Optické sítě

kód: 250192
Masterlan optická spojka SC-SC, UPC, Multimode OM4, Duplex
zajímavá cena
prodloužená záruka
-73%
22 Kč 27 Kč 6,10 Kč 7,40 Kč
skladem
1 kus
Optická spojka, konektory SC, UPC, MM OM4, duplex.
kód: 250302
Masterlan optický patch cord, LCapc/SCapc, Duplex, Singlemode 9/125, 20m
zajímavá cena
-60%
270 Kč 327 Kč 108 Kč 131 Kč
skladem
2 kusy
Kvalitní optický patch cord, konektory LC/SC, 2 vlákna typu SM 9/125 (G.657.A2), plášť LSZH, APC, průměr 2 mm, délka 20 m.
kód: 144132
TP-LINK MC112CS  + Nakupte alespoň za 2 000 Kč a získejte 100Kč slevový kód na LEGO (kombinovatelný, max. 1ks/objednávku)
zajímavá cena
prodloužená záruka
-34%
TP-LINK MC112CS
Nakupte alespoň za 2 000 Kč a získejte 100Kč slevový kód na LEGO (kombinovatelný, max. 1ks/objednávku)
859 Kč 1 039 Kč 569 Kč 689 Kč
skladem
1 kus
Média konvertor sítě Fast Ethernet pro převod médií z optického vedení 100BASE-FX na metalické vedení 100Base-TX a naopak, pro použití s jednorežimovým optickým kabelem s konektorem typu SC, podporuje technologii WDM, vlnová délka 1 310 nm pro odesílání dat a 1 550 nm pro příjem dat, prodlužuje dosah optického vedení na 20–60 km.
Akční nabídka
kód: 249864
Masterlan ochrana sváru 2.2 x 45mm, 1mm ocelová výztuha
zajímavá cena
prodloužená záruka
3,50 Kč 4,30 Kč
skladem
2 kusy
Ochrana sváru 2.2 x 45mm, 1mm ocelová výztuha.
kód: 287598
Masterlan OK12v3 optická kazeta pro 12 svárů
zajímavá cena
-45%
41 Kč 49 Kč 22 Kč 27 Kč
skladem
1 kus
Optická kazeta pro 12 svárů, dodávaná s víčkem. Umožňuje stohování.
kód: 287596
Masterlan OK12v2 optická kazeta pro 12 svárů
zajímavá cena
-40%
41 Kč 49 Kč 24 Kč 29 Kč
skladem
2 kusy
Optická kazeta pro 12 svárů, dodávaná s víčkem, včetně hřebínků. Umožňuje stohování.
Akční nabídka
kód: 287595
Masterlan OK12v1 optická kazeta pro 12 svárů
zajímavá cena
-42%
49 Kč 59 Kč 28 Kč 34 Kč
skladem
1 kus
Optická kazeta pro 12 svárů, dodávaná s víčkem. Umožňuje stohování.
kód: 287599
Masterlan OK24v1 optická kazeta pro 24 svárů
zajímavá cena
-42%
49 Kč 59 Kč 28 Kč 34 Kč
skladem
2 kusy
Optická kazeta pro 24 svárů, dodávaná s víčkem. Umožňuje stohování.
kód: 259293
Masterlan ST6M1 - optická kazeta pro 6 svárů
zajímavá cena
-30%
41 Kč 49 Kč 28 Kč 34 Kč
skladem
1 kus
Optická kazeta, pro 6 svárů, s víčkem, kompaktní provedení.
Akční nabídka
kód: 287597
Masterlan OK24v2 optická kazeta pro 24 svárů
zajímavá cena
-47%
57 Kč 69 Kč 30 Kč 37 Kč
skladem
1 kus
Optická kazeta pro 24 svárů, dodávaná s víčkem. Umožňuje stohování.
kód: 250193
Masterlan optická spojka LC-LC, UPC, Multimode OM4, Quad
zajímavá cena
prodloužená záruka
-59%
104 Kč 125 Kč 42 Kč 51 Kč
skladem
1 kus
Optická spojka, konektory LC, UPC, MM OM4, quad.
kód: 250298
Masterlan optický patch cord, LCapc/SCapc, Duplex, Singlemode 9/125, 5m
zajímavá cena
-58%
163 Kč 197 Kč 68 Kč 82 Kč
skladem
1 kus
Kvalitní optický patch cord, konektory LC/SC, 2 vlákna typu SM 9/125 (G.657.A2), plášť LSZH, APC, průměr 2 mm, délka 5 m.
kód: 250306
Masterlan optický patch cord, LCupc/LCupc, Simplex, Singlemode 9/125, 15m
zajímavá cena
-47%
138 Kč 167 Kč 73 Kč 88 Kč
skladem
2 kusy
Masterlan optický patch cord, provedení LCupc/LCupc, Simplex, Singlemode 9/125. Délka 15 m.
