Optické sítě

Jako experti nejen na elektroniku dáme ruku do ohně za kvalitu kousků, které prodáváme. Na výběr máme desítky tisíc produktů a vždycky u nás nakoupíš s garancí férové ceny. Svou objednávku si můžeš vyzvednout na jednom z více než 5 000 výdejních míst. A co je z kategorie Optické sítě skladem, to ti po Praze doručíme už do 24 hodin.
Zobrazit více Zobrazit méně
kód: 377265
Masterlan optická spojka LC-LC, UPC, Singlemode, Duplex, bez příruby_64273310
výprodej
14,10 Kč 17 Kč
Porovnat skladem
1 kus
Optická spojka s konektory LC-LC, UPC technologie, Singlemode - jednovláknové připojení, Duplexní provedení, bez příruby.
Týden slev na PC a notebooky
kód: 286324
MaxLink SFP modul, 1,25Gbit, SM, Tx 1310/Rx1550nm, 3km, 1x SC konektor, DDM, Cisco kompatibilní_1172989527
výprodej
prodloužená záruka
264 Kč 319 Kč
Porovnat skladem
1 kus
Kvalitní WDM SFP mobul, jedno optické vlákno. Přenosová rychlost až 1.25 Gbit, vlnová délka Tx 1310 / Rx 1550 nm. Slouží pro spojení na vzdálenost až 3 km. Rozhraní: 1 x SC konektor. Podporuje DDM, Cisco kompatibilní.
Top ceny, obří výběr Využij své body naplno
kód: 395211
Masterlan PEv2 optický venkovní patch cord, LCupc/LCupc, Duplex, Singlemode 9/125, 50m_1893785918
výprodej
Ušetříte 296 Kč 358 Kč
1 369 Kč 1 657 Kč
1 074 Kč 1 299 Kč
variant
Masterlan optický venkovní patch cord vhodný pro venkovní instalace, například na propojení bezdrátového pojítka, které má optický port a datového rozvaděče. Plášť kabelu je vyroben z kvalitního UV stabilního PE materiálu. Uvnitř kabelu jsou dva aramidové tahové prvky spolu se dvěma SM vlákny. PE ochrana je dotažena až ke konektoru, kabel na koncích není flexibilní, není armovaný a není možné rozdělit koncovky. Použité jsou singlemode 9/125 vlákna typu G.657.A2 a jsou zakončeny dvěma LC konektory na obou stranách s UPC broušením. Délka celého kabelu je 50 m.
Top ceny, obří výběr
kód: 220381
Ubiquiti Fiber Cable 100 optický kabel, 30m, SingleMode, 6xLC na každé straně_513954987
výprodej
1 280 Kč 1 549 Kč
Optický kabel, typ: single režim, 6 x LC konektory na každé straně.
kód: 391204
Conexpro SFP modul 1,25Gbit, SM, Tx1310/Rx1550nm, 3km, DDM, 1x LC_371177789
výprodej
prodloužená záruka
131 Kč 159 Kč
Porovnat skladem
1 kus
SFP modul, rychlost až 1.25 Gbit, typ SM, vlnové délky Tx1310/Rx1550nm, podpora DDM, spojení až na 3 km, 1x LC konektor.
kód: 391220
Conexpro SFP modul 1,25Gbit, SM, Tx1310/Rx1550nm, 3km, DDM, 1x SC_37711829
výprodej
prodloužená záruka
164 Kč 199 Kč
Porovnat skladem
1 kus
SFP modul, rychlost až 1.25 Gbit, typ SM, vlnové délky Tx1310/Rx1550nm, podpora DDM, spojení až na 3 km, 1x SC konektor.
Kolosální jarní výprodej
kód: 242094
MaxLink SFP+ DAC kabel, 10Gbit, Cisco kompatibilní, 0,5m_1273783719
výprodej
prodloužená záruka
Ušetříte 75 Kč 90 Kč
239 Kč 289 Kč
164 Kč 199 Kč
varianty
Porovnat skladem
3 kusy
Maxlink SFP+ DAC kabel, přenosová rychlost až 10Gbit, pasivní, DDM, Cisco kompatibilní, délka 0,5m.
kód: 250360
Masterlan optický patch cord, LCupc/LCupc, Duplex, Multimode 50/125, OM4, 3m_641726148
výprodej
prodloužená záruka
Ušetříte 16,70 Kč 20 Kč
206 Kč 249 Kč
189 Kč 229 Kč
Porovnat skladem
2 kusy
Kvalitní optický patch cord, konektory LC, 2 vlákna typu MM 50/125 (G.651.1), plášť LSZH, APC, průměr 2 mm, délka 3 m.
kód: 281782
MaxLink SFP modul 1,25Gbit, SM, 1310/Rx1550nm, 3km, 1x LC konektor, DDM, Cisco kompatibilní_1811300881
výprodej
prodloužená záruka
198 Kč 239 Kč
Porovnat skladem
1 kus
Kvalitní značkový SFP modul, pro spojení na vzdálenosti až 3 km, podporované vlnové délky Tx 1310/Rx1550nm. Jedná se o typ singlemode, 1 x LC konektor, podporuje DDM, postaveno na základě WDM (BiDi) technologie. Jednotka je kompatibilní s produktx Cisco.
