Optické sítě

kód: 250254
Masterlan optický pigtail, LCapc, Singlemode 9/125, G.657.A2, 12ks v ochraně, 1.5m
novinka
prodloužená záruka
288 Kč 349 Kč
skladem
1 kus
Masterlan optický pigtail, vhodný pro zakončení vlákna v optické vaně, použité optické vlákno je singlemode 9/125 typu G.657.A2, LC konektor, 12 ks v ochraně, délka 1.5 m.
kód: 250322
Masterlan optický patch cord, SCapc/SCapc, Simplex, Singlemode 9/125, 20m
zajímavá cena
prodloužená záruka
-11%
166 Kč 201 Kč 148 Kč 179 Kč
skladem
2 kusy
Masterlan optický patch cord, provedení SCapc/SCapc, Simplex, typ Singlemode 9/125. Délka 20 m.
kód: 249615
Qoltec Optic Patchcord SC/APC-SC/APC | Singlemode | 9/125 | G652D | Duplex |1,5m
zajímavá cena
79 Kč 96 Kč
skladem
1 kus
Optický síťový kabel v provedení singlemode s konektory SC/APC, průměr vlákna 09/125 µm, duplex, délka 1,5 m.
kód: 250338
Masterlan optický patch cord, LCapc/SCapc, Duplex, Singlemode 9/125, 2m
zajímavá cena
prodloužená záruka
-11%
148 Kč 179 Kč 131 Kč 159 Kč
skladem
1 kus
Kvalitní optický patch cord, konektory LC/SC, 2 vlákna typu SM 9/125 (G.657.A2), plášť LSZH, APC, průměr 2 mm, délka 2 m.
kód: 250334
Masterlan optický patch cord, SCapc/SCapc, Duplex, Singlemode 9/125, 1m
zajímavá cena
prodloužená záruka
-12%
149 Kč 181 Kč 131 Kč 159 Kč
skladem
1 kus
Masterlan optický patch cord, provedení SCapc/SCapc, Duplex, typ Singlemode 9/125. Délka 1 m.
kód: 250317
Masterlan optický patch cord, SCupc/SCupc, Simplex, Singlemode 9/125, 20m
zajímavá cena
prodloužená záruka
-12%
149 Kč 181 Kč 131 Kč 159 Kč
skladem
1 kus
Masterlan optický patch cord, provedení SCupc/SCupc, Simplex, typ Singlemode 9/125. Délka 20 m.
kód: 250330
Masterlan optický patch cord, LCapc/LCapc, Duplex, Singlemode 9/125, 3m
zajímavá cena
prodloužená záruka
-11%
158 Kč 191 Kč 140 Kč 169 Kč
skladem
1 kus
Kvalitní optický patch cord, konektory LC, 2 vlákna typu SM 9/125 (G.657.A2), plášť LSZH, APC, průměr 2 mm, délka 3 m.
kód: 250333
Masterlan optický patch cord, SCupc/SCupc, Duplex, Singlemode 9/125, 3m
zajímavá cena
prodloužená záruka
-11%
158 Kč 191 Kč 140 Kč 169 Kč
skladem
1 kus
Masterlan optický patch cord, provedení SCupc/SCupc, Duplex, typ Singlemode 9/125. Délka 3 m.
kód: 250370
Masterlan optický patch cord, LCupc/SCupc, Duplex, Singlemode 9/125, 1m
zajímavá cena
-11%
166 Kč 201 Kč 148 Kč 179 Kč
skladem
1 kus
Masterlan optický patch cord, provedení LCupc/SCupc, Duplex, typ Singlemode 9/125. Délka 1 m.
kód: 250335
Masterlan optický patch cord, SCapc/SCapc, Duplex, Singlemode 9/125, 2m
zajímavá cena
prodloužená záruka
-11%
166 Kč 201 Kč 148 Kč 179 Kč
skladem
1 kus
Masterlan optický patch cord, provedení SCapc/SCapc, Duplex, typ Singlemode 9/125. Délka 2 m.
kód: 250289
Masterlan optický patch cord, SCupc/SCupc, Duplex, Singlemode 9/125, 7m
zajímavá cena
prodloužená záruka
-11%
166 Kč 201 Kč 148 Kč 179 Kč
skladem
1 kus
Masterlan optický patch cord, provedení SCupc/SCupc, Duplex, typ Singlemode 9/125. Délka 7 m.
kód: 250299
Masterlan optický patch cord, LCapc/SCapc, Duplex, Singlemode 9/125, 7m
zajímavá cena
prodloužená záruka
-10%
174 Kč 211 Kč 156 Kč 189 Kč
skladem
1 kus
Kvalitní optický patch cord, konektory LC/SC, 2 vlákna typu SM 9/125 (G.657.A2), plášť LSZH, APC, průměr 2 mm, délka 7 m.
kód: 250369
Masterlan optický patch cord, LCupc/LCupc, Duplex, Singlemode 9/125, 3m
zajímavá cena
-10%
174 Kč 211 Kč 156 Kč 189 Kč
skladem
1 kus
Masterlan optický patch cord, provedení LCupc/LCupc, Duplex, Singlemode 9/125. Délka 3 m.
kód: 250371
Masterlan optický patch cord, LCupc/SCupc, Duplex, Singlemode 9/125, 2m
zajímavá cena
-10%
174 Kč 211 Kč 156 Kč 189 Kč
