Nikon má narozeniny, vrátí vám až 4000

Produktové tipy 75 % hodnotili 2 uživatelé 15. 5. 2017

100 let je požahnený věk. A oslavenec Nikon se o svojí radost umí podělit. Vybavte se fotografickou špičkou a získejte cashback až 4000 Kč.

Nikon rozdává narozeninové dárky od 15. 5. do 22. 8. 2017. Získat je můžete v podobě cashbacku – stačí do 14 dnů od nákupu zaregistrovat jeden nebo více z níže uvedených produktů na této stránce, a to a nejpozději do 5. 9. 2017. Uvedená částka bude poté zaslána na váš účet. Cashback je možné uplatnit libovolné množství produktů, avšak vždy jen na jeden kus konkrétního produktu.

Omlouváme se, popis obrázku chybí.

Seznam produktů zahrnutých do akce:

 

Oficiální obchodní podmínky:

1. Cashback je možné využít při nákupu produktů uvedených níže. Cashback je možné uplatnit na nákup libovolných produktů z nabídky, ale není možné nakoupit víc kusů jednoho typu.

2. Pro uplatnění nároku na vrácení peněz je nutné vlastnit bankovní účet v České nebo Slovenské republice a řádně vyplnit požadované informace na webu www.nikoncashback.cz nebo www.nikoncashback.sk.

3. Nákup zboží musí být realizován v období od 15. 5. do 22. 8. 2017 u vybraných prodejců a žádost musí být zaslána nejpozději do 5. 9. 2017. Žádosti je nutné podat nejpozději do 14 dnů od dne nákupu. Později zaslané žádosti nebudou brány v potaz.

4. V případě, že zákazník použije nakoupené předměty, na které uplatnil Cashback, pro svoji ekonomickou činnost, je povinen provést snížení odpočtu DPH.

5. Žadatel o Cashback se musí shodovat s odběratelem uvedeným na faktuře. Je-li na faktuře jako odběratel uvedena firma, žádost se musí shodovat s firemními údaji uvedenými na faktuře.

Diskuze k novince

Máte otázky k k dané novince?
Zeptejte se v diskuzi.

Zatím nikdo nepřispěl do diskuze, !