020

Záruka: 10 let (u CZC.cz)

Spolehlivost: 100 %

Diskuze k produktu

Máte otázky k danému produktu?
Zeptejte se v diskuzi.

Zatím nikdo nepřispěl do diskuze, !

Hodnocení produktu

K tomuto produktu není dosud žádné hodnocení.

Zatím není žádné hodnocení, !

Notebooky a počítače za férové ceny Notebooky a počítače za férové ceny