Před dubnem, za dubnem... a hlavně v něm. Tyto herní pecky vás nepustí ze židle

Produktové tipy 70 % hodnotilo 5 uživatelů 5. 4. 2017

Dubnové hry se pohrabou ve vašich dětských nočních můrách, rozeberou váš svět do poslední kostky, oživí nesmrtelnou klasiku... a zanechají za sebou množství mrtvých jedniček a nul.

LEGO City: Undercover

"Vypadni z toho lego auta, nebo ti vystřelím kostku z lego hlavy."

Připravte se na podsvětí. LEGO City: Undercover je mix policejních komedií, gangsterských akčňáků a kung-fu filmů v kabátu GTA. Jako tajný policista Chase McCain přijíždíte do LEGO City s touhou po spravedlnosti a po dostižení starého nepřítele. S touhou, kterou naplníte, i kdybyste měli celé město rozebrat kostku po kostce. Stačí nastartovat vaše vozítko a vyjet do otevřeného světa plného rébusů a humoru.

Platformy: PC / PS4 / XBOX / SWITCH

Vychází: 7. 4. 2017

Omlouváme se, popis obrázku chybí.

 

Syberia 3

Znáte ten pocit, když se díváte na film a zlostně okusujete gauč, protože hlavní hrdina postupuje hrozně hloupě? Teď si představte film, který se odehrává v kouzelném, steampunkovém světě. Film s propracovaným příběhem plným tajemství, hádanek a zvratů. A řešení všech vyvstávajících problémů je jen a jen na vás. V adventuře Syberia 3 se vtělíte do role právničky a cestovatelky Kate Walker, která se probouzí na provizorní lodi poté, co přežila svou vlastní smrt díky pomoci eskymáckého kmene Youkol. Věříte si na vyřešení všech rébusů, které vám hra postaví do cesty?

Platformy: PC / PS4 / XONE

Vychází: 20. 4. 2017

Omlouváme se, popis obrázku chybí.

 

Sniper: Ghost Warrior 3

Střílet do větru nemusí vždy nutně znamená střílet nazdařbůh. Pokud se ve Sniper: Ghost Warrior 3 chcete dočkat uspokojení z čistého headshotu ze vzdálenosti 100 yardů, nestačí jen zamířit. Svoji úlohu hraje výška, ze které míříte, pevnost vaší pozice, kontrola dechu i rychlost a směr zmíněného větru. A že nechcete celou hru strávit hledáním strategických pozic a následným kempením? Zabijácké skilly můžete rozvíjet ve třech rovinách – Sniper, Ghost a Warrior. Snipera už jsme shrnuli. Ghost body dostáváte za plížení se ve stínech následované prohlídkou hrdla vašeho protivníka nožem nebo za střelbu s tlumičem. Chopit se samopalu a zasypat okolí kulkami je potom nejrychlejší cesta k rozvíjení vaší Warrior osobnosti.

Platformy: PCPS4 / XONE

Vychází: 25. 4. 2017

Omlouváme se, popis obrázku chybí.

 

 

Warhammer 40.000: Dawn of War III

Strčte fantasy a sci-fi do strategického mixéru. Co z něj vypadne? Jedna galaxie, tři národy a nekonečná bitva. Třetí díl legendární RTS přichází v zatím v nejmegalomanštějším zpracování ve své historii – a platí to ať jde o grafiku, jedinečně zpracované světy i skutečně monumentální jednotky. Nažhavte šedou kůru, protáhněte prsty, vyhledejte definici slova "psychopat", inspirujte se a zbavte se soucitu. Samozřejmě, že jen v herním prostředí. Pokud v něm totiž budete chtít dovést svůj národ k vítězství, stojí před vámi nemilosrdné zadupávání stovek a stovek nepřátel.

Platformy: PC

Vychází: 25. 4. 2017

Omlouváme se, popis obrázku chybí.

 

 

Little Nightmares: Six Edition

Zase jste malé dítě. Ležíte ve svém pokoji. Váš plyšový medvídek se začne pomalu houpat dopředu a dozadu. Dětská panenka pomalu a s vrzotem otáčí hlavičkou kolem dokola. Z pod vaší postýlky vylézá pařát, drápy zajíždí pod peřinu –probudíte se. Oddychnete si. Otevřete oči. Plyšový medvídek sedí na vašem hrudníku a cení zuby.

Little Nightmares: Six Edition neopakovatelně zpracovává atmosféru dětských nočních můr do kouzelné, hororové plošinovky. Nepředstavujte si ale hrůzu z toho ztratit rodiče v obchodním domě nebo v nevhodný čas otevřít dveře do ložnice. Uvězněni ve Chřtánu nevíte co je sen, co je noční můra a co je bdění. Cestu ven musíte najít odkázáni jen na svůj zapalovač. Atmosféra hustá jako hrachovka ze školky, minimalistické ovládání a maximální požadavky na vaši vynalézavost a pohotovost – na to vše se při cestě s malou Six můžete těšit.

Platformy: PC / PS4 / XONE

Vychází: 28. 4. 2017

Omlouváme se, popis obrázku chybí.

 

 

Mario Kart 8 Deluxe

Upřímně... je vůbec potřeba něco psát?

Platformy: SWITCH

Vychází: 28. 4. 2017

Omlouváme se, popis obrázku chybí.

Diskuze k novince

Máte otázky k k dané novince?
Zeptejte se v diskuzi.

Zatím nikdo nepřispěl do diskuze, !