Optické sítě

kód: 276375
Ubiquiti UC-DAC-SFP+, 10Gbps, 0,5m, bílá
zajímavá cena
-5%
346 Kč 419 Kč 330 Kč 399 Kč
skladem
1 kus
Propojovací DAC kabel, rychlost 10 Gb/s, konektor SFP/SFP+, délka 0,5 m, bílá barva.
Notebooky a počítače za férové ceny
kód: 220380
Ubiquiti Multi-Mode optický modul SFP, 1.25 Gbps, 550m, sada 2 kusů
zajímavá cena
-5%
424 Kč 512 Kč 404 Kč 489 Kč
skladem
4 kusy
1.25G SFP modul, režim: multi-mode, sada dvou kusů, 2 x LC konektor.
Notebooky a počítače za férové ceny
kód: 287598
Masterlan OK12v3 optická kazeta pro 12 svárů
zajímavá cena
-50%
41 Kč 49 Kč 20 Kč 25 Kč
skladem
2 kusy
Optická kazeta pro 12 svárů, dodávaná s víčkem. Umožňuje stohování.
kód: 287596
Masterlan OK12v2 optická kazeta pro 12 svárů
zajímavá cena
-45%
41 Kč 49 Kč 22 Kč 27 Kč
skladem
1 kus
Optická kazeta pro 12 svárů, dodávaná s víčkem, včetně hřebínků. Umožňuje stohování.
kód: 287595
Masterlan OK12v1 optická kazeta pro 12 svárů
zajímavá cena
-47%
49 Kč 59 Kč 26 Kč 31 Kč
skladem
2 kusy
Optická kazeta pro 12 svárů, dodávaná s víčkem. Umožňuje stohování.
kód: 287599
Masterlan OK24v1 optická kazeta pro 24 svárů
zajímavá cena
-47%
49 Kč 59 Kč 26 Kč 31 Kč
skladem
2 kusy
Optická kazeta pro 24 svárů, dodávaná s víčkem. Umožňuje stohování.
Notebooky a počítače za férové ceny
kód: 259293
Masterlan ST6M1 - optická kazeta pro 6 svárů
zajímavá cena
-36%
41 Kč 49 Kč 26 Kč 31 Kč
skladem
1 kus
Optická kazeta, pro 6 svárů, s víčkem, kompaktní provedení.
kód: 287597
Masterlan OK24v2 optická kazeta pro 24 svárů
zajímavá cena
-49%
57 Kč 69 Kč 29 Kč 36 Kč
skladem
1 kus
Optická kazeta pro 24 svárů, dodávaná s víčkem. Umožňuje stohování.
kód: 250193
Masterlan optická spojka LC-LC, UPC, Multimode OM4, Quad
zajímavá cena
prodloužená záruka
-62%
104 Kč 125 Kč 39 Kč 47 Kč
skladem
1 kus
Optická spojka, konektory LC, UPC, MM OM4, quad.
Notebooky a počítače za férové ceny
kód: 281781
MaxLink SPF modul 1,25Gbit, SM, 1550/Rx1310nm, 3km, 1x LC konektor, DDM, Cisco kompatibilní
zajímavá cena
prodloužená záruka
-9%
181 Kč 219 Kč 164 Kč 199 Kč
skladem
1 kus
Kvalitní značkový SFP modul, pro spojení na vzdálenosti až 3 km, podporované vlnové délky Tx 1550/Rx1310nm. Jedná se o typ singlemode, 1 x LC konektor, podporuje DDM, postaveno na základě WDM (BiDi) technologie. Jednotka je kompatibilní s produktx Cisco.
kód: 300197
TP-LINK TL-FC111A-20
zajímavá cena
prodloužená záruka
-9%
272 Kč 329 Kč 247 Kč 299 Kč
skladem
2 kusy
Kompaktní megabitový metalicko-optický převodník s rozhraními 1 x SC a 1 x RJ45. Pracuje se standardy 802.3u 10 / 100Base-TX, 100Base-FX. Umožňuje automatické vyjednávání v režimu přenosu Half-Duplex / Full-Duplex. Podporuje technologii WDM. Po optice komunikuje na vzdálenost až 20 km.
kód: 242084
Mikrotik SFP optický modul
zajímavá cena
412 Kč 499 Kč
skladem
2 kusy
MikroTik SFP optický modul, přenosová rychlost až 1,25Gbit, MM, vlnová délka 850 nm, do vzdálenosti 550 m, duální LC konektor.
kód: 144132
TP-LINK MC112CS
zajímavá cena
prodloužená záruka
-46%
859 Kč 1 039 Kč 462 Kč 559 Kč
skladem
2 kusy
Média konvertor sítě Fast Ethernet pro převod médií z optického vedení 100BASE-FX na metalické vedení 100Base-TX a naopak, pro použití s jednorežimovým optickým kabelem s konektorem typu SC, podporuje technologii WDM, vlnová délka 1 310 nm pro odesílání dat a 1 550 nm pro příjem dat, prodlužuje dosah optického vedení na 20km.
kód: 242098
Mikrotik SFP/SFP+ DAC kabel, 1G/10Gbit, 3m
zajímavá cena
-8%
718 Kč 869 Kč 660 Kč 799 Kč
skladem
