Převodníky pro síťové prvky TP-LINK

kód: 144129
TP-LINK MC210CS  + Voucher až na 3 měsíce HBO GO jako dárek (max 1 ks na objednávku)
prodloužená záruka
-24%
TP-LINK MC210CS
Voucher až na 3 měsíce HBO GO jako dárek (max 1 ks na objednávku)
1 313 Kč 1 589 Kč 992 Kč 1 200 Kč
Porovnat skladem
1 kus
Média konvertor sítě Gigabit Ethernet pro převod médií z optického vedení 1000BASE-LX/LH na metalické vedení 1000Base-T a naopak, pro použití s jednorežimovým optickým kabelem s konektorem typu SC, využívá vlnovou délku 1310 nm, přenos na vzdálenost až 15 km.
kód: 135843
TP-LINK TL-SM311LS MiniGBIC Module  + Voucher až na 3 měsíce HBO GO jako dárek (max 1 ks na objednávku)
prodloužená záruka
-5%
TP-LINK TL-SM311LS MiniGBIC Module
Voucher až na 3 měsíce HBO GO jako dárek (max 1 ks na objednávku)
646 Kč 782 Kč 611 Kč 739 Kč
Porovnat skladem
1 kus
Transceiver 1000BASE-LX SFP sloužící jako rozšiřující modul pro switche, multimode fiber, vlnová délka 1310 nm, 2x konektor duplex LC, vzdálenost až 10 km.
kód: 144134
TP-LINK MC110CS  + Voucher až na 3 měsíce HBO GO jako dárek (max 1 ks na objednávku)
prodloužená záruka
TP-LINK MC110CS
Voucher až na 3 měsíce HBO GO jako dárek (max 1 ks na objednávku)
768 Kč 929 Kč
Porovnat skladem
1 kus
Média konvertor sítě Fast Ethernet pro převod médií z optického vedení 100BASE-FX na metalické vedení 100Base-TX a naopak, pro použití s jednorežimovým optickým kabelem s konektorem typu SC, využívá vlnovou délku 1 310 nm, přenos na vzdálenost až 20 km.
kód: 144128
TP-LINK MC200CM  + Voucher až na 3 měsíce HBO GO jako dárek (max 1 ks na objednávku)
prodloužená záruka
-21%
TP-LINK MC200CM
Voucher až na 3 měsíce HBO GO jako dárek (max 1 ks na objednávku)
1 216 Kč 1 471 Kč 961 Kč 1 162 Kč
Porovnat skladem
2 kusy
Média konvertor sítě Gigabit Ethernet pro převod médií z optického vedení 1000BASE-SX na metalické vedení 1000Base-T a naopak, pro použití s multirežimovým optickým kabelem s konektorem typu SC, využívá vlnovou délku 850 nm, přenos na vzdálenost až 0,55 km.
kód: 144130
TP-LINK MC220L  + Voucher až na 3 měsíce HBO GO jako dárek (max 1 ks na objednávku)
prodloužená záruka
-3%
TP-LINK MC220L
Voucher až na 3 měsíce HBO GO jako dárek (max 1 ks na objednávku)
612 Kč 741 Kč 594 Kč 719 Kč
Porovnat na objednání
Média konvertor sítě Gigabit Ethernet pro převod médií z optického vedení 1000BASE-LX/LH na metalické vedení 1000Base-T a naopak, pro použití s multirežimovým/ jednorežimovým optickým kabelem s konektorem typu SC/LC, využívá vlnovou délku 850 nebo 1310 nm dle kabelu, přenos na vzdálenost až 0,55 nebo 10 km dle kabelu.
kód: 144133
TP-LINK MC100CM  + Voucher až na 3 měsíce HBO GO jako dárek (max 1 ks na objednávku)
prodloužená záruka
TP-LINK MC100CM
Voucher až na 3 měsíce HBO GO jako dárek (max 1 ks na objednávku)
770 Kč 932 Kč
Porovnat na objednání
Média konvertor sítě Fast Ethernet pro převod médií z optického vedení 100BASE-FX na metalické vedení 100Base-TX a naopak, pro použití s multirežimovým optickým kabelem s konektorem typu SC, využívá vlnovou délku 1 310 nm, přenos na vzdálenost až 2 km.
kód: 144132
TP-LINK MC112CS  + Voucher až na 3 měsíce HBO GO jako dárek (max 1 ks na objednávku)
prodloužená záruka
-4%
TP-LINK MC112CS
Voucher až na 3 měsíce HBO GO jako dárek (max 1 ks na objednávku)
859 Kč 1 039 Kč 826 Kč 999 Kč
Porovnat na objednání
Média konvertor sítě Fast Ethernet pro převod médií z optického vedení 100BASE-FX na metalické vedení 100Base-TX a naopak, pro použití s jednorežimovým optickým kabelem s konektorem typu SC, podporuje technologii WDM, vlnová délka 1 310 nm pro odesílání dat a 1 550 nm pro příjem dat, prodlužuje dosah optického vedení na 20–60 km.
kód: 144131
TP-LINK MC111CS  + Voucher až na 3 měsíce HBO GO jako dárek (max 1 ks na objednávku)
prodloužená záruka
-11%
TP-LINK MC111CS
Voucher až na 3 měsíce HBO GO jako dárek (max 1 ks na objednávku)
968 Kč 1 171 Kč 859 Kč 1 039 Kč
Porovnat na objednání
Média konvertor sítě Fast Ethernet pro převod médií z optického vedení 100BASE-FX na metalické vedení 100Base-TX a naopak, pro použití s jednorežimovým optickým kabelem s konektorem typu SC, podporuje technologii WDM, vlnová délka 1 550 nm pro odesílání dat a 1 310 nm pro příjem dat, prodlužuje dosah optického vedení na 20–60 km.
kód: 144135
TP-LINK TL-MC1400 14-Slotové šasi pro media konvertory  + Voucher až na 3 měsíce HBO GO jako dárek (max 1 ks na objednávku)
prodloužená záruka
-11%
TP-LINK TL-MC1400 14-Slotové šasi pro media konvertory
Voucher až na 3 měsíce HBO GO jako dárek (max 1 ks na objednávku)
4 539 Kč 5 492 Kč 4 049 Kč 4 899 Kč
14-slotové šasi pro media konvertory TP-LINK TL-MCXXX verze 2.0, pro montáž do standardních racků 19'' s výškou 2U, funkce výměny za provozu, dva chladicí ventilátory.

Převodníky pro síťové prvky

Obě metody přenosu dat v počítačových sítích, kabely využívající elektrické impulzy i optická vlákna, mají své výhody. Dochází tedy k situacím, kdy je potřeba přeměnit optický signál na elektrický, a přesně k tomu slouží převodníky pro síťové prvky.

Převodníky pro síťové prvky vyrábí například Cisco, TP-Link či Ubiquiti. Někdy se jedná o malé moduly, jindy vypadají spíš jako krabička. Vyberte si, co vám bude vyhovovat.

Máme pro Vás

Zobrazit