Produkty s označením "novinka" - media konvertory

kód: 307383
TP-LINK TL-FC311B-20
novinka
prodloužená záruka
421 Kč 509 Kč
varianty
skladem
0 kusů
Výkonný opticko-metalický převodník pro přenos dat na vzdálenost až 20 km. Pracuje se single-mode optickým vláknem. Podporovaná vlnová délka: 1310 nm TX, 1550 nm RX. Rozhraní: 1 × 10/100/1000 Mb / s Auto-Negotiation (RJ45) s podporou Auto-MDI / MDIX, 1× gigabitový SC optický port.
kód: 307382
TP-LINK TL-FC311A-20
novinka
prodloužená záruka
512 Kč 619 Kč
varianty
skladem
0 kusů
Výkonný opticko-metalický převodník pro přenos dat na vzdálenost až 20 km. Pracuje s WDM technolgií po single-mode optickém vlákně. Podporovaná vlnová délka: 1550 nm TX, 1310 nm RX. Rozhraní: 1 × 10/100/1000 Mb / s Auto-Negotiation (RJ45) s podporou Auto-MDI / MDIX.

Máme pro Vás

Zobrazit
Be a gamer Be a gamer