Optické sítě

kód: 210410
Dell SFP modul, 1Gbit, MM multi mode 850nm, 550m, Dell kompatibilní OEM  + 3měsíční předplatné na elektronickou verzi časopisu Computer
zajímavá cena
-18%
Dell SFP modul, 1Gbit, MM multi mode 850nm, 550m, Dell kompatibilní OEM
3měsíční předplatné na elektronickou verzi časopisu Computer
394 Kč 476 Kč 322 Kč 389 Kč
Porovnat skladem
1 kus
SFP modul, rychlost 1 Gb/s, multimode, vzdálenost max. 550 m, Tx/Rx 850 nm, LC konektor.
kód: 144134
TP-LINK MC110CS
zajímavá cena
prodloužená záruka
-15%
770 Kč 932 Kč 652 Kč 789 Kč
Porovnat skladem
1 kus
Média konvertor sítě Fast Ethernet pro převod médií z optického vedení 100BASE-FX na metalické vedení 100Base-TX a naopak, pro použití s jednorežimovým optickým kabelem s konektorem typu SC, využívá vlnovou délku 1 310 nm, přenos na vzdálenost až 20 km.
kód: 157711
HP ProCurve 10-GbE SFP+ 1m
zajímavá cena
-49%
1 722 Kč 2 083 Kč 879 Kč 1 064 Kč
Porovnat skladem
1 kus
SFP propojovací kabel s rychlostí přenosu až 10 Gb je vhodný pro použití se switch přístroji HP 2910, HP 8200, HP 3500, HP 6600, HP 5400; délka 1 metr.
kód: 157684
HP X240 10G SFP+ SFP+ 3m DAC Cable
zajímavá cena
prodloužená záruka
-69%
5 552 Kč 6 717 Kč 1 702 Kč 2 059 Kč
Speciální propojovací kabel 10GbE pro kompatibilní přepínače HP, SFP+/SFP+, délka 3 m.
kód: 144128
TP-LINK MC200CM
prodloužená záruka
961 Kč 1 162 Kč
Porovnat skladem
2 kusy
Média konvertor sítě Gigabit Ethernet pro převod médií z optického vedení 1000BASE-SX na metalické vedení 1000Base-T a naopak, pro použití s multirežimovým optickým kabelem s konektorem typu SC, využívá vlnovou délku 850 nm, přenos na vzdálenost až 0,55 km.
kód: 144129
TP-LINK MC210CS
prodloužená záruka
-24%
1 313 Kč 1 589 Kč 992 Kč 1 200 Kč
Porovnat skladem
2 kusy
Média konvertor sítě Gigabit Ethernet pro převod médií z optického vedení 1000BASE-LX/LH na metalické vedení 1000Base-T a naopak, pro použití s jednorežimovým optickým kabelem s konektorem typu SC, využívá vlnovou délku 1310 nm, přenos na vzdálenost až 15 km.
kód: 144130
TP-LINK MC220L
prodloužená záruka
594 Kč 719 Kč
Porovnat skladem
1 kus
Média konvertor sítě Gigabit Ethernet pro převod médií z optického vedení 1000BASE-LX/LH na metalické vedení 1000Base-T a naopak, pro použití s multirežimovým/ jednorežimovým optickým kabelem s konektorem typu SC/LC, využívá vlnovou délku 850 nebo 1310 nm dle kabelu, přenos na vzdálenost až 0,55 nebo 10 km dle kabelu.
kód: 135843
TP-LINK TL-SM311LS MiniGBIC Module
prodloužená záruka
-5%
646 Kč 782 Kč 611 Kč 739 Kč
Porovnat skladem
4 kusy
Transceiver 1000BASE-LX SFP sloužící jako rozšiřující modul pro switche, multimode fiber, vlnová délka 1310 nm, 2x konektor duplex LC, vzdálenost až 10 km.
kód: 242093
MaxLink SFP+ DAC kabel, 10Gbit, Cisco kompatibilní, 0,2m
prodloužená záruka
404 Kč 489 Kč
variant
Porovnat skladem
2 kusy
Maxlink SFP+ DAC kabel, přenosová rychlost až 10Gbit, pasivní, DDM, Cisco kompatibilní, délka 0,2m.
kód: 220380
Ubiquiti Multi-Mode optický modul SFP, 1.25 Gbps, 550m, sada 2 kusů
431 Kč 521 Kč
Porovnat skladem
1 kus
1.25G SFP modul, režim: multi-mode, sada dvou kusů, 2 x LC konektor.
kód: 208493
Ubiquiti Single-Mode optický modul SFP, 1Gbit, BiDi - sada 2 kusů -14%
641 Kč 775 Kč 550 Kč 665 Kč
Porovnat skladem
3 kusy
Optický modul, přenosová rychlost až 1 Gbps na vzdálenost max. 1 km, BiDi. Sada dvou kusů.
kód: 208491
Ubiquiti Single-Mode optický modul SFP+, 10Gbit - sada 2 kusů -12%
2 132 Kč 2 579 Kč 1 882 Kč 2 277 Kč
Optický modul, přenosová rychlost až 10 Gbps na vzdálenost max. 10 km. Sada dvou kusů.
kód: 220375
Ubiquiti Multi-Mode optický modul SFP+, 10 Gbps, sada 2 kusů -4%