Týden slev na PC a notebooky
kód: 242070
MaxLink SFP optický modul, Cisco kompatibilní_1795639680
výprodej
prodloužená záruka
297 Kč 359 Kč
Porovnat skladem
2 kusy
Maxlink SFP optický modul, přenosová rychlost až 1,25Gbit, DDM, vlnová délka 850nm, do vzdálenosti 550 m, 2x LC, Cisco kompatibilní.
kód: 242089
MaxLink SFP+ DAC kabel, 10Gbit, Cisco kompatibilní, 1m_218416691
výprodej
prodloužená záruka
379 Kč 459 Kč
varianty
Porovnat skladem
1 kus
Maxlink SFP+ DAC kabel, přenosová rychlost až 10Gbit, pasivní, DDM, Cisco kompatibilní, délka 1m.
kód: 242072
MaxLink SFP+ optický modul, Cisco kompatibilní_823355341
výprodej
prodloužená záruka
404 Kč 489 Kč
Porovnat skladem
2 kusy
Maxlink SFP+ optický modul, přenosová rychlost až 10Gbit, MM, vlnová délka 850nm, do vzdálenosti 300m, DDM, 2x LC, Cisco kompatibilní.
Utrať své body za výhodné kousky
kód: 310180
MaxLink SFP+ modul 10Gbit, SM, Tx 1330/Rx1270nm, 20km, 1x LC konektor, DDM, Cisco kompatibilní_1104532740
výprodej
prodloužená záruka
412 Kč 499 Kč
Porovnat skladem
1 kus
Spolehlivý 10G SFP+ optický modul, WDM(BiDi), singlemode. Vlnová délka: Tx 1330/Rx1270nm. Pro spojení na vzdálenost až 20 km. Obsahuje 1x LC konektor. Podporuje DDM; splňuje parametr "Cisco compatible".
kód: 395212
Masterlan PEv2 optický venkovní patch cord, LCupc/LCupc, Duplex, Singlemode 9/125, 5m_260178437
výprodej
Ušetříte 27 Kč 33 Kč
489 Kč 592 Kč
462 Kč 559 Kč
variant
Porovnat skladem
4 kusy
Masterlan optický venkovní patch cord vhodný pro venkovní instalace, například na propojení bezdrátového pojítka, které má optický port a datového rozvaděče. Plášť kabelu je vyroben z kvalitního UV stabilního PE materiálu. Uvnitř kabelu jsou dva aramidové tahové prvky spolu se dvěma SM vlákny. PE ochrana je dotažena až ke konektoru, kabel na koncích není flexibilní, není armovaný a není možné rozdělit koncovky. Použité jsou singlemode 9/125 vlákna typu G.657.A2 a jsou zakončeny dvěma LC konektory na obou stranách s UPC broušením. Délka celého kabelu je 5 m.
kód: 391211
Conexpro SFP+ modul 10Gbit, SM, Tx1270/Rx1330nm, 20km, DDM, 1x LC_965006080
výprodej
prodloužená záruka
495 Kč 599 Kč
Porovnat skladem
1 kus
SFP+ modul, rychlost až 10 Gbit, typ SM, vlnové délky Tx1270 nm / Rx1330 nm, podpora DDM, spojení až na 20 km, rozšířený teplotní rozsah od -45°C do +85°C.
kód: 395207
Masterlan PEv2 optický venkovní patch cord, LCupc/LCupc, Duplex, Singlemode 9/125, 10m_1695141342
výprodej
Ušetříte 39 Kč 47 Kč
542 Kč 656 Kč
503 Kč 609 Kč
variant
Porovnat skladem
4 kusy
Masterlan optický venkovní patch cord vhodný pro venkovní instalace, například na propojení bezdrátového pojítka, které má optický port a datového rozvaděče. Plášť kabelu je vyroben z kvalitního UV stabilního PE materiálu. Uvnitř kabelu jsou dva aramidové tahové prvky spolu se dvěma SM vlákny. PE ochrana je dotažena až ke konektoru, kabel na koncích není flexibilní, není armovaný a není možné rozdělit koncovky. Použité jsou singlemode 9/125 vlákna typu G.657.A2 a jsou zakončeny dvěma LC konektory na obou stranách s UPC broušením. Délka celého kabelu je 10 m.
