Prémiová záruka od HP

Omlouváme se, popis obrázku chybí.

Majitelé prémiových zařízení potřebují také prémovou podporu. K notebookům SPECTRE, ENVY a OMEN, které mají v popisku "záruka 2 roky na místě" nyní dostanete speciální prémiovou záruku s rychlou reakcí, servisním zásahem u vás doma i možností zapůjčení náhradního notebooku. A to bez jakýchkoliv poplatků navíc.

 

Omlouváme se, popis obrázku chybí.

 

Jak postupovat, když se objeví problém?

Jednoduše zavolejte na bezplatnou linku prémiové podpory 800 400 333 a domluvte si s operátorem čas a místo servisního zásahu a případně zapůjčení náhradního stroje po dobu opravy. Linka je k dispozici každý pracovní den od 8 do 18 hodin.

Produkty v programu prémiové podpory

Prémiová podpora se vztahuje na vybrané notebooky řady HP ENVY, HP Spectre a OMEN zakoupené od 1. 10. 2019. Poznáte je podle toho, že mají v popisku u záruky uvedeno "2 roky na místě". Kompletní seznam produktů je zde ke stažení.

 

Prémiová péče pro prémiové produkty

Pokud pracujete s vysokým nasazením a něco se pokazí, potřebujete rychlý přístup k technické podpoře – ať se nacházíte kdekoli v ČR. Technická podpora není jen o řešení problémů. Je i o tom, jak rychle a bez námahy budete zpět online nebo u svých oblíbených filmů, dokumentů a vzpomínek. Prémiová podpora poskytuje nejen rychlou reakci autorizovaného servisu, ale i individuální přístup k zákazníkovi a jeho notebooku. To vše bez stresu ze zbytečné administrativy a logistických nepříjemností.

Už nemusíte svůj notebook nikam nosit ani posílat, servis přijede za vámi. Oprava proběhne na místě, které si sami vyberete, a je úplně jedno, zda jste doma, v práci nebo odpočíváte na chatě u rybníka.

Specialisté autorizovaného servisního centra HP jsou ti nejlepší z nejlepších. Pravidelně se školí a jejich cílem je vrátit funkční zařízení zákazníkům v co nejkratším čase.

 

Omlouváme se, popis obrázku chybí.
Notebooky HP Spectre
Omlouváme se, popis obrázku chybí.
Notebooky HP Envy
Omlouváme se, popis obrázku chybí.
Notebooky OMEN
Užij si léto naplno Užij si léto naplno