958 Kč 1 159 Kč 919 Kč 1 111 Kč
Porovnat skladem
2 kusy
10G SFP+ modul, režim: multi-mode, sada dvou kusů, 2 x LC konektor.
kód: 157893
Mikrotik SFP modul S-RJ01, RJ-45, 100m, 1.25Gbit
528 Kč 639 Kč
Porovnat skladem
5 a více kusů
SFP 10/100/1000 Mb/s copper modul, kompatibilní s většinou Gigabit SFP portů, které jsou k dispozici na různých síťových zařízeních.
kód: 238740
Ubiquiti UniFi Direct Attach Copper Cable, 10Gbps, 2m
520 Kč 629 Kč
varianty
Porovnat skladem
1 kus
SFP+ kabel Ubiquiti UniFi, rychlost 10 Gb/s, konektor 2x SFP+, délka 2 m.
kód: 238741
Ubiquiti UniFi Direct Attach Copper Cable, 10Gbps, 3m
660 Kč 799 Kč
varianty
Porovnat skladem
4 kusy
SFP+ kabel Ubiquiti UniFi, rychlost 10 Gb/s, konektor 2x SFP+, délka 3 m.
kód: 242098
Mikrotik SFP/SFP+ DAC kabel, 1G/10Gbit, 3m
718 Kč 869 Kč
Porovnat skladem
1 kus
MikroTik SFP/SFP+ DAC kabel, maximální přenosová rychlost 1G/10Gbit, DDM, pro vzdálenost do 3m.
kód: 144131
TP-LINK MC111CS
prodloužená záruka
859 Kč 1 039 Kč
Porovnat skladem
2 kusy
Média konvertor sítě Fast Ethernet pro převod médií z optického vedení 100BASE-FX na metalické vedení 100Base-TX a naopak, pro použití s jednorežimovým optickým kabelem s konektorem typu SC, podporuje technologii WDM, vlnová délka 1 550 nm pro odesílání dat a 1 310 nm pro příjem dat, prodlužuje dosah optického vedení na 20–60 km.
kód: 164562
Cisco SFP-H10GB-CU1M= -9%
1 321 Kč 1 599 Kč 1 202 Kč 1 454 Kč
Porovnat skladem
1 kus
Měděný Twinax kabel 10GBASE SFP+ vhodný pro krátká připojení přímo ve skříních nebo mezi skříněmi, pasivní 30AWG kabel s délkou 1 metr.
kód: 157689
HP X240 10G SFP+ SFP+ 5M
5 322 Kč 6 439 Kč
Speciální propojovací kabel 10GbE pro kompatibilní přepínače HP, SFP+/SFP+, délka 5 m.
kód: 238739
Ubiquiti UniFi Direct Attach Copper Cable, 10Gbps, 1m
412 Kč 499 Kč
varianty
Porovnat dodání do 2 dnů
SFP+ kabel Ubiquiti UniFi, rychlost 10 Gb/s, konektor 2x SFP+, délka 1 m.
kód: 242094
MaxLink SFP+ DAC kabel, 10Gbit, Cisco kompatibilní, 0,5m
prodloužená záruka
454 Kč 549 Kč
variant
Porovnat dodání do 2 dnů
Maxlink SFP+ DAC kabel, přenosová rychlost až 10Gbit, pasivní, DDM, Cisco kompatibilní, délka 0,5m.
kód: 197245
Ubiquiti FiberPoE - Venkovní konvertor Ethernet/Optika + PoE -5%
698 Kč 844 Kč 661 Kč 799 Kč
Porovnat dodání do 2 dnů
Ubiquiti FiberPoE je určen pro venkovní instalaci, obsahuje 3 porty a DC svorky pro stejnosměrné napájení. První RJ45 port slouží jako napájení PoE In a druhý RJ45 port jako PoE Out+Data pro další zařízení. Třetí port SFP slouží pro připojení do optické sítě.
kód: 242084
Mikrotik SFP optický modul
330 Kč 399 Kč
Porovnat dodání do 2 dnů
MikroTik SFP optický modul, přenosová rychlost až 1,25Gbit, MM, vlnová délka 850 nm, do vzdálenosti 550 m, duální LC konektor.
kód: 219300
Zyxel SFP-SX-D Multi-mode transceiver, LC
prodloužená záruka
-4%
1 552 Kč 1 877 Kč 1 487 Kč 1 799 Kč
Porovnat dodání do 2 dnů
Gigabitový transreciever, SFP, IEEE 802.3z, vlnová délka 850 nm, pracuje na vzdálenost až 550 m.
kód: 197217
Cisco 10GBASE-CU SFP+ Cable 3 Meter
prodloužená záruka
1 542 Kč 1 865 Kč
varianty
Porovnat dodání do 2 dnů
Twinaxiální kabel Cisco 10GBASE-CU SFP + Cable 3 Meter v délce 3 metry je navržen pro Catalyst 2960, 2960-24, 2960-48, 2960G-24, 2960G-48, 2960S-24, 2960S-48;UCS 6140. Má dva SFP+ konektory.
kód: 197216
Cisco 10GBASE-CU SFP+ Cable 5 Meter
prodloužená záruka
-16%
2 162 Kč 2 615 Kč 1 822 Kč 2 204 Kč
varianty
Twinaxiální kabel Cisco 10GBASE-CU SFP + Cable 5 Meter v délce 5 metrů je navržen pro Catalyst 2960, 2960-24, 2960-48, 2960G-24, 2960G-48, 2960S-24, 2960S-48;UCS 6140. Má dva SFP+ konektory.

Máme pro Vás

Zobrazit