Optické sítě

kód: 287598
Masterlan OK12v3 optická kazeta pro 12 svárů
zajímavá cena
-50%
41 Kč 49 Kč
20 Kč 25 Kč
skladem
2 kusy
Optická kazeta pro 12 svárů, dodávaná s víčkem. Umožňuje stohování.
Fanděte našim s novou telkou a dárky v hodnotě až 7 990 Kč
kód: 287596
Masterlan OK12v2 optická kazeta pro 12 svárů
zajímavá cena
-45%
41 Kč 49 Kč
22 Kč 27 Kč
skladem
2 kusy
Optická kazeta pro 12 svárů, dodávaná s víčkem, včetně hřebínků. Umožňuje stohování.
Týden slev Xiaomi
kód: 287595
Masterlan OK12v1 optická kazeta pro 12 svárů
zajímavá cena
-47%
49 Kč 59 Kč
26 Kč 31 Kč
skladem
2 kusy
Optická kazeta pro 12 svárů, dodávaná s víčkem. Umožňuje stohování.
kód: 287599
Masterlan OK24v1 optická kazeta pro 24 svárů
zajímavá cena
-47%
49 Kč 59 Kč
26 Kč 31 Kč
skladem
2 kusy
Optická kazeta pro 24 svárů, dodávaná s víčkem. Umožňuje stohování.
kód: 259293
Masterlan ST6M1 - optická kazeta pro 6 svárů
zajímavá cena
-36%
41 Kč 49 Kč
26 Kč 31 Kč
skladem
1 kus
Optická kazeta, pro 6 svárů, s víčkem, kompaktní provedení.
kód: 287597
Masterlan OK24v2 optická kazeta pro 24 svárů
zajímavá cena
-49%
57 Kč 69 Kč
29 Kč 36 Kč
skladem
1 kus
Optická kazeta pro 24 svárů, dodávaná s víčkem. Umožňuje stohování.
Týden slev Xiaomi
kód: 250193
Masterlan optická spojka LC-LC, UPC, Multimode OM4, Quad
zajímavá cena
prodloužená záruka
-62%
104 Kč 125 Kč
39 Kč 47 Kč
skladem
1 kus
Optická spojka, konektory LC, UPC, MM OM4, quad.
kód: 259298
Masterlan ST24M2 - optická kazeta pro 24 svárů
zajímavá cena
-55%
98 Kč 119 Kč
44 Kč 54 Kč
skladem
3 kusy
Optická kazeta, pro 24 svárů, s víčkem, stohovatelné, 4x pevný hřebínek pro ochranu svárů do průměru 2,2 mm.
kód: 250333
Masterlan optický patch cord, SCupc/SCupc, Duplex, Singlemode 9/125, 3m
zajímavá cena
-49%
155 Kč 187 Kč
79 Kč 96 Kč
skladem
5 a více kusů
Masterlan optický patch cord, provedení SCupc/SCupc, Duplex, typ Singlemode 9/125. Délka 3 m.
Fanděte našim s novou telkou a dárky v hodnotě až 7 990 Kč
kód: 287601
Masterlan FTTH optický spojovací box pro 96x SC, včetně kazet, šedá
zajímavá cena
-46%
1 305 Kč 1 579 Kč
709 Kč 858 Kč
skladem
2 kusy
Venkovní spojovací box včetně kazet, určený pro 96 optických svárů s 8 kabelovými průchodz. Součástí sady je široká řada příslušenství. Rozměry boxu činí 394 x 467 x 125 mm.
kód: 228779
Digitus Fiber Optic Patch Cord, LC/LC Singlemode 09/125 µ, Duplex, 3m
305 Kč 369 Kč
skladem
2 kusy
Digitus Fiber Optic Patch Cord je optický síťový kabel v provedení singlemode s konektory LC/LC, průměr vlákna 9/125µm, duplex, délka 3 m, průměr kabelu 3 mm žluté barvy.
kód: 242072b1
MaxLink SFP+ optický modul, Cisco kompatibilní - Použité zboží
použité zboží
-37%
520 Kč 629 Kč
327 Kč 396 Kč
skladem
1 kus
Maxlink SFP+ optický modul, přenosová rychlost až 10Gbit, MM, vlnová délka 850nm, do vzdálenosti 300m, DDM, 2x LC, Cisco kompatibilní.
Akční nabídka
kód: 242072b2
MaxLink SFP+ optický modul, Cisco kompatibilní - Použité zboží
použité zboží
-37%
520 Kč 629 Kč
327 Kč 396 Kč
skladem
1 kus
Maxlink SFP+ optický modul, přenosová rychlost až 10Gbit, MM, vlnová délka 850nm, do vzdálenosti 300m, DDM, 2x LC, Cisco kompatibilní.
kód: 242072
MaxLink SFP+ optický modul, Cisco kompatibilní
prodloužená záruka
-5%
545 Kč 659 Kč
520 Kč 629 Kč
skladem
2 kusy
Maxlink SFP+ optický modul, přenosová rychlost až 10Gbit, MM, vlnová délka 850nm, do vzdálenosti 300m, DDM, 2x LC, Cisco kompatibilní.