kód: 250312
Masterlan optický patch cord, LCapc/LCapc, Simplex, Singlemode 9/125, 20m
zajímavá cena
-46%
138 Kč 167 Kč 75 Kč 91 Kč
skladem
1 kus
Kvalitní optický patch cord, konektory LC, 1 vlákno typu SM 9/125 (G.657.A2), plášť LSZH, APC, průměr 2 mm, délka 20 m.
kód: 250290
Masterlan optický patch cord, SCupc/SCupc, Duplex, Singlemode 9/125, 10m
zajímavá cena
-51%
188 Kč 227 Kč 93 Kč 112 Kč
skladem
4 kusy
Masterlan optický patch cord, provedení SCupc/SCupc, Duplex, typ Singlemode 9/125. Délka 10 m.
kód: 281781
MaxLink SPF modul 1,25Gbit, SM, 1550/Rx1310nm, 3km, 1x LC konektor, DDM, Cisco kompatibilní
zajímavá cena
prodloužená záruka
-23%
181 Kč 219 Kč 140 Kč 169 Kč
skladem
4 kusy
Kvalitní značkový SFP modul, pro spojení na vzdálenosti až 3 km, podporované vlnové délky Tx 1550/Rx1310nm. Jedná se o typ singlemode, 1 x LC konektor, podporuje DDM, postaveno na základě WDM (BiDi) technologie. Jednotka je kompatibilní s produktx Cisco.
kód: 222534
Digitus Fiber Optic Patch Cord, LC/LC Multimode 50/125 µ, OM3, Duplex, 2m
zajímavá cena
-13%
202 Kč 244 Kč 175 Kč 212 Kč
varianty
skladem
1 kus
Duplexní kabel, LSOH provedení, LC/LC, Multimode, průměr vlákna 50/125 µ, OM3, Duplex, délka 2m, průměr kabelu 3 mm.
kód: 242076
MaxLink SFP optický modul, Cisco kompatibilní  + Nakupte alespoň za 2 000 Kč a získejte 100Kč slevový kód na LEGO (kombinovatelný, max. 1ks/objednávku)
zajímavá cena
prodloužená záruka
MaxLink SFP optický modul, Cisco kompatibilní
Nakupte alespoň za 2 000 Kč a získejte 100Kč slevový kód na LEGO (kombinovatelný, max. 1ks/objednávku)
404 Kč 489 Kč
skladem
2 kusy
Maxlink SFP optický modul, přenosová rychlost až 1,25Gbit, DDM, SM, vlnová délka 1310nm, do vzdálenosti 40 km, 2x LC, Cisco kompatibilní.
kód: 262651
D-Link DMC-G01LC  + Nakupte alespoň za 2 000 Kč a získejte 100Kč slevový kód na LEGO (kombinovatelný, max. 1ks/objednávku)
zajímavá cena
-33%
D-Link DMC-G01LC
Nakupte alespoň za 2 000 Kč a získejte 100Kč slevový kód na LEGO (kombinovatelný, max. 1ks/objednávku)
743 Kč 899 Kč 495 Kč 599 Kč
skladem
2 kusy
Konvertor z LAN 10/100/1000 Mbps připojení na optické vlákno, přepínací kapacita až 2 Gbps, podporuje standardy IEEE 802.3u, IEEE 802.3x, IEEE 802.3ab, auto-negotiation, Full-Duplex na 1000 Mbps, Half/Full-Duplex na 10/100 Mbps, auto MDI/MDIX.
kód: 270031
MaxLink SPF+ - 10G SFP+, SM, 1310nm, 10km, 2xLC konektor, DDM, HP kompatibilní  + Nakupte alespoň za 2 000 Kč a získejte 100Kč slevový kód na LEGO (kombinovatelný, max. 1ks/objednávku)
zajímavá cena
prodloužená záruka
-20%
MaxLink SPF+ - 10G SFP+, SM, 1310nm, 10km, 2xLC konektor, DDM, HP kompatibilní
Nakupte alespoň za 2 000 Kč a získejte 100Kč slevový kód na LEGO (kombinovatelný, max. 1ks/objednávku)
660 Kč 799 Kč 528 Kč 639 Kč
skladem
1 kus
SPF+ optický modul, 2x LC konektor, vlnová délka - Tx/Rx [nm]: 1310, max. vzdálenost 10 km po kabelu typu singlemode. Podporuje monitoring (DDM). Zařízení je kompatibilní s vybranými přepínači značky HP.
