MaxLink SFP+ modul 10Gbit, SM, Tx 1330/Rx1270nm, 20km, 1x LC konektor, DDM, Cisco kompatibilní

Náš kód: 310180 *310180*
novinka
prodloužená záruka
3 roky
záruka
  • MaxLink SFP+ modul 10Gbit, SM, Tx 1330/Rx1270nm, 20km, 1x LC konektor, DDM, Cisco kompatibilní
Skladem na objednání
Kdy zboží dostanu?
751 Kč 909 Kč

Spolehlivý 10G SFP+ optický modul, WDM(BiDi), singlemode. Vlnová délka: Tx 1330/Rx1270nm. Pro spojení na vzdálenost až 20 km. Obsahuje 1x LC konektor. Podporuje DDM; splňuje parametr "Cisco compatible". Další informace

Další v kategorii

Výrobce: MaxLink
Kód výrobce: ML-S+3327-20
Náš kód: 310180

Rychlá navigace

MaxLink SFP+ modul 10Gbit, SM, Tx 1330/Rx1270nm, 20km, 1x LC konektor, DDM, Cisco kompatibilní MaxLink SFP+ modul 10Gbit, SM, Tx 1330/Rx1270nm, 20km, 1x LC konektor, DDM, Cisco kompatibilní
751 Kč 909 Kč

Popis produktu

Maxlink SFP+ modul 10Gbit

ML-S+2733-20 je singlemode 10G SFP+ WDM modul pro přenos dat pomocí jednoho vlákna s jedním LC konektorem. Vlnová délka (Tx/Rx) tohoto modulu je 1330/1270nm a je vhodný pro spojení až na vzdálenost 20km.

Modul je "cisco compatibile" a je kompatibilní téměř se všemi aktivními prvky. LC konektory v SFP modulu mají broušení typu UPC.

Jak hodnotíte popis produktu?

Technické parametry

Pro typ kabelu: Single Mode

Konektory: (1) LC

Přenosová rychlost: 10 Gbps

Vlnová délka - Tx/Rx [nm]: 1330/1270

Dosah [km]: 20

Typ přenosu: WDM

Parametry

Formát: SFP+

Pro typ kabelu: Single Mode

Konektory: (1) LC

Přenosová rychlost: 10 Gbps

Vlnová délka - Tx/Rx [nm]: 1330/1270

Dosah [km]: 20

Typ přenosu: WDM

DDMI - diagnostika: Ano

Další informace

Výrobce: MaxLink

Kód výrobce: ML-S+3327-20

V nabídce od: 11. 2. 2021

Záruka: 3 roky (u CZC.cz)

Spolehlivost: 100 %

Diskuze k produktu

Máte otázky k danému produktu?
Zeptejte se v diskuzi.

Zatím nikdo nepřispěl do diskuze, !

Hodnocení produktu

K tomuto produktu není dosud žádné hodnocení.

Zatím není žádné hodnocení, !

Akce na televize Akce na televize