2 kusy
MikroTik SFP/SFP+ DAC kabel, maximální přenosová rychlost 1G/10Gbit, DDM, pro vzdálenost do 3m.
kód: 144128
TP-LINK MC200CM
zajímavá cena
prodloužená záruka
-28%
961 Kč 1 162 Kč 693 Kč 839 Kč
skladem
1 kus
Média konvertor sítě Gigabit Ethernet pro převod médií z optického vedení 1000BASE-SX na metalické vedení 1000Base-T a naopak, pro použití s multirežimovým optickým kabelem s konektorem typu SC, využívá vlnovou délku 850 nm, přenos na vzdálenost až 0,55 km.
kód: 287601
Masterlan FTTH optický spojovací box pro 96x SC, včetně kazet, šedá
zajímavá cena
-46%
1 305 Kč 1 579 Kč 709 Kč 858 Kč
skladem
2 kusy
Venkovní spojovací box včetně kazet, určený pro 96 optických svárů s 8 kabelovými průchodz. Součástí sady je široká řada příslušenství. Rozměry boxu činí 394 x 467 x 125 mm.
kód: 67860
D-Link DEM-311GT
zajímavá cena
1 189 Kč 1 439 Kč
Mini GBIC transceiver, podpora 1000BaseSX do délky 550m, možnost použití jednovidových i vícevidových vláken, rychlost přenosu až 1000Mbs, podpora výměny za chodu.
kód: 295412
HPE Aruba SFP+ kabel 10G, DAC, 3m
zajímavá cena
prodloužená záruka
-9%
2 793 Kč 3 380 Kč 2 550 Kč 3 086 Kč
Příslušenství Aruba 10G SFP+ na SFP+ určeno pro přímé připojení měděného kabelu. Délka 3 m.
kód: 183390
Cisco GLC-LH-SMD GE SFP, LC connector transceiver
zajímavá cena
8 703 Kč 10 531 Kč
SFP optický modul Cisco, dvojitý konektor LC/PC, rychlost 1000 Mb/s, typ SFP vysílače LH/LX, standardy IEEE 802.3/802.3ab/802.3u, přenosová vzdálenost max. 10 km, vlnová délka 1300 nm.
kód: 250366
Masterlan optický patch cord, LCupc/SCupc, Duplex, Multimode 50/125, OM4, 3m
222 Kč 269 Kč
skladem
2 kusy
Masterlan optický patch cord, provedení LCupc/SCupc, Duplex, typ Multimode 50/125 OM4. Délka 3 m.
kód: 238740
Ubiquiti UniFi Direct Attach Copper Cable, 10Gbps, 2m
511 Kč 618 Kč
varianty
skladem
1 kus
SFP+ kabel Ubiquiti UniFi, rychlost 10 Gb/s, konektor 2x SFP+, délka 2 m.
kód: 250358
Masterlan optický patch cord, LCupc/LCupc, Duplex, Multimode 50/125, OM4, 1m
148 Kč 179 Kč
skladem
5 a více kusů
Kvalitní optický patch cord, konektory LC, 2 vlákna typu MM 50/125 (G.651.1), plášť LSZH, APC, průměr 2 mm, délka 1 m.
kód: 250346
Masterlan optický patch cord, SCupc/SCupc, Simplex, Singlemode 9/125, 1m
74 Kč 89 Kč
skladem
3 kusy
Masterlan optický patch cord, provedení SCupc/SCupc, Simplex, typ Singlemode 9/125. Délka 1 m.
kód: 229873
Ubiquiti UF-RJ45-1G - konvertor modul SFP na RJ45 -6%
384 Kč 464 Kč 361 Kč 437 Kč
skladem
3 kusy
UBIQUITI UF-RJ45-1G, konvertor modulu SFP na 1x RJ-45
kód: 250359
Masterlan optický patch cord, LCupc/LCupc, Duplex, Multimode 50/125, OM4, 2m
164 Kč 199 Kč
skladem
5 a více kusů
Kvalitní optický patch cord, konektory LC, 2 vlákna typu MM 50/125 (G.651.1), plášť LSZH, APC, průměr 2 mm, délka 2 m.
kód: 144130
TP-LINK MC220L
prodloužená záruka
-29%
594 Kč 719 Kč 421 Kč 509 Kč
skladem
1 kus
Média konvertor sítě Gigabit Ethernet pro převod médií z optického vedení 1000BASE-LX/LH na metalické vedení 1000Base-T a naopak, pro použití s multirežimovým/ jednorežimovým optickým kabelem s konektorem typu SC/LC, využívá vlnovou délku 850 nebo 1310 nm dle kabelu, přenos na vzdálenost až 0,55 nebo 10 km dle kabelu.
kód: 242082
Mikrotik SFP optický modul
445 Kč 539 Kč
skladem
1 kus
MikroTik SFP optický modul, přenosová rychlost až 1,25Gbit, SM, vlnová délka 1310 nm, do vzdálenosti 20 km, 2x LC konektor.

Máme pro Vás

Zobrazit
Notebooky a počítače za férové ceny Notebooky a počítače za férové ceny