skladem
2 kusy
Masterlan optický patch cord, provedení LCupc/SCupc, Duplex, typ Singlemode 9/125. Délka 2 m.
kód: 250336
Masterlan optický patch cord, SCapc/SCapc, Duplex, Singlemode 9/125, 3m
zajímavá cena
prodloužená záruka
-10%
182 Kč 221 Kč 164 Kč 199 Kč
skladem
1 kus
Masterlan optický patch cord, provedení SCapc/SCapc, Duplex, typ Singlemode 9/125. Délka 3 m.
kód: 250293
Masterlan optický patch cord, SCapc/SCapc, Duplex, Singlemode 9/125, 5m
zajímavá cena
prodloužená záruka
-10%
182 Kč 221 Kč 164 Kč 199 Kč
skladem
2 kusy
Masterlan optický patch cord, provedení SCapc/SCapc, Duplex, typ Singlemode 9/125. Délka 5 m.
kód: 250300
Masterlan optický patch cord, LCapc/SCapc, Duplex, Singlemode 9/125, 10m
zajímavá cena
prodloužená záruka
-9%
199 Kč 241 Kč 181 Kč 219 Kč
skladem
1 kus
Kvalitní optický patch cord, konektory LC/SC, 2 vlákna typu SM 9/125 (G.657.A2), plášť LSZH, APC, průměr 2 mm, délka 10 m.
kód: 250294
Masterlan optický patch cord, SCapc/SCapc, Duplex, Singlemode 9/125, 7m
zajímavá cena
prodloužená záruka
-9%
199 Kč 241 Kč 181 Kč 219 Kč
skladem
1 kus
Masterlan optický patch cord, provedení SCapc/SCapc, Duplex, typ Singlemode 9/125. Délka 7 m.
kód: 222535
Digitus Fiber Optic Patch Cord, LC/LC Multimode 50/125 µ, OM4, Duplex, 2m
zajímavá cena
-15%
232 Kč 281 Kč 198 Kč 239 Kč
skladem
4 kusy
Duplexní kabel, LSOH provedení, LC/LC, Multimode, průměr vlákna 50/125 µ, OM4, Duplex, délka 2m, průměr kabelu 3 mm.
kód: 250295
Masterlan optický patch cord, SCapc/SCapc, Duplex, Singlemode 9/125, 10m
zajímavá cena
prodloužená záruka
-12%
224 Kč 271 Kč 198 Kč 239 Kč
skladem
1 kus
Masterlan optický patch cord, provedení SCapc/SCapc, Duplex, typ Singlemode 9/125. Délka 10 m.
kód: 250291
Masterlan optický patch cord, SCupc/SCupc, Duplex, Singlemode 9/125, 15m
zajímavá cena
prodloužená záruka
-11%
249 Kč 301 Kč 222 Kč 269 Kč
skladem
1 kus
Masterlan optický patch cord, provedení SCupc/SCupc, Duplex, typ Singlemode 9/125. Délka 15 m.
kód: 250296
Masterlan optický patch cord, SCapc/SCapc, Duplex, Singlemode 9/125, 15m
zajímavá cena
prodloužená záruka
-10%
273 Kč 331 Kč 247 Kč 299 Kč
skladem
2 kusy
Masterlan optický patch cord, provedení SCapc/SCapc, Duplex, typ Singlemode 9/125. Délka 15 m.
kód: 250292
Masterlan optický patch cord, SCupc/SCupc, Duplex, Singlemode 9/125, 20m
zajímavá cena
prodloužená záruka
-10%
273 Kč 331 Kč 247 Kč 299 Kč
skladem
1 kus
Masterlan optický patch cord, provedení SCupc/SCupc, Duplex, typ Singlemode 9/125. Délka 20 m.
kód: 250297
Masterlan optický patch cord, SCapc/SCapc, Duplex, Singlemode 9/125, 20m
zajímavá cena
prodloužená záruka
-12%
298 Kč 361 Kč 264 Kč 319 Kč
skladem
1 kus
Masterlan optický patch cord, provedení SCapc/SCapc, Duplex, typ Singlemode 9/125. Délka 20 m.
kód: 250207
Masterlan DROPX optický kabel - 16vl 9/125, SM, LSZH, černá, G657A2, 1m
prodloužená záruka
24 Kč 29 Kč
skladem
5 a více kusů
Kvalitní DROP optický kabel, venkovní i vnitřní použití, průměr 3,9 mm, 16 vláken typu SM 9/125 (Corning G.657.A2), plášť LSZH, výplň Aramid, metráž.
kód: 228778
Digitus Fiber Optic Patch Cord, LC/LC Multimode 50/125 µ, Duplex, 10m
346 Kč 419 Kč
skladem
5 a více kusů
Digitus Fiber Optic Patch Cord je optický síťový kabel v provedení multimode s konektory LC/LC, třída vlákna OM4, průměr vlákna 50/125µm, duplex, délka 10 m, průměr kabelu 3 mm fialové barvy.
kód: 256284
Digitus Fiber Optic Patch Cord, LC/LC Singlemode, OS1, 09/125 µ, Duplex, 10m
206 Kč 249 Kč
skladem
4 kusy
Optický síťový kabel v provedení singlemode s konektory LC/LC, průměr vlákna 09/125 µm, duplex, délka 10 m.

Máme pro Vás

Zobrazit