Mikrotik SFP optický modul, 1,25G, SM, 1550nm, 80km

Náš kód: 244493 *244493*
  • Mikrotik SFP optický modul, 1,25G, SM, 1550nm, 80km
Skladem na objednání
Kdy zboží dostanu?
dodání do Vánoc
2% sleva 706 Kč 854 Kč 693 Kč 839 Kč

1.25G SFP modul, režim: single-mode, 2x LC konektor, vlnová délka 1550 nm, pro spojení na vzdálenost 80 km. Další informace

Další v kategorii

Výrobce: Mikrotik
Kód výrobce: S-55DLC80D
Náš kód: 244493

Rychlá navigace

Mikrotik SFP optický modul, 1,25G, SM, 1550nm, 80km Mikrotik SFP optický modul, 1,25G, SM, 1550nm, 80km
693 Kč 839 Kč

Popis produktu

Pro spojení na vzdálenost 80 km

Optická jednotka Mikrotic S-55DLC80D patří mezi takzvaná singlemode řešení, která jsou vhodná pro spojení na vzdálenost až na 80 km. Modul využívá pro přenos datových balíků optický systém, který je zakončen dvěma LC konektory.

Klíčové vlastnosti

  • vlnová délka (Tx/Rx) 1550 nm
  • pro spojení na vzdálenost 80 km

Jak hodnotíte popis produktu?

Technické parametry

Pro typ kabelu: Single Mode

Konektory: (2) LC

Přenosová rychlost: 1,25 Gbps

Vlnová délka - Tx/Rx [nm]: 1 550

Dosah [km]: 80

Typ přenosu: 2-vláknový

Parametry

Formát: SFP

Pro typ kabelu: Single Mode

Konektory: (2) LC

Přenosová rychlost: 1,25 Gbps

Vlnová délka - Tx/Rx [nm]: 1 550

Dosah [km]: 80

Typ přenosu: 2-vláknový

Další informace

Výrobce: Mikrotik

Kód výrobce: S-55DLC80D

Stránky výrobce: mikrotik.cz

V nabídce od: 12. 9. 2018

Záruka: 2 roky (u CZC.cz)

Spolehlivost: 100 %

Diskuze k produktu

Máte otázky k danému produktu?
Zeptejte se v diskuzi.

Zatím nikdo nepřispěl do diskuze, !

Hodnocení produktu

K tomuto produktu není dosud žádné hodnocení.

Zatím není žádné hodnocení, !

Akční nabídka Máme pro vás dárky, které skutečně potěší