MaxLink SFP optický modul, Cisco kompatibilní  ML-S5531-20-SC

prodloužená záruka
Náš kód: 242079     *242079*
3 roky
záruka
  • MaxLink SFP optický modul, Cisco kompatibilní
garance skvělé ceny
346 Kč 419 Kč
346 Kč bez DPH 419 Kč s DPH
na objednání
Kdy zboží dostanu?

Maxlink SFP optický modul, přenosová rychlost až 1,25Gbit, WDM(BiDi), DDM, SM, vlnová délka 1550/1310 nm, do vzdálenosti 20 km, 1x SC, Cisco kompatibilní. Další informace

Další v kategorii

Rychlá navigace

MaxLink SFP optický modul, Cisco kompatibilní MaxLink SFP optický modul, Cisco kompatibilní
346 Kč 419 Kč

Popis produktu

Maxlink SFP optický modul ML-S5531-20-SC

ML-S5531-20-SC patří mezi singlemode 1,25G SFP moduly, který pracuje s vlnovou délkou 1550/1310 nm. Obsahuje 1x SC konektor pro spojení až na vzdálenost 20 kilometrů. Zařízení je plně kompatibilní se systémy Cisco. WDM SFP moduly využívají pro obousměrné spojení pouze jednoho optického vlákna.

Klíčové vlastnosti

  • SFP optický modul
  • pracuje s vlnovou délkou 1550/1310 nm
  • pro spojení až na vzdálenost 20 kilometrů BiDi technologie

Jak hodnotíte popis produktu?

Technické parametry

Pro typ kabelu: Single Mode

Konektory: (1) SC

Přenosová rychlost: 1 Gbps

Vlnová délka - Tx/Rx [nm]: 1550/1310

Dosah [km]: 20

Typ přenosu: WDM

Specifikace výrobce

Parametry

Formát: SFP

Pro typ kabelu: Single Mode

Konektory: (1) SC

Přenosová rychlost: 1 Gbps

Vlnová délka - Tx/Rx [nm]: 1550/1310

Dosah [km]: 20

Typ přenosu: WDM

DDMI - diagnostika: Ano

Další informace

Výrobce: MaxLink

Kód výrobce: ML-S5531-20-SC

V nabídce od: 7. 8. 2018

Záruka: 3 roky (u CZC.cz)

Poruchovost: není známa

Diskuze k produktu

Máte otázky k danému produktu?
Zeptejte se v diskuzi.

Zatím nikdo nepřispěl do diskuze, !

Hodnocení produktu

K tomuto produktu není dosud žádné hodnocení.

Zatím není žádné hodnocení, !