Příslušenství pro síťové prvky Cisco

kód: 169231
Cisco Power Adapter, 12V 2A -6%
475 Kč 448 Kč
Porovnat skladem
2 kusy
Externí napájecí adaptér navržený pro zařízení Cisco WAP121/ WAP321/ WAP371 Wireless Access Points.
kód: 169232
Cisco Gigabit PoE Injector 30W -27%
2 119 Kč 1 539 Kč
Porovnat skladem
1 kus
Gigabitový PoE injektor pro napájení jakéhokoli zařízení s podporou PoE jako např. AP, CPE, IPCam, IP telefony a další zařízení s podporou napájecího napětí 55V a maximální spotřebou 30 W dle standardu 802.3at (802.3af kompatibilní).
kód: 135124b1
Cisco AIR-PWRINJ3 Power Injector TP+48V na TP - Rozbalené zboží
rozbalené zboží
-77%
1 188 Kč 270 Kč
Porovnat skladem
1 kus
PoE injektor pro napájení zařízení Cisco Access Point 1100 a 1200 po datovém kabelu, podpora napájecího napětí 48V, vyžaduje zdroj 48V (DC) z AP.
kód: 169236
Cisco Power Adapter, 48V -7%
601 Kč 561 Kč
Porovnat dodání do 2 dnů
Externí napájecí adaptér navržený pro zařízení Cisco WAP351 Wireless-N Dual Radio Access Point.
kód: 84615
Cisco AIR-PWR-B=, Zdroj pro: 1130,1140,1240,1300
1 072 Kč
Porovnat dodání do 2 dnů
Originální náhradní zdroj určený pro přístupové body Cisco Aironet 1130, 1140, 1240, 1260, 1300, 3500.
kód: 207992
Cisco Aironet Power Injector - PoE adapter, AC 100-240 V, 15.4 Watt - pro Aironet -2%
1 478 Kč 1 442 Kč
Porovnat dodání do 2 dnů
Praktický PoE adaptér, sloužící k přenosu dat a napájení přístupových bodů a mostů pomocí PoE v místech, kde není dostupné napájení.
kód: 197217
Cisco 10GBASE-CU SFP+ Cable 3 Meter
1 877 Kč
varianty
Porovnat dodání do 2 dnů
Twinaxiální kabel Cisco 10GBASE-CU SFP + Cable 3 Meter v délce 3 metry je navržen pro Catalyst 2960, 2960-24, 2960-48, 2960G-24, 2960G-48, 2960S-24, 2960S-48;UCS 6140. Má dva SFP+ konektory.
kód: 113691
Cisco MGBT1
2 700 Kč
Transceiver 1000BASE-T SFP pro přepínače řady Cisco Small Business nebo Cisco Small Business Pro, Cat. 5e UTP, konektor RJ-45, vzdálenost až 100 m.
kód: 113684
Cisco MFEBX1
5 362 Kč
Transceiver 100BASE-BX-20U SFP pro přepínače řady Cisco Small Business nebo Cisco Small Business Pro, singlemode fiber, vlnová délka 1310 nm, konektor single LC, vzdálenost až 20 km.
kód: 113688
Cisco MGBLH1
5 447 Kč
Transceiver 1000BASE-LH SFP pro přepínače řady Cisco Small Business nebo Cisco Small Business Pro, singlemode fiber, vlnová délka 1310 nm, konektor duplex LC, vzdálenost až 40 km.
kód: 197216
Cisco 10GBASE-CU SFP+ Cable 5 Meter
3 075 Kč
varianty
Twinaxiální kabel Cisco 10GBASE-CU SFP + Cable 5 Meter v délce 5 metrů je navržen pro Catalyst 2960, 2960-24, 2960-48, 2960G-24, 2960G-48, 2960S-24, 2960S-48;UCS 6140. Má dva SFP+ konektory.
kód: 135124
Cisco AIR-PWRINJ3 Power Injector TP+48V na TP
1 248 Kč
Porovnat na objednání
PoE injektor pro napájení zařízení Cisco Access Point 1100 a 1200 po datovém kabelu, podpora napájecího napětí 48V, vyžaduje zdroj 48V (DC) z AP.
