MaxLink SFP+ optický modul, Cisco kompatibilní

Náš kód: 242073 *242073*
výprodej
prodloužená záruka
3 roky
záruka
MaxLink SFP+ optický modul, Cisco kompatibilní
Skladem 3 kusy
Kdy zboží dostanu?
520 Kč 629 Kč
63 bodů do CZC.Klubu
Transparentní historie ceny

Maxlink SFP+ optický modul, přenosová rychlost až 10Gbit, DDM, vlnová délka 1310nm, do vzdálenosti 10km, 2x LC, Cisco kompatibilní.

Další v kategorii

Výrobce: MaxLink
Kód výrobce: ML-S+31D-10
Náš kód: 242073

Rychlá navigace

MaxLink SFP+ optický modul, Cisco kompatibilní O2 TV HBO a Sport Pack na dva měsíce MaxLink SFP+ optický modul, Cisco kompatibilní
520 Kč 629 Kč

Popis produktu

Maxlink SFP+ optický modul ML-S+31D-10

ML-S+31D-10 patří mezi singlemode 10G SFP+ moduly, který pracuje s vlnovou délkou 1310nm. Obsahuje dva LC konektory pro spojení až na vzdálenost 10 kilometrů. Zařízení je plně kompatibilní se systémy Cisco.

Klíčové vlastnosti

  • SFP+ optický modul
  • pracuje s vlnovou délkou 1310nm
  • pro spojení až na vzdálenost 10 kilometrů
Jak hodnotíte popis produktu?

Technické parametry

Pro typ kabelu: Single Mode

Konektory: (2) LC

Přenosová rychlost: 10 Gbps

Vlnová délka - Tx/Rx [nm]: 1 310

Dosah [km]: 10

Typ přenosu: 2-vláknový

Parametry

Formát: SFP+

Pro typ kabelu: Single Mode

Konektory: (2) LC

Přenosová rychlost: 10 Gbps

Vlnová délka - Tx/Rx [nm]: 1 310

Dosah [km]: 10

Typ přenosu: 2-vláknový

DDMI - diagnostika: Ano

Další informace

Výrobce: MaxLink

Kód výrobce: ML-S+31D-10

V nabídce od: 7. 8. 2018

Záruka: 3 roky (u CZC.cz)

Spolehlivost: 100 %

Diskuze k produktu

Máte otázky k danému produktu?
Zeptejte se v diskuzi.

Zatím nikdo nepřispěl do diskuze, !

Recenze produktu

K tomuto produktu není dosud žádná recenze.

Zatím není žádná recenze, !

Týden slev na PC a notebooky Týden slev na PC a notebooky