kód: 346657
Masterlan optická zemní spojka OPTE144FO1, 144 vláken_89482850
výprodej
prodloužená záruka
Ušetříte 42 Kč 51 Kč
578 Kč 700 Kč
536 Kč 649 Kč
Porovnat skladem
3 kusy
Optická zemní spojka s montáží pod zem nebo na sloup. Navržená pro spojení optických vláken v maximálním počtu 144 vláken v 6 vestavěných oboustranných optických kazetách. Každá strana kazety pojme až 24 svárů a to ve 2 řadách. Stupeň krytí IP68.
kód: 242075
MaxLink SFP+ optický modul, Cisco kompatibilní_311598578
výprodej
prodloužená záruka
578 Kč 699 Kč
Porovnat skladem
1 kus
Maxlink SFP+ optický modul, přenosová rychlost až 10Gbit, DDM, vlnová délka 1330/1270nm, do vzdálenosti 10km, 1x LC, Cisco kompatibilní.
Utrať své body za výhodné kousky
kód: 242074
MaxLink SFP+ optický modul, Cisco kompatibilní_1357034723
výprodej
prodloužená záruka
578 Kč 699 Kč
Porovnat skladem
1 kus
Maxlink SFP+ optický modul, přenosová rychlost až 10Gbit, DDM, vlnová délka 1270/1330nm, do vzdálenosti 10km, 1x LC, Cisco kompatibilní.
kód: 395206
Masterlan AAv2 optický venkovní patch cord, LCupc/LCupc, Duplex, Singlemode 9/125, 5m_1247318802
výprodej
Ušetříte 41 Kč 49 Kč
635 Kč 768 Kč
594 Kč 719 Kč
varianty
Porovnat skladem
4 kusy
Masterlan optický venkovní patch cord vhodný pro venkovní instalace, například na propojení bezdrátového pojítka, které má optický port a datového rozvaděče. Plášť kabelu je vyroben z kvalitního UV stabilního materiálu. Uvnitř kabelu jsou dva aramidové tahové prvky spolu s dvěma SM vlákny, které jsou po celé délce opatřeny kovovými flexibilními krky, aby nedošlo k jejich poškození při méně šetrné manipulaci. PE ochrana je dotažena až ke konektoru, kabel na koncích není flexibilní, není armovaný a není možné rozdělit koncovky. Použité jsou singlemode 9/125 vlákna typu G.657.A2, která jsou zakončena dvěma LC konektory na obou stranách s UPC broušením. Délka celého kabelu je 5 m.
kód: 395208
Masterlan PEv2 optický venkovní patch cord, LCupc/LCupc, Duplex, Singlemode 9/125, 15m_1493066912
výprodej
Ušetříte 40 Kč 49 Kč
684 Kč 828 Kč
644 Kč 779 Kč
variant
Porovnat skladem
4 kusy
Masterlan optický venkovní patch cord vhodný pro venkovní instalace, například na propojení bezdrátového pojítka, které má optický port a datového rozvaděče. Plášť kabelu je vyroben z kvalitního UV stabilního PE materiálu. Uvnitř kabelu jsou dva aramidové tahové prvky spolu se dvěma SM vlákny. PE ochrana je dotažena až ke konektoru, kabel na koncích není flexibilní, není armovaný a není možné rozdělit koncovky. Použité jsou singlemode 9/125 vlákna typu G.657.A2 a jsou zakončeny dvěma LC konektory na obou stranách s UPC broušením. Délka celého kabelu je 15 m.
kód: 395203
Masterlan AAv2 optický venkovní patch cord, LCupc/LCupc, Duplex, Singlemode 9/125, 10m_1717912962
výprodej
Ušetříte 220 Kč 266 Kč
880 Kč 1 065 Kč
660 Kč 799 Kč
varianty
Porovnat skladem
4 kusy
Masterlan optický venkovní patch cord vhodný pro venkovní instalace, například na propojení bezdrátového pojítka, které má optický port a datového rozvaděče. Plášť kabelu je vyroben z kvalitního UV stabilního materiálu. Uvnitř kabelu jsou dva aramidové tahové prvky spolu s dvěma SM vlákny, které jsou po celé délce opatřeny kovovými flexibilními krky, aby nedošlo k jejich poškození při méně šetrné manipulaci. PE ochrana je dotažena až ke konektoru, kabel na koncích není flexibilní, není armovaný a není možné rozdělit koncovky. Použité jsou singlemode 9/125 vlákna typu G.657.A2, která jsou zakončena dvěma LC konektory na obou stranách s UPC broušením. Délka celého kabelu je 10 m.
