Mikrotik SFP optický modul

Náš kód: 250140 *250140*
  • Mikrotik SFP optický modul
Skladem na objednání
Kdy zboží dostanu?
28% sleva 967 Kč 1 169 Kč 692 Kč 837 Kč

SFP optický modul typu 1,25G, modul charakteru CWDM, singlemode, vlnová délka 1570 nm. Pro spojení na max. vzdálenost 40 km. Konektory 2x LC. Další informace

Další v kategorii

Výrobce: Mikrotik
Kód výrobce: S-C57DLC40D
Náš kód: 250140

Rychlá navigace

Mikrotik SFP optický modul Mikrotik SFP optický modul
692 Kč 837 Kč

Popis produktu

Kvalitní optický modul

Jednotka S-C57DLC40D patří mezi singlemode 1,25G SFP řešení. Tento konkrétní typ se dodává v provedení CWDM modulu s vlnovou délkou 1570 nm a dvěma LC konektory. Ty umožňují spojení až na vzdálenost 40 km.

Proč zakoupit

  • Singlemode jednotka typu CWDM
  • Pro spojení až na vzdálenost 40 km
  • Vlnová délka 1570 nm

Jak hodnotíte popis produktu?

Technické parametry

Pro typ kabelu: Single Mode

Konektory: (2) LC

Přenosová rychlost: 1 Gbps

Vlnová délka - Tx/Rx [nm]: 1 570

Dosah [km]: 40

Typ přenosu: CWDM

Parametry

Formát: SFP

Pro typ kabelu: Single Mode

Konektory: (2) LC

Přenosová rychlost: 1 Gbps

Vlnová délka - Tx/Rx [nm]: 1 570

Dosah [km]: 40

Typ přenosu: CWDM

DDMI - diagnostika: Ano

Další informace

Výrobce: Mikrotik

Kód výrobce: S-C57DLC40D

Stránky výrobce: mikrotik.cz

V nabídce od: 1. 12. 2018

Záruka: 2 roky (u CZC.cz)

Spolehlivost: 100 %

Diskuze k produktu

Máte otázky k danému produktu?
Zeptejte se v diskuzi.

Zatím nikdo nepřispěl do diskuze, !

Hodnocení produktu

K tomuto produktu není dosud žádné hodnocení.

Zatím není žádné hodnocení, !

Akční nabídka Akční nabídka