Převodníky pro síťové prvky Ubiquiti

kód: 220380
Ubiquiti Multi-Mode optický modul SFP, 1.25 Gbps, 550m, sada 2 kusů
423 Kč 511 Kč
Porovnat skladem
1 kus
1.25G SFP modul, režim: multi-mode, sada dvou kusů, 2 x LC konektor.
kód: 208493
Ubiquiti Single-Mode optický modul SFP, 1Gbit, BiDi - sada 2 kusů -16%
641 Kč 775 Kč 537 Kč 649 Kč
Porovnat skladem
2 kusy
Optický modul, přenosová rychlost až 1 Gbps na vzdálenost max. 1 km, BiDi. Sada dvou kusů.
kód: 220375
Ubiquiti Multi-Mode optický modul SFP+, 10 Gbps, sada 2 kusů -5%
958 Kč 1 159 Kč 906 Kč 1 096 Kč
Porovnat skladem
1 kus
10G SFP+ modul, režim: multi-mode, sada dvou kusů, 2 x LC konektor.
kód: 208491
Ubiquiti Single-Mode optický modul SFP+, 10Gbit - sada 2 kusů -15%
2 132 Kč 2 579 Kč 1 822 Kč 2 204 Kč
Optický modul, přenosová rychlost až 10 Gbps na vzdálenost max. 10 km. Sada dvou kusů.
kód: 197245
Ubiquiti FiberPoE - Venkovní konvertor Ethernet/Optika + PoE -8%
698 Kč 844 Kč 640 Kč 774 Kč
Porovnat dodání do 2 dnů
Ubiquiti FiberPoE je určen pro venkovní instalaci, obsahuje 3 porty a DC svorky pro stejnosměrné napájení. První RJ45 port slouží jako napájení PoE In a druhý RJ45 port jako PoE Out+Data pro další zařízení. Třetí port SFP slouží pro připojení do optické sítě.
kód: 229873
Ubiquiti UF-RJ45-1G - konvertor modul SFP na RJ45
380 Kč 459 Kč
Porovnat na objednání
UBIQUITI UF-RJ45-1G, konvertor modulu SFP na 1x RJ-45
kód: 208492
Ubiquiti Single-Mode optický modul SFP+, 10Gbit, BiDi - sada 2 kusů
3 922 Kč 4 745 Kč
Optický modul, přenosová rychlost až 10 Gbps na vzdálenost max. 10 km, BiDi. Sada dvou kusů.

Převodníky pro síťové prvky

Obě metody přenosu dat v počítačových sítích, kabely využívající elektrické impulzy i optická vlákna, mají své výhody. Dochází tedy k situacím, kdy je potřeba přeměnit optický signál na elektrický, a přesně k tomu slouží převodníky pro síťové prvky.

Převodníky pro síťové prvky vyrábí například Cisco, TP-Link či Ubiquiti. Někdy se jedná o malé moduly, jindy vypadají spíš jako krabička. Vyberte si, co vám bude vyhovovat.

Máme pro Vás

Zobrazit