kód: 287601
Masterlan FTTH optický spojovací box pro 96x SC, včetně kazet, šedá  + Nakupte alespoň za 2 000 Kč a získejte 100Kč slevový kód na LEGO (kombinovatelný, max. 1ks/objednávku)
zajímavá cena
-41%
Masterlan FTTH optický spojovací box pro 96x SC, včetně kazet, šedá
Nakupte alespoň za 2 000 Kč a získejte 100Kč slevový kód na LEGO (kombinovatelný, max. 1ks/objednávku)
1 305 Kč 1 579 Kč 769 Kč 931 Kč
skladem
2 kusy
Venkovní spojovací box včetně kazet, určený pro 96 optických svárů s 8 kabelovými průchodz. Součástí sady je široká řada příslušenství. Rozměry boxu činí 394 x 467 x 125 mm.
kód: 144129b1
TP-LINK MC210CS - Rozbalené zboží
prodloužená záruka
rozbalené zboží
-14%
776 Kč 939 Kč 665 Kč 804 Kč
skladem
1 kus
Média konvertor sítě Gigabit Ethernet pro převod médií z optického vedení 1000BASE-LX/LH na metalické vedení 1000Base-T a naopak, pro použití s jednorežimovým optickým kabelem s konektorem typu SC, využívá vlnovou délku 1310 nm, přenos na vzdálenost až 15 km.
kód: 144129
TP-LINK MC210CS  + Nakupte alespoň za 2 000 Kč a získejte 100Kč slevový kód na LEGO (kombinovatelný, max. 1ks/objednávku)
prodloužená záruka
-36%
TP-LINK MC210CS
Nakupte alespoň za 2 000 Kč a získejte 100Kč slevový kód na LEGO (kombinovatelný, max. 1ks/objednávku)
1 313 Kč 1 589 Kč 842 Kč 1 019 Kč
Média konvertor sítě Gigabit Ethernet pro převod médií z optického vedení 1000BASE-LX/LH na metalické vedení 1000Base-T a naopak, pro použití s jednorežimovým optickým kabelem s konektorem typu SC, využívá vlnovou délku 1310 nm, přenos na vzdálenost až 15 km.
kód: 229873
Ubiquiti UF-RJ45-1G - konvertor modul SFP na RJ45  + Nakupte alespoň za 2 000 Kč a získejte 100Kč slevový kód na LEGO (kombinovatelný, max. 1ks/objednávku)
Ubiquiti UF-RJ45-1G - konvertor modul SFP na RJ45
Nakupte alespoň za 2 000 Kč a získejte 100Kč slevový kód na LEGO (kombinovatelný, max. 1ks/objednávku)
396 Kč 479 Kč
skladem
5 a více kusů
UBIQUITI UF-RJ45-1G, konvertor modulu SFP na 1x RJ-45
kód: 144130
TP-LINK MC220L  + Nakupte alespoň za 2 000 Kč a získejte 100Kč slevový kód na LEGO (kombinovatelný, max. 1ks/objednávku)
prodloužená záruka
-21%
TP-LINK MC220L
Nakupte alespoň za 2 000 Kč a získejte 100Kč slevový kód na LEGO (kombinovatelný, max. 1ks/objednávku)
594 Kč 719 Kč 470 Kč 569 Kč
skladem
5 a více kusů
Média konvertor sítě Gigabit Ethernet pro převod médií z optického vedení 1000BASE-LX/LH na metalické vedení 1000Base-T a naopak, pro použití s multirežimovým/ jednorežimovým optickým kabelem s konektorem typu SC/LC, využívá vlnovou délku 850 nebo 1310 nm dle kabelu, přenos na vzdálenost až 0,55 nebo 10 km dle kabelu.
kód: 250341
Masterlan optický patch cord, LCupc/LCupc, Simplex, Singlemode 9/125, 2m
74 Kč 89 Kč
skladem
4 kusy
Masterlan optický patch cord, provedení LCupc/LCupc, Simplex, Singlemode 9/125. Délka 2 m.
kód: 133415
TP-LINK TL-SM311LM MiniGBIC Module  + Nakupte alespoň za 2 000 Kč a získejte 100Kč slevový kód na LEGO (kombinovatelný, max. 1ks/objednávku)
prodloužená záruka
-72%
TP-LINK TL-SM311LM MiniGBIC Module
Nakupte alespoň za 2 000 Kč a získejte 100Kč slevový kód na LEGO (kombinovatelný, max. 1ks/objednávku)
1 055 Kč 1 276 Kč 297 Kč 359 Kč
skladem
3 kusy
Modul MiniGBIC TP-LINK TL-SM311LM inteligentní síťové přepínače TL-SG3109/ 3216/ 3224, TL-SL3428/ 3452, TL-SG2109WEB/ 2216WEB/ 2224WEB, TL-SL2210WEB/ 2218WEB/ 2428WEB/ 2452WEB, TL-SL1351 a gigabitové přepínače, portu LC, přenosová rychlost 1.25 Gbps, Multi-mode Fiber s maximální délkou 550m.

Máme pro Vás

Zobrazit
Akční nabídka Akční nabídka