Optické sítě

kód: 144128
TP-LINK MC200CM
zajímavá cena
prodloužená záruka
-23%
961 Kč 1 162 Kč 743 Kč 899 Kč
skladem
1 kus
Média konvertor sítě Gigabit Ethernet pro převod médií z optického vedení 1000BASE-SX na metalické vedení 1000Base-T a naopak, pro použití s multirežimovým optickým kabelem s konektorem typu SC, využívá vlnovou délku 850 nm, přenos na vzdálenost až 0,55 km.
kód: 250272
Masterlan optický pigtail, SCupc, Multimode 50/125, G.651.1, 3m
zajímavá cena
prodloužená záruka
-52%
50 Kč 61 Kč 24 Kč 29 Kč
skladem
1 kus
Masterlan optický pigtail, vhodný pro zakončení vlákna v optické vaně, použité optické vlákno je multimode 50/125 typu G.651.1, SC konektor, délka 3 m.
kód: 250349
Masterlan optický patch cord, SCapc/SCapc, Simplex, Singlemode 9/125, 1m
zajímavá cena
prodloužená záruka
-51%
82 Kč 99 Kč 41 Kč 49 Kč
skladem
1 kus
Masterlan optický patch cord, provedení SCapc/SCapc, Simplex, typ Singlemode 9/125. Délka 1 m.
kód: 250351
Masterlan optický patch cord, SCapc/SCapc, Simplex, Singlemode 9/125, 3m
zajímavá cena
prodloužená záruka
-59%
100 Kč 121 Kč 41 Kč 49 Kč
skladem
3 kusy
Masterlan optický patch cord, provedení SCapc/SCapc, Simplex, typ Singlemode 9/125. Délka 3 m.
kód: 250312
Masterlan optický patch cord, LCapc/LCapc, Simplex, Singlemode 9/125, 20m
zajímavá cena
prodloužená záruka
-48%
141 Kč 171 Kč 74 Kč 89 Kč
skladem
1 kus
Kvalitní optický patch cord, konektory LC, 1 vlákno typu SM 9/125 (G.657.A2), plášť LSZH, APC, průměr 2 mm, délka 20 m.
kód: 222534
Digitus Fiber Optic Patch Cord, LC/LC Multimode 50/125 µ, OM3, Duplex, 2m
zajímavá cena
-35%
202 Kč 244 Kč 131 Kč 159 Kč
varianty
skladem
1 kus
Duplexní kabel, LSOH provedení, LC/LC, Multimode, průměr vlákna 50/125 µ, OM3, Duplex, délka 2m, průměr kabelu 3 mm.
kód: 228779
Digitus Fiber Optic Patch Cord, LC/LC Singlemode 09/125 µ, Duplex, 3m
zajímavá cena
-43%
305 Kč 369 Kč 173 Kč 209 Kč
skladem
3 kusy
Digitus Fiber Optic Patch Cord je optický síťový kabel v provedení singlemode s konektory LC/LC, průměr vlákna 9/125µm, duplex, délka 3 m, průměr kabelu 3 mm žluté barvy.
kód: 242083
Mikrotik SFP+ optický modul
zajímavá cena
-3%
1 132 Kč 1 369 Kč 1 103 Kč 1 335 Kč
MikroTik SFP+ optický modul, přenosová rychlost až 10Gbit, MM, vlnová délka 850 nm, do vzdálenosti 0,3 km, 1x LC.
kód: 249864
Masterlan ochrana sváru 2.2 x 45mm, 1mm ocelová výztuha
zajímavá cena
prodloužená záruka
2,50 Kč 3 Kč
skladem
5 a více kusů
Ochrana sváru 2.2 x 45mm, 1mm ocelová výztuha.
kód: 250207
Masterlan DROPX optický kabel - 16vl 9/125, SM, LSZH, černá, G657A2, 1m
zajímavá cena
prodloužená záruka
-69%
21 Kč 26 Kč 6,60 Kč 8 Kč
skladem
1 kus
Kvalitní DROP optický kabel, venkovní i vnitřní použití, průměr 3,9 mm, 16 vláken typu SM 9/125 (Corning G.657.A2), plášť LSZH, výplň Aramid, metráž.
kód: 250257
Masterlan optický pigtail, LCapc, Singlemode 9/125, G.657.A2, 3m
zajímavá cena
prodloužená záruka
-79%
32 Kč 39 Kč 6,60 Kč 8 Kč
skladem
5 a více kusů
Masterlan optický pigtail, vhodný pro zakončení vlákna v optické vaně, použité optické vlákno je singlemode 9/125 typu G.657.A2, LC konektor, délka 3 m.
kód: 250185
Masterlan optická spojka SC-SC, APC, Singlemode, Duplex
zajímavá cena
prodloužená záruka
-71%
25 Kč 31 Kč 7,40 Kč 9 Kč
skladem
2 kusy
Optická spojka, konektory SC, APC, SM, duplex.
kód: 250262
Masterlan optický pigtail, SCupc, Singlemode 9/125, G.657.A2, 3m
zajímavá cena
prodloužená záruka
-58%
34 Kč 41 Kč 14,10 Kč 17 Kč
skladem
2 kusy
Masterlan optický pigtail, vhodný pro zakončení vlákna v optické vaně, použité optické vlákno je singlemode 9/125 typu G.657.A2, SC konektor, délka 3 m.