kód: 164562
Cisco SFP-H10GB-CU1M=
2 010 Kč
Měděný Twinax kabel 10GBASE SFP+ vhodný pro krátká připojení přímo ve skříních nebo mezi skříněmi, pasivní 30AWG kabel s délkou 1 metr.
kód: 113685
Cisco MFEFX1
2 119 Kč
Transceiver 100BASE-FX SFP pro přepínače řady Cisco Small Business nebo Cisco Small Business Pro, multimode fiber, vlnová délka 1310 nm, konektor duplex LC, vzdálenost až 2 km.
kód: 113690
Cisco MGBSX1 -4%
2 894 Kč 2 773 Kč
Transceiver 1000BASE-SX SFP pro přepínače řady Cisco Small Business nebo Cisco Small Business Pro, multimode fiber, vlnová délka 850 nm, konektor duplex LC, vzdálenost až 550 m.
kód: 113689
Cisco MGBLX1
5 132 Kč
Transceiver 1000BASE-LX SFP pro přepínače řady Cisco Small Business nebo Cisco Small Business Pro, singlemode fiber, vlnová délka 1310 nm, konektor duplex LC, vzdálenost až 10 km.
kód: 207994
Cisco ASA 5505 Firewall Edition bundle, bezpečnostní zařízení
8 907 Kč
Firewall určený pro malé a středně velké podniky, propustnost firewallu 150 Mb/s, propustnost VPN 100 Mb/s, 8x 10/100 LAN (2x PoE), 1x RJ-45 konzole, 3x USB 2.0, pro 10 uživatelů, 3DES/AES licence.
kód: 207995
Cisco ASA 5505 Firewall Edition bundle, bezpečnostní zařízení
12 900 Kč
Firewall určený pro malé a středně velké podniky, propustnost firewallu 150 Mb/s, propustnost VPN 100 Mb/s, 8x 10/100 LAN (2x PoE), 1x RJ-45 konzole, 3x USB 2.0, pro 50 uživatelů, 3DES/AES licence.
kód: 207998
Cisco ASA 5506-X with FirePOWER Services, bezpečnostní zařízení -14%
15 042 Kč 12 937 Kč
Firewall se službami FirePOWER, 50 GB mSATA SSD, maximální propustnost firewallu 250 Mb/s (125 Mb/s s IPS), maximálně 20 000 souběžných relací, podpora více než 3000 aplikací, 8x GLAN, 1x RJ-45 konzole, 1x GLAN management, 1x USB 2.0, 3DES/AES licence.
kód: 207997
Cisco ASA 5505-UL Firewall Edition bundle, bezpečnostní zařízení
15 175 Kč
Firewall určený pro malé a středně velké podniky, propustnost firewallu 150 Mb/s, propustnost VPN 100 Mb/s, 8x 10/100 LAN (2x PoE), 1x RJ-45 konzole, 3x USB 2.0, pro neomezený počet uživatelů, 3DES/AES licence.
kód: 207996
Cisco ASA 5505 Firewall Edition bundle, bezpečnostní zařízení
25 303 Kč
Firewall určený pro malé a středně velké podniky, propustnost firewallu 150 Mb/s, propustnost VPN 100 Mb/s, 8x 10/100 LAN (2x PoE), 1x RJ-45 konzole, 3x USB 2.0, pro neomezený počet uživatelů, DMZ, 3DES/AES licence.
kód: 208000
Cisco ASA 5506-X-SEC with FirePOWER Services, bezpečnostní zařízení
25 303 Kč
Firewall se službami FirePOWER, 50 GB mSATA SSD, maximální propustnost firewallu 250 Mb/s (125 Mb/s s IPS), maximálně 50 000 souběžných relací, podpora více než 3000 aplikací, 8x GLAN, 1x RJ-45 konzole, 1x GLAN management, 1x USB 2.0, 3DES/AES a security plus licence.
kód: 208001
Cisco ASA 5508-X with FirePOWER Services, bezpečnostní zařízení -10%
