FIFA 19 (PS4)  + 300 Kč na Mall.cz
FIFA 19 (PS4)
1 487 Kč 1 799 Kč

Nejlepší virtuální fotbal naživo – přijďte se podívat na finále CZC iSport Cupu

Novinky z CZC.cz 5. 12. 2018
Už tuto sobotu proběhne velké finále prvního ročníku esportového turnaje CZC.CZ iSport Cup ve hře FIFA 19. Čtyři základní kvalifikace již byly odehrány, stejně tak online finále s 32 hráči už máme za sebou. Odsud postoupila osmička nejlepších v Česku a na Slovensku, která se 8. prosince v pražské Hostivaři porve o 50 000 korun a profesionální kontrakt v týmu iSport.cz.

Přijďte se podívat na ten nejlepší virtuální fotbal do pražského multikina Premiere Cinemas Hostivař. Vstup je zcela zdarma a kromě sledování turnaje s profesionálním komentátorem se můžete těšit na parádní odpoledne plné (nejen) sportovních hvězd. Vše začne v sobotu ve 13:00 a program potrvá až do pozdního odpoledne. Finálního vyhlášení bychom se měli dočkat kolem 18:00.

Do té doby vás však čekají nejen sportovní zápolení v kvalifikačních skupinách a turnajovém pavouku, ale rovněž miniturnaj ligových fotbalistů, kterého se zúčastní například Ondřej Zahustel (AC Sparta Praha), Michal Bezpalec a Patrik Brandner (FC Dukla Praha) nebo bývalý český reprezentant Jan Rajnoch. Do turnaje influencerů zasáhne i Šárka Peková nebo Ali.

Přijďte se podívat na ten nejlepší virtuální fotbal v České republice a užít si spolu s námi zahajovací ročník turnaje CZC iSport Cup!

Nemůžete dorazit? Nevadí. Celý průběh turnaje budeme celý den živě streamovat na našem Twitch kanálu www.twitch.tv/CZCtv

Jak se na na CZC iSport Cup dostat?

MHD po Praze – přímo před obchodním centrem zastavují tramvaje linek 7, 13, 22 a 26. Jméno zastávky je jednoduché – Obchodní centrum Hostivař.

Vlakem/autobusem po ČR – přímo z vlakového Hlavního nádraží nebo z autobusového nádraží Florenc můžete uběhnout pár kroků na zastávku Masarykovo nádraží a přímou tramvají 26 dojet až k místu konání turnaje.

Vlastním autem – jelikož se CZC iSport Cup pořádá v obchodním centru, tak samozřejmě není problém dorazit vlastním autem a zaparkovat v přilehlých garážích.

Omlouváme se, popis obrázku chybí.

kód: 238532
FIFA 19 (PS4)  + 300 Kč na Mall.cz
CZC doporučuje
FIFA 19 (PS4)
300 Kč na Mall.cz
1 487 Kč 1 799 Kč
Porovnat dodání do Vánoc skladem
5 a více kusů
Na splátky bez navýšení
Zahrajte si ve FIFA 19 fotbal na té nejvyšší klubové úrovni. UEFA Champions League, Europa League a Super Cup přinesou hráčům rozsáhlé turnajové možnosti, oficiální audiovizuální prezentaci a zcela nový komentátorský tým ve složení Derek Rae a Lee Dixon.