MaxLink SFP modul 1,25Gbit, SM, 1310/Rx1550nm, 3km, 1x LC konektor, DDM, Cisco kompatibilní

Náš kód: 281782 *281782*
prodloužená záruka
3 roky
záruka
  • MaxLink SFP modul 1,25Gbit, SM, 1310/Rx1550nm, 3km, 1x LC konektor, DDM, Cisco kompatibilní
Skladem na objednání
Kdy zboží dostanu?
214 Kč 259 Kč

Kvalitní značkový SFP modul, pro spojení na vzdálenosti až 3 km, podporované vlnové délky Tx 1310/Rx1550nm. Jedná se o typ singlemode, 1 x LC konektor, podporuje DDM, postaveno na základě WDM (BiDi) technologie. Jednotka je kompatibilní s produktx Cisco. Další informace

Další v kategorii

Výrobce: MaxLink
Kód výrobce: ML-S3155-3
Náš kód: 281782

Rychlá navigace

MaxLink SFP modul 1,25Gbit, SM, 1310/Rx1550nm, 3km, 1x LC konektor, DDM, Cisco kompatibilní MaxLink SFP modul 1,25Gbit, SM, 1310/Rx1550nm, 3km, 1x LC konektor, DDM, Cisco kompatibilní
214 Kč 259 Kč

Popis produktu

Pro spojení až na 3 km: SFP modul MaxLink

Značkový SFP modul, který slouží pro spojení na vzdálenosti až 3 kilometry. Pracuje s vlnovými délkami Tx 1310/Rx1550nm. Jedná se o typ singlemode s 1 x LC konektorem.

Model podporuje DDM a WDM (BiDi) technologii. Je kompatibilní s produktx Cisco.

Klíčové vlastnosti

  • Pro spojení až na vzdálenost 3 km
  • Podporované vlnové délky Tx 1310/Rx1550nm
  • Singlemode, 1 x LC konektor

Jak hodnotíte popis produktu?

Technické parametry

Pro typ kabelu: Single Mode

Konektory: (1) LC

Přenosová rychlost: 1,25 Gbps

Vlnová délka - Tx/Rx [nm]: 1310/1550

Dosah [km]: 3

Typ přenosu: WDM

Parametry

Formát: SFP

Pro typ kabelu: Single Mode

Konektory: (1) LC

Přenosová rychlost: 1,25 Gbps

Vlnová délka - Tx/Rx [nm]: 1310/1550

Dosah [km]: 3

Typ přenosu: WDM

DDMI - diagnostika: Ano

Další informace

Výrobce: MaxLink

Kód výrobce: ML-S3155-3

V nabídce od: 7. 3. 2020

Záruka: 3 roky (u CZC.cz)

Spolehlivost: 100 %

Diskuze k produktu

Máte otázky k danému produktu?
Zeptejte se v diskuzi.

Zatím nikdo nepřispěl do diskuze, !

Hodnocení produktu

K tomuto produktu není dosud žádné hodnocení.

Zatím není žádné hodnocení, !

Akční nabídka Akční nabídka