Možnosti platby

Kupní cenu za dodávané zboží je možné, dle volby kupujícího, zaplatit:

Hotově

  • při převzetí zboží v prodejnách sítě CZC
  • při převzetí zboží v prodejnách sítě CZC Partner
  • při převzetí zboží od přepravní služby (dodání NA DOBÍRKU)

Kartou

  • při převzetí zboží v prodejnách sítě CZC
  • při převzetí zboží na některých prodejnách sítě CZC Partner
  • při převzetí zboží od přepravní služby DPD (dodání NA DOBÍRKU)
  • přijímáme platební karty s označením MasterCard, Maestro, VISA a VISA Electron.

VÝJIMKA: na některých prodejnách sítě CZC Partner platba kartou není možná. Možnost platby kartou na zvoleném místě můžete zkontrolovat zde: https://www.czc.cz/kontakty

MALL Pay

S MALL Pay si objednané zboží nejdřív doma v klidu prohlédnete, vyzkoušíte a když všechno sedí, zaplatíte až do 14 dní po doručení. Nestojí to ani o korunu víc, a ještě ušetříte za dobírku. Nakupte rychle a jednoduše na jedno kliknutí bez zadávání platebních údajů nebo opisování čísla karty. Datum platby vám pak včas připomeneme e-mailem a v mobilní aplikaci MALL Pay.

Pokud si tento způsob platby zvolíte při osobním odběru je potřeba, aby zboží převzala osoba, na kterou je objednávka vytvořena. Pro kontrolu bude požadován OP.

Předem převodem na účet na základě zálohové (proforma) faktury

Komerční Banka CZK - 19-8057160247/0100, Raiffeisenbank - 327293001/5500

  • proforma fakturu vystaví prodávající kupujícímu na základě žádosti kupujícího v objednávce*
  • proforma fakturu vystaví prodávající kupujícímu k úhradě vyžádané zálohy před objednáním zboží

*UPOZORNĚNÍ: neuhrazení zálohové faktury v době splatnosti je považováno za nedodržení podmínek kupní smlouvy a prodávající je oprávněn kupní smlouvu zrušit od počátku.

Pokud si tento způsob platby zvolíte při osobním odběru je potřeba, aby zboží převzala osoba, na kterou je objednávka vytvořena. Pro kontrolu bude požadován OP.

Na fakturu se splatností

Komerční Banka CZK - 19-8057160247/0100

  • státním institucím a organizacím lze po uzavření rámcové smlouvy poskytnout splatnost vystavených daňových dokladů na úhradu kupní ceny.

Internetové bankovnictví PayU online způsob platby

PLATBA 24 (ČS), MojePlatba (KB), Moneta Money Bank, mPenize (mBank), ePlatby (Raiffeisen Bank, Volksbank či Fio bank), Sberbank, VISA, MasterCard.

Zabezpečení přenosu dat z platebních karet zákazníků zajišťuje 3D Secure řešení. Toto řešení představuje celosvětově standardizovaný proces placení a akceptace karet na internetu.  Jedná se o moderní zabezpečovací systém vyvinutý kartovými asociacemi, které dodržují vysoké standardy pro zachování bezpečnosti při platbě na internetu.

*UPOZORNĚNÍ: neuhrazení objednávky do 10 dní je považováno za nedodržení podmínek kupní smlouvy a prodávající je oprávněn kupní smlouvu zrušit od počátku.

Revolvingový úvěr

Úvěr, který umožní nakupovat bez potřebné hotovosti a splacené peníze čerpat opakovaně. Bližší informace naleznete zde https://www.czc.cz/splatkovy-prodej/clanek.

UPOZORNĚNÍ: objednávku vytvořenou tzv. na splátky, je nutné mít před vyzvednutím zboží v síti prodejen CZC Partner kompletně dořešenou.

 

Smartphony se super dárky Smartphony se super dárky