kód: 395209
Masterlan PEv2 optický venkovní patch cord, LCupc/LCupc, Duplex, Singlemode 9/125, 20m_2084998008
výprodej
Ušetříte 46 Kč 55 Kč
772 Kč 934 Kč
726 Kč 879 Kč
variant
Porovnat skladem
1 kus
Masterlan optický venkovní patch cord vhodný pro venkovní instalace, například na propojení bezdrátového pojítka, které má optický port a datového rozvaděče. Plášť kabelu je vyroben z kvalitního UV stabilního PE materiálu. Uvnitř kabelu jsou dva aramidové tahové prvky spolu se dvěma SM vlákny. PE ochrana je dotažena až ke konektoru, kabel na koncích není flexibilní, není armovaný a není možné rozdělit koncovky. Použité jsou singlemode 9/125 vlákna typu G.657.A2 a jsou zakončeny dvěma LC konektory na obou stranách s UPC broušením. Délka celého kabelu je 20 m.
kód: 395210
Masterlan PEv2 optický venkovní patch cord, LCupc/LCupc, Duplex, Singlemode 9/125, 30m_1850792664
výprodej
Ušetříte 254 Kč 307 Kč
997 Kč 1 206 Kč
743 Kč 899 Kč
variant
Porovnat skladem
4 kusy
Masterlan optický venkovní patch cord vhodný pro venkovní instalace, například na propojení bezdrátového pojítka, které má optický port a datového rozvaděče. Plášť kabelu je vyroben z kvalitního UV stabilního PE materiálu. Uvnitř kabelu jsou dva aramidové tahové prvky spolu se dvěma SM vlákny. PE ochrana je dotažena až ke konektoru, kabel na koncích není flexibilní, není armovaný a není možné rozdělit koncovky. Použité jsou singlemode 9/125 vlákna typu G.657.A2 a jsou zakončeny dvěma LC konektory na obou stranách s UPC broušením. Délka celého kabelu je 30 m.
kód: 359595
Ubiquiti AOC kabel, SFP+, MM, 10Gbps, 5m_1287730970
výprodej
859 Kč 1 039 Kč
varianty
SFP+ kabel Ubiquiti, rychlost 10 Gb/s, konektor 2x SFP+, délka 5 m.
kód: 395204
Masterlan AAv2 optický venkovní patch cord, LCupc/LCupc, Duplex, Singlemode 9/125, 20m_1505085241
výprodej
Ušetříte 384 Kč 465 Kč
1 623 Kč 1 964 Kč
1 239 Kč 1 499 Kč
varianty
Masterlan optický venkovní patch cord vhodný pro venkovní instalace, například na propojení bezdrátového pojítka, které má optický port a datového rozvaděče. Plášť kabelu je vyroben z kvalitního UV stabilního materiálu. Uvnitř kabelu jsou dva aramidové tahové prvky spolu s dvěma SM vlákny, které jsou po celé délce opatřeny kovovými flexibilními krky, aby nedošlo k jejich poškození při méně šetrné manipulaci. PE ochrana je dotažena až ke konektoru, kabel na koncích není flexibilní, není armovaný a není možné rozdělit koncovky. Použité jsou singlemode 9/125 vlákna typu G.657.A2, která jsou zakončena dvěma LC konektory na obou stranách s UPC broušením. Délka celého kabelu je 20 m.
kód: 395205
Masterlan AAv2 optický venkovní patch cord, LCupc/LCupc, Duplex, Singlemode 9/125, 30m_176446367
výprodej
Ušetříte 622 Kč 753 Kč
2 522 Kč 3 052 Kč
1 900 Kč 2 299 Kč
varianty
Masterlan optický venkovní patch cord vhodný pro venkovní instalace, například na propojení bezdrátového pojítka, které má optický port a datového rozvaděče. Plášť kabelu je vyroben z kvalitního UV stabilního materiálu. Uvnitř kabelu jsou dva aramidové tahové prvky spolu s dvěma SM vlákny, které jsou po celé délce opatřeny kovovými flexibilními krky, aby nedošlo k jejich poškození při méně šetrné manipulaci. PE ochrana je dotažena až ke konektoru, kabel na koncích není flexibilní, není armovaný a není možné rozdělit koncovky. Použité jsou singlemode 9/125 vlákna typu G.657.A2, která jsou zakončena dvěma LC konektory na obou stranách s UPC broušením. Délka celého kabelu je 30 m.
Týden slev na PC a notebooky Týden slev na PC a notebooky