Přijďte změřit své síly v NHL 15 na CZC.cz PlayStation CUP a odneste si zajímavé ceny

Fandíte PlayStation zábavě a lednímu hokeji? Pak si nenechte ujít turnaj v nejnovějším zpracování oblíbené herní série NHL z dílny EA Games. Akce s názvem CZC.cz PlayStation CUP a podtitulem NHL 15 se uskuteční 14. dubna v pražském klubu La Loca. Registrovat do turnaje se můžete na webu hokej.czc.cz.

Vedle 16 vybraných hráčů NHL 15, kteří se utkají o titul CZC.cz PlayStation CUP a celou řadu zajímavých cen v celkové hodnotě 45 000 Kč, své síly v pražské La Loce změří v přátelských utkáních také geekové z CZC.cz, hvězdy české YouTube scény, vyslanci Sony a známé osobnosti.

Pro přihlášení se zaregistrujte na webu hokej.czc.cz, a to nejpozději do 10. 4. 2015 do 13:00 hod. Abyste mohli být zařazeni do výběrového řízení, je třeba uvést svůj účet na PlayStation Network a nahrát co nejoriginálnější selfie fotografii, která ilustruje vaše herní nadšení. O vaší účasti v turnaji rozhodne kombinace získaných trofejí ve hře NHL na PlayStation Network a kreativita zaslané fotografie, kterou bude posuzovat porota složená ze zaměstnanců CZC.cz. Do turnaje v pražské La Loce postoupí 16 hráčů.

Pro všechny soutěžící je připravena poukázka na nákup v CZC.cz v hodnotě 500 Kč a tričko CZC.cz GEEK. Ti nejlepší z vás si pak domů odnesou herní konzoli Sony PlayStation 4 (1. místo), výkonný a odolný tablet Sony Xperia Z3 Tablet Compact (2. místo), poukázku na nákup v CZC.cz v hodnotě 2 000 Kč (3. místo) nebo předplacenou kartu PlayStation Plus Card na 365 dní (1. - 10. místo).

Nechcete hrát, ale rádi byste přišli podpořit své favority a užít si atmosféru turnaje společně s námi? Pak neváhejte a bezplatně se registrujte prostřednictvím služby Ticketon.cz pod tímto odkazem. Vstup na akci je zdarma a kromě pořádné porce zábavy na vás bude čekat i občerstvení z fastfoodového řetězce KFC. Počet návštěvníků je omezen na 150, tak příliš neotálejte. Všechny zápasy budou navíc streamované na webu hokej.czc.cz, takže můžete tuto hokejovou bitvu sledovat i z pohodlí vašeho domova.

Podrobnější informace a kompletní soutěžní pravidla naleznete na hokej.czc.cz. Akce se koná za podpory partnerů Sony, KFC a SkillZone. Mediálním partnerem akce je herní magazín Games.cz a televizní pořad Hrajeme s Alim.

Akční nabídka Akční nabídka