kód: 250273
Masterlan optický pigtail, LCupc, Singlemode 9/125, G.657.A2, 1m
zajímavá cena
prodloužená záruka
-63%
42 Kč 51 Kč 15,70 Kč 19 Kč
skladem
2 kusy
Masterlan optický pigtail, vhodný pro zakončení vlákna v optické vaně, použité optické vlákno je singlemode 9/125 typu G.657.A2, LC konektor, délka 1 m.
kód: 249862
Masterlan ST1203 - optická kazeta pro 12 svárů
zajímavá cena
prodloužená záruka
-58%
57 Kč 69 Kč 24 Kč 29 Kč
skladem
2 kusy
Optická kazeta pro uložení až 12 svárů.
kód: 250187
Masterlan optická spojka LC-LC, APC, Singlemode, Quad
zajímavá cena
prodloužená záruka
-59%
59 Kč 71 Kč 24 Kč 29 Kč
skladem
1 kus
Optická spojka, konektory LC, APC, SM, quad.
kód: 250193
Masterlan optická spojka LC-LC, UPC, Multimode OM4, Quad
zajímavá cena
prodloužená záruka
-64%
67 Kč 81 Kč 24 Kč 29 Kč
skladem
1 kus
Optická spojka, konektory LC, UPC, MM OM4, quad.
kód: 250355
Masterlan optický patch cord, LCapc/SCapc, Simplex, Singlemode 9/125, 1m
zajímavá cena
prodloužená záruka
-68%
75 Kč 91 Kč 24 Kč 29 Kč
skladem
5 a více kusů
Kvalitní optický patch cord, konektory LC/SC, 1 vlákno typu SM 9/125 (G.657.A2), plášť LSZH, APC, průměr 2 mm, délka 1 m.
kód: 250323
Masterlan optický patch cord, LCupc/SCupc, Simplex, Singlemode 9/125, 5m
zajímavá cena
prodloužená záruka
-61%
83 Kč 101 Kč 32 Kč 39 Kč
skladem
2 kusy
Masterlan optický patch cord, provedení LCupc/SCupc, Simplex, typ Singlemode 9/125. Délka 5 m.
kód: 250217
Masterlan optický pigtail, LCupc, Singlemode 9/125, G.657.A2, 3m
zajímavá cena
prodloužená záruka
32 Kč 39 Kč
skladem
1 kus
Optický pigtail, konektor LC, SM, vlákno 9/125 (G.657.A2), UPC, délka 3 m.
kód: 249863
Masterlan Kotva "@" pro optický kabel DROP FTTx G.657A, kulatý kabel 2-6mm
zajímavá cena
49 Kč 59 Kč
skladem
2 kusy
Kotva pro kulatý optický kabel o tloušťkách 2-6 mm DROP FTTx G.657A.
kód: 250310
Masterlan optický patch cord, LCapc/LCapc, Simplex, Singlemode 9/125, 10m
zajímavá cena
prodloužená záruka
-55%
108 Kč 131 Kč 49 Kč 59 Kč
skladem
2 kusy
Kvalitní optický patch cord, konektory LC, 1 vlákno typu SM 9/125 (G.657.A2), plášť LSZH, APC, průměr 2 mm, délka 10 m.
kód: 250345
Masterlan optický patch cord, LCapc/LCapc, Simplex, Singlemode 9/125, 3m
zajímavá cena
prodloužená záruka
-55%
108 Kč 131 Kč 49 Kč 59 Kč
skladem
5 a více kusů
Kvalitní optický patch cord, konektory LC, 1 vlákno typu SM 9/125 (G.657.A2), plášť LSZH, APC, průměr 2 mm, délka 3 m.
kód: 250309
Masterlan optický patch cord, LCapc/LCapc, Simplex, Singlemode 9/125, 7m
zajímavá cena
prodloužená záruka
-51%
100 Kč 121 Kč 49 Kč 59 Kč
skladem
3 kusy
Kvalitní optický patch cord, konektory LC, 1 vlákno typu SM 9/125 (G.657.A2), plášť LSZH, APC, průměr 2 mm, délka 7 m.
kód: 250325
Masterlan optický patch cord, LCupc/SCupc, Simplex, Singlemode 9/125, 10m
zajímavá cena
prodloužená záruka
-51%
100 Kč 121 Kč 49 Kč 59 Kč
skladem
1 kus
Masterlan optický patch cord, provedení LCupc/SCupc, Simplex, typ Singlemode 9/125. Délka 10 m.
kód: 250336
Masterlan optický patch cord, SCapc/SCapc, Duplex, Singlemode 9/125, 3m
zajímavá cena
prodloužená záruka
-73%
182 Kč 221 Kč 49 Kč 59 Kč
skladem
1 kus
Masterlan optický patch cord, provedení SCapc/SCapc, Duplex, typ Singlemode 9/125. Délka 3 m.
kód: 250289
Masterlan optický patch cord, SCupc/SCupc, Duplex, Singlemode 9/125, 7m
zajímavá cena
prodloužená záruka
-71%
166 Kč 201 Kč 49 Kč 59 Kč
skladem
1 kus
Masterlan optický patch cord, provedení SCupc/SCupc, Duplex, typ Singlemode 9/125. Délka 7 m.

Máme pro Vás

Zobrazit