51 741 Kč 46 635 Kč
Firewall se službami FirePOWER, 80 GB mSATA SSD, 8 GB paměti, maximální propustnost firewallu 450 Mb/s (250 Mb/s s IPS), maximálně 50 000 souběžných relací, podpora více než 3000 aplikací, 8x GLAN, 1x RJ-45 konzole, 1x GLAN management, 1x USB 2.0, 3DES/AES licence.
kód: 208003
Cisco ASA 5512-X-FP with FirePOWER Services, bezpečnostní zařízení -23%
64 749 Kč 50 144 Kč
Firewall se službami FirePOWER, 120 GB MLC SED SSD, 4 GB paměti, maximální propustnost firewallu 300 Mb/s (150 Mb/s s IPS), maximálně 50 000 souběžných relací, podpora více než 3000 aplikací, 6x GLAN, 1x WAN, 1x GLAN management, 2x USB 2.0, Wi-Fi, 3DES/AES licence, 1U.
kód: 208002
Cisco ASA 5512-X with FirePOWER Services, bezpečnostní zařízení
59 582 Kč
Firewall se službami FirePOWER, 120 GB MLC SED SSD, 4 GB paměti, maximální propustnost firewallu 300 Mb/s (150 Mb/s s IPS), maximálně 100 000 souběžných relací, podpora více než 3000 aplikací, 7x GLAN, 1x WAN, 1x RJ-45 konzole, 1x GLAN management, 2x USB 2.0, slot pro 6-port GLAN kartu 3DES/AES licence.
kód: 208004
Cisco ASA 5515-X Firewall Edition, bezpečnostní zařízení -11%
75 300 Kč 66 697 Kč
Firewall se službami FirePOWER, 120 GB MLC SED SSD, 8 GB paměti, maximální propustnost firewallu 1200 Mb/s (250 Mb/s VPN), maximálně 250 000 souběžných relací, podpora více než 3000 aplikací, 6x GLAN, 1x RJ-45 konzole, 1x GLAN management, 2x USB 2.0, slot pro 6-port GLAN kartu 3DES/AES licence, zahrnuty firewall služby, 1U.
kód: 208005
Cisco ASA 5515-X-PFWR with FirePOWER Services, bezpečnostní zařízení -10%
79 813 Kč 72 094 Kč
Firewall se službami FirePOWER, 120 GB MLC SED SSD, 8 GB paměti, maximální propustnost firewallu 500 Mb/s (250 Mb/s s IPS), maximálně 250 000 souběžných relací, podpora více než 3000 aplikací, 6x GLAN, 1x RJ-45 konzole, 1x GLAN management, 2x USB 2.0, slot pro 6-port GLAN kartu 3DES/AES licence, 1U.

Příslušenství pro síťové prvky

Abyste dosáhli funkčního a spolehlivého propojení sítí nebo výborné kvality signálu, pořiďte si potřebné příslušenství pro síťové prvky.

PremiumCord poskytuje množství propojovacích kabelů pro různá zařízení, redukce pro napájení, ale také audiokabely! USB kabely a zařízení pro přenos 3D videa schopná propojení s LCD televizemiseženete u výrobců Audioquest. Kabelyvšech barev, druhu, délky i účelu pak nabízí ADATA. TP-LINK, D-Link i Cisco se specializují na výrobu převodníků s volbou rychlostí přenosu a vlnových délek. Uživatelům switchese budou hodit přístupové body Edimax nebo datové přepínače D-Link. Mikrofony, objektivy a napájecí adaptéry k bezpečnostním kamerám poskytuje KGUARD. Zapomínat bychom neměli ani na bezpečnost a estetickou stránku, které nabízí příslušenství formou krytek a konektorů. Pořídit je můžete u Krytky nebo PremiumCord.

Máme pro Vás

Zobrazit
Hlavička