kód: 250360
Masterlan optický patch cord, LCupc/LCupc, Duplex, Multimode 50/125, OM4, 3m
prodloužená záruka
189 Kč 229 Kč
skladem
4 kusy
Kvalitní optický patch cord, konektory LC, 2 vlákna typu MM 50/125 (G.651.1), plášť LSZH, APC, průměr 2 mm, délka 3 m.
kód: 242081
MaxLink SFP metalický modul, Cisco kompatibilní
prodloužená záruka
495 Kč 599 Kč
skladem
2 kusy
Maxlink SFP metalický modul, přenosová rychlost 100/1000 Mbit, rozhraní RJ45, Cisco kompatibilní.
kód: 276375
Ubiquiti UC-DAC-SFP+, 10Gbps, 0,5m, bílá -5%
346 Kč 419 Kč
330 Kč 399 Kč
skladem
2 kusy
Propojovací DAC kabel, rychlost 10 Gb/s, konektor SFP/SFP+, délka 0,5 m, bílá barva.
kód: 242088b1
Mikrotik SFP+ metalický modul - Rozbalené zboží
rozbalené zboží
-13%
1 239 Kč 1 499 Kč
1 082 Kč 1 309 Kč
MikroTik SFP+ metalický modul, přenosová rychlost 100/1000/2,5G/5G/10Gt, rozhraní RJ45, spojení až na vzdálenost 200 m.
Akční nabídka
kód: 242088
Mikrotik SFP+ metalický modul Elektronické předplatné časopisu Reflex a novin E15 na půl roku v hodnotě 1518 Kč
Mikrotik SFP+ metalický modul
Elektronické předplatné časopisu Reflex a novin E15 na půl roku v hodnotě 1518 Kč
1 239 Kč 1 499 Kč
MikroTik SFP+ metalický modul, přenosová rychlost 100/1000/2,5G/5G/10Gt, rozhraní RJ45, spojení až na vzdálenost 200 m.
kód: 242089
MaxLink SFP+ DAC kabel, 10Gbit, Cisco kompatibilní, 1m
prodloužená záruka
-32%
495 Kč 599 Kč
338 Kč 409 Kč
variant
skladem
4 kusy
Maxlink SFP+ DAC kabel, přenosová rychlost až 10Gbit, pasivní, DDM, Cisco kompatibilní, délka 1m.
kód: 250366
Masterlan optický patch cord, LCupc/SCupc, Duplex, Multimode 50/125, OM4, 3m
222 Kč 269 Kč
skladem
5 a více kusů
Masterlan optický patch cord, provedení LCupc/SCupc, Duplex, typ Multimode 50/125 OM4. Délka 3 m.
kód: 256284
Digitus Fiber Optic Patch Cord, LC/LC Singlemode, OS1, 09/125 µ, Duplex, 10m
206 Kč 249 Kč
skladem
2 kusy
Optický síťový kabel v provedení singlemode s konektory LC/LC, průměr vlákna 09/125 µm, duplex, délka 10 m.
kód: 229873
Ubiquiti UF-RJ45-1G - konvertor modul SFP na RJ45 -4%
384 Kč 464 Kč
369 Kč 446 Kč
skladem
1 kus
UBIQUITI UF-RJ45-1G, konvertor modulu SFP na 1x RJ-45
kód: 303102
Mikrotik SFP+ kabel DAC, 1G/10/25Gbit, 1m Elektronické předplatné časopisu Reflex a novin E15 na půl roku v hodnotě 1518 Kč
Mikrotik SFP+ kabel DAC, 1G/10/25Gbit, 1m
Elektronické předplatné časopisu Reflex a novin E15 na půl roku v hodnotě 1518 Kč
545 Kč 659 Kč
varianty
skladem
4 kusy
DAC přímý propojovací kabel s podporou 1G/10/25Gbit. Délka 1 metru.
kód: 259287
MaxLink SFP optický modul, HP kompatibilní
prodloužená záruka
330 Kč 399 Kč
skladem
2 kusy
SFP optický modul, dva LC konektory, vlnová délka - Tx/Rx [nm]: 1310, max. vzdálenost 20 km po kabelu typu singlemode. Podporuje monitoring (DDM). Zařízení je kompatibilní s vybranými přepínači značky HP.
kód: 238739
Ubiquiti UniFi Direct Attach Copper Cable, 10Gbps, 1m
454 Kč 549 Kč
varianty
skladem
2 kusy
SFP+ kabel Ubiquiti UniFi, rychlost 10 Gb/s, konektor 2x SFP+, délka 1 m.
kód: 208493
Ubiquiti Single-Mode optický modul SFP, 1Gbit, BiDi - sada 2 kusů -21%
641 Kč 775 Kč
503 Kč 609 Kč
skladem
4 kusy
Optický modul, přenosová rychlost až 1 Gbps na vzdálenost max. 1 km, BiDi. Sada dvou kusů.

Máme pro Vás

Zobrazit
Týden slev Xiaomi Týden slev Xiaomi