Mikrotik SFP+ optický modul, pár  S+2332LC10D

novinka
Náš kód: 242087     *242087*
  • Mikrotik SFP+ optický modul, pár
garance skvělé ceny
6 198 Kč 7 499 Kč
6 198 Kč bez DPH 7 499 Kč s DPH
na objednání
Kdy zboží dostanu?

MikroTik SFP+ optický modul (2 kusy), přenosová rychlost až 10Gbit, SM, vlnová délka 1270/1330nm a 1330/1270nm, do vzdálenosti 10 km, 1x LC. Další informace

Další v kategorii

Rychlá navigace

Mikrotik SFP+ optický modul, pár Mikrotik SFP+ optický modul, pár
6 198 Kč 7 499 Kč

Popis produktu

MikroTik SFP+ optický modul S+2332LC10D (2 kusy)

S+2332LC10D patří mezi singlemode 10G SFP+ moduly (balení obsahuje dva kusy), které pracují s vlnovou délkou 1270/1330nm a 1330/1270nm nm. Modul osahuje 1x LC konektor pro spojení až na vzdálenost 10 kilometrů. Zařízení je plně kompatibilní s vybranými systémy značky MikroTik.

Klíčové vlastnosti

  • SFP+ optický modul (2 kusy)
  • pracují s vlnovou délkou 1270/1330nm a 1330/1270 nm
  • pro spojení až na vzdálenost 10 kilometrů

Jak hodnotíte popis produktu?

Technické parametry

Pro typ kabelu: Single Mode

Konektory: (1) LC

Přenosová rychlost: 10 Gbps

Vlnová délka - Tx/Rx [nm]: 1270/1330, 1330/1270

Dosah [km]: 10

Typ přenosu: WDM

Parametry

Formát: SFP+

Pro typ kabelu: Single Mode

Konektory: (1) LC

Přenosová rychlost: 10 Gbps

Vlnová délka - Tx/Rx [nm]: 1270/1330, 1330/1270

Dosah [km]: 10

Typ přenosu: WDM

DDMI - diagnostika: Ano

Další informace

Výrobce: Mikrotik

Kód výrobce: S+2332LC10D

Stránky výrobce: mikrotik.cz

V nabídce od: 7. 8. 2018

Záruka: 2 roky (u CZC.cz)

Poruchovost: není známa

Diskuze k produktu

Máte otázky k danému produktu?
Zeptejte se v diskuzi.

Zatím nikdo nepřispěl do diskuze, !

Hodnocení produktu

K tomuto produktu není dosud žádné hodnocení.

Zatím není žádné hodnocení, !