Masterlan optický patch cord, LCapc/SCapc, Duplex, Singlemode 9/125, 3m

Náš kód: 250339 *250339*
zajímavá cena
  • Masterlan optický patch cord, LCapc/SCapc, Duplex, Singlemode 9/125, 3m
  • Masterlan optický patch cord, LCapc/SCapc, Duplex, Singlemode 9/125, 3m
  • Masterlan optický patch cord, LCapc/SCapc, Duplex, Singlemode 9/125, 3m
  • Masterlan optický patch cord, LCapc/SCapc, Duplex, Singlemode 9/125, 3m
Produkt bude brzy vyprodaný. Nenechte si ho ujít za tuto cenu!
Skladem
Kdy zboží dostanu?
49% sleva 155 Kč 187 Kč 79 Kč 96 Kč
Garance skvělé ceny Garance skvělé ceny

Kvalitní optický patch cord, konektory LC/SC, 2 vlákna typu SM 9/125 (G.657.A2), plášť LSZH, APC, průměr 2 mm, délka 3 m. Další informace

Další v kategorii

Výrobce: Masterlan
Kód výrobce: LCapc/SCapc-DSM.9/125-03
Náš kód: 250339

Rychlá navigace

Masterlan optický patch cord, LCapc/SCapc, Duplex, Singlemode 9/125, 3m Masterlan optický patch cord, LCapc/SCapc, Duplex, Singlemode 9/125, 3m
79 Kč 96 Kč

Popis produktu

Masterlan optický patch cord

Masterlan optický patch cord je vhodný pro propojení aktivních zařízení k pasivnímu (optický rozváděč, optická vana), nebo jako propojení aktivních zařízení, popřípadě pasivních. Použitá singlemode 9/125 vlákna jsou typu G.657.A2 a jsou zakončena dvěma LC a SC konektory. Celkový průměr kabelu je 2mm.

Broušení ferule je v provedení APC. Plášť je LSZH (nízkodýmový, bezhalogení). Délka kabelu je 3 metry.

Jak hodnotíte popis produktu?

Technické parametry

Druh kabelu: Propojovací

Délka [m]: 3

Konektory: LC, SC

Základní parametry

Druh kabelu: Propojovací

Délka [m]: 3

Typ přenosu: Optický

Všeobecné informace

LSZH (LSOH): Ano

Průměr kabelu [mm]: 2

Konektory

Počet konektorů: 2

Z konektoru: LC

Do konektoru: SC

Konektory: LC, SC

Optika

Počet vláken: 2

Typ vlákna: Single Mode

Optická vlákna: G.657.A2

Průměr jádra [µm]: 9/125

Typ broušení: APC

Další informace

Výrobce: Masterlan

Kód výrobce: LCapc/SCapc-DSM.9/125-03

V nabídce od: 4. 12. 2018

Záruka: 2 roky (u CZC.cz)

Spolehlivost: 100 %

Diskuze k produktu

Máte otázky k danému produktu?
Zeptejte se v diskuzi.

Zatím nikdo nepřispěl do diskuze, !

Hodnocení produktu

K tomuto produktu není dosud žádné hodnocení.

Zatím není žádné hodnocení, !

Akční nabídka Akční nabídka