Připravte se na bitvu, k vybraným kartám NVIDIA dostanete jako dárek libovou herní pecku

Produktové tipy 10. 4. 2017

Štěstí přeje připraveným. A připravení používají grafické karty NVIDIA GeForce 1060, 1070 nebo 1080, ke kterým vám až do 25. dubna nadělíme také jeden z vybraných "áčkových" titulů jako dárek. Dáte přednost taktické "vyvražďovačce" nebo dávnému boji o čest?

O tom, že grafické karty NVIDIA GeForce GTX 1060, 1070 a 1080 patří k těm nejsilnějším zbraním všech hráčů, se není potřeba příliš rozepisovat. Pokud ve vašem herním arzenálu stále chybí, máte skvělou příležitost to napravit - až do 25. dubna si ke každé z nich můžete vybrat dárek, který použijete jako zatěžkávací zkoušku. Na výběr máte ze dvou herních pecek.

Omlouváme se, popis obrázku chybí.

1) Tom Clancy's Ghost Recon: Wildlands

Zavřete oči a představte si... dočetli jste až sem? Podvádíte. Se zavřenýma očima byste číst nemohli. Představte si tedy s očima otevřenýma následující situaci: Parta páťáků ze základní školy si došlápne na svého slaboučkého spolužáka. Mají kompletní kontrolu nad jeho kapesným i svačinami. Záleží jen na něm, jestli jim bude o přestávce dopisovat domácí úkoly, nebo skončí s hlavou v záchodové míse. Máte? Potom už si stačí představit jen to, že ti zmínění školní agresoři jsou drogový kartel a nebohý šikanovaný student je bolivijské obyvatelstvo.

A teď přicházíte na scénu vy. Nově nastoupivší spolužák, o kterém nikdo nic neví. Spolužák se speciálním výcvikem a aktovkou plnou zbraní. A je jenom na vás, jaký postup při páchání spravedlnosti zvolíte. Můžete studovat chování padouchů a pak je jednoho po druhém potajmu udusit rýsovacími potřebami na záchodě. Můžete seskočit z letadla padákem, vletět do třídy oknem a všechny tyrany zprovodit ze světa při frontálním útoku. Nebo je rafinovaně nalákat do tělocvičny a tu vyhodit do povětří. Pokud se vám tato metafora zdá nejasná, zahrajte si tuhle parádní taktickou akci v otevřeném světě a pochopíte víc.

2) For Honor

Co víte o strachu? Vy, zalezlí ve svých bezpečných městech, vylekaní, když vám za půlkami zatroubí auto, stateční možná tak za obrazovkou? Co víte o smrti? O tom, co zbyde v srdci člověka, když ví, že každou vteřinou může přijít o všechno? Co v takovou chvíli, mezi rozsekanými těly bratrů a s bolestí po celém těle, řidí jeho chování?

Je to čest.

Pokud vás úvod neurazil, máte tu čest připojit se k jedné ze tří frakcí a prověřit svoje bojové schopnosti jak v kampani, tak v mnoha módech multiplayeru. Módy nabídnou jak chaotické eliminační bitvy, tak vypočitavý boj o udržení pozic nebo čistě technické duely. Přesto, že se jedná o hack´n´slash řežbu s jednoduchým ovládáním, na cestě za úspěchem ji musíte uchopit s notnou dávkou strategie a přesného načasování každého útoku.

 

Ať už dáte přednost kterékoliv z těchto her, pravidla akce jsou jednoduchá – není třeba se nikam registrovat ani psát. Kupon ke stažení hry dostanete k vybraným kartám zcela automaticky. Stačí si jen vybrat:

<< Volím si tebe, GTX 1060 >>

<< Volím si tebe, GTX 1070 >>

<< Volím si tebe, GTX 1080 >>