MaxLink SFP optický modul, HP kompatibilní

Náš kód: 259288 *259288*
prodloužená záruka
3 roky
záruka
  • MaxLink SFP optický modul, HP kompatibilní
  • MaxLink SFP optický modul, HP kompatibilní
  • MaxLink SFP optický modul, HP kompatibilní
  • MaxLink SFP optický modul, HP kompatibilní
Skladem dodání do 3 dnů
Kdy zboží dostanu?
379 Kč 459 Kč
Garance skvělé ceny Garance skvělé ceny

SFP optický modul, jeden LC konektor, vlnová délka - Tx/Rx [nm]: 1550/1310, max. vzdálenost 20 km po kabelu typu singlemode. Podporuje monitoring (DDM). Zařízení je kompatibilní s vybranými přepínači značky HP. Další informace

Další v kategorii

Výrobce: MaxLink
Kód výrobce: ML-S5531-20-HP
Náš kód: 259288

Rychlá navigace

MaxLink SFP optický modul, HP kompatibilní MaxLink SFP optický modul, HP kompatibilní
379 Kč 459 Kč

Popis produktu

MaxLink SFP optický modul

SFP optický modul výrobce Maxlink, který nabízí jeden LC konektor. Slouží k propojení na maximální vzdálenost 20 kilometrů po kabelu typu singlemode. Zařízení podporuje monitoring (DDM). Tento optický modul je kompatibilní s vybranými přepínači značky HP.

Klíčové vlastnosti

  • Jeden LC konektor
  • K propojení na maximální vzdálenost 20 kilometrů
  • Singlemode provedení
  • Kompatibilní s vybranými přepínači značky HP
  • Pro funkční spoj je modul doplnit druhým typu ML-S3155-20-HP

Jak hodnotíte popis produktu?

Technické parametry

Pro typ kabelu: Single Mode

Konektory: (1) LC

Přenosová rychlost: 1 Gbps

Vlnová délka - Tx/Rx [nm]: 1550/1310

Dosah [km]: 20

Typ přenosu: WDM

Parametry

Formát: SFP

Pro typ kabelu: Single Mode

Konektory: (1) LC

Přenosová rychlost: 1 Gbps

Vlnová délka - Tx/Rx [nm]: 1550/1310

Dosah [km]: 20

Typ přenosu: WDM

DDMI - diagnostika: Ano

Další informace

Výrobce: MaxLink

Kód výrobce: ML-S5531-20-HP

V nabídce od: 11. 4. 2019

Záruka: 3 roky (u CZC.cz)

Spolehlivost: 100 %

Diskuze k produktu

Máte otázky k danému produktu?
Zeptejte se v diskuzi.

Zatím nikdo nepřispěl do diskuze, !

Hodnocení produktu

K tomuto produktu není dosud žádné hodnocení.

Zatím není žádné hodnocení, !

Akční nabídka Akční nabídka