Převodníky pro síťové prvky D-Link

kód: 114698
D-Link DEM-310GT -26%
1 561 Kč 1 889 Kč 1 156 Kč 1 399 Kč
Porovnat skladem
1 kus
Mini-GBIC 1000BaseLX (LC-Duplex), vybaven 1000Mb/s optickým jednovidovým LX (LC-Duplex) portem, kompatibilní s normami IEEE 802.3z a SFP MSA (Multi-Source Agreement), určeno pro 9/125µm jednovidový optický kabel, rychlost přenosu až 2000Mb/s v režimu full-duplex.
kód: 67860
D-Link DEM-311GT -8%
974 Kč 1 179 Kč 901 Kč 1 090 Kč
Porovnat na objednání
Mini GBIC transceiver, podpora 1000BaseSX do délky 550m, možnost použití jednovidových i vícevidových vláken, rychlost přenosu až 1000Mbs, podpora výměny za chodu.

Převodníky pro síťové prvky

Obě metody přenosu dat v počítačových sítích, kabely využívající elektrické impulzy i optická vlákna, mají své výhody. Dochází tedy k situacím, kdy je potřeba přeměnit optický signál na elektrický, a přesně k tomu slouží převodníky pro síťové prvky.

Převodníky pro síťové prvky vyrábí například Cisco, TP-Link či Ubiquiti. Někdy se jedná o malé moduly, jindy vypadají spíš jako krabička. Vyberte si, co vám bude vyhovovat.

Máme pro Vás

Zobrazit