Příslušenství pro síťové prvky Dell

kód: 162430
Dell adaptér USB 3.0 na HDMI/VGA/USB/Ethernet
CZC doporučuje
-27%
1 817 Kč 2 199 Kč 1 321 Kč 1 599 Kč
Porovnat skladem
5 a více kusů
Praktická redukce umožňující do počítače přidat ethernetový, HDMI, VGA i USB port přes již existující moderní USB 3.0 rozhraní, podporovaná ethernetová rychlost 10/100/1000 Mbit, černé barevné provedení.
kód: 187603
Dell adaptér USB-C na HDMI / VGA / Ethernet / USB 3.0 -9%
1 810 Kč 2 190 Kč 1 645 Kč 1 990 Kč
Porovnat skladem
1 kus
Praktická redukce umožňuje do počítače přidat ethernetový, HDMI, VGA i USB port přes již existující moderní USB 3.0 rozhraní, podporovaná ethernetová rychlost 10/100/1000 Mbit, černé barevné provedení.
kód: 162424
Dell redukce Mini DisplayPort na DisplayPort
330 Kč 399 Kč
Porovnat skladem
2 kusy
Praktická redukce s kompaktními rozměry a vybavená Mini DisplayPort konektorem typu samec a DisplayPort konektorem typu samice, určená k zobrazení videa z notebooku nebo stolního počítače na monitoru, projektoru nebo televizoru HDTV se vstupem DisplayPort.
kód: 162419
Dell redukce Mini DisplayPort na VGA
718 Kč 869 Kč
Porovnat skladem
1 kus
Praktická redukce s kompaktními rozměry a vybavená Mini DisplayPort konektorem typu samec a VGA konektorem typu samice, určená k zobrazení videa z notebooku nebo stolního počítače na monitoru, projektoru nebo televizoru HDTV se vstupem VGA.
kód: 187605
Dell redukce USB-C (M) na HDMI 2.0 (F)
991 Kč 1 199 Kč
Porovnat skladem
4 kusy
Jednoduchá redukce pro pojení vašeho zařízení s portem HDMI 2.0 pomocí vstupu USB-C (M). Propojte jednoduše jakékoliv zařízení s vaším televizorem, či monitorem a streamujte obsah obrazovky pohodlně i ve vysokém rozlišení. Adaptér podporuje rozlišení až 1080p a zaručuje tak přenos ostrého a jasného obrazu. Adaptér jen připojíte a vše ihned funguje bez nutnosti nějaké instalace.
kód: 162425
Dell redukce Mini HDMI na VGA
464 Kč 561 Kč
Porovnat skladem
2 kusy
Praktická redukce s kompaktními rozměry a vybavená Mini HDMI konektorem typu samec a VGA konektorem typu samice, určená pro streamování obrazu, hudby nebo obrázků například z Vaší digitální videokamery, fotoaparátu, tabletu nebo chytrého mobilního telefonu.
kód: 162422
Dell redukce DisplayPort na VGA -61%
1 652 Kč 1 999 Kč 644 Kč 779 Kč
Porovnat skladem
1 kus
Praktická redukce s kompaktními rozměry a vybavená DisplayPort konektorem typu samec a VGA konektorem typu samice, určená k zobrazení videa z notebooku nebo stolního počítače na monitoru, projektoru nebo televizoru HDTV se vstupem VGA.
kód: 198593
Dell adaptér HDMI (M) na VGA (F)
784 Kč 949 Kč
Porovnat skladem
3 kusy
Univerzální propojovací kabel od společnost Dell z HDMI na VGA, podporuje rozlišení 1080 px.
kód: 162420
Dell adaptér USB 3.0 na Ethernet
784 Kč 949 Kč
Porovnat skladem
3 kusy
Praktická redukce umožňující do počítače přidat ethernetový port přes existující moderní USB 3.0 rozhraní, podporovaná rychlost 10/100/1000 Mbit, černé barevné provedení.
kód: 219399
Dell Legacy Adapter LD17 USB-C/USB 3.0 -28%
1 950 Kč 2 359 Kč 1 404 Kč 1 699 Kč
Porovnat skladem
2 kusy
Adaptér pro připojení starších zařízení se sériovým nebo paralelním portem k portům USB Typu-A nebo USB Typu-C, obsahuje také rozhraní Gigabit Ethernet a USB 2.0.
kód: 219408
Dell Adaptér DisplayPort na DVI (Single Link)
454 Kč 549 Kč
Porovnat skladem
2 kusy
Značková redukce z rozhraní DisplayPort samec na DVI (Single Link) samice, pro připojení monitoru, projektoru nebo televizoru HDTV se vstupem DVI (jednolinkový), rozlišení až 1 920 x 1 200 bodů.
kód: 219424
Dell Adapter USB-C na USB-A 3.0
487 Kč 589 Kč
Porovnat skladem
1 kus
Značkový adaptér USB 3.1 Type C na USB 3.0/3.1 Gen 1 Type A umožní připojit vaše stávající Type-A periferie k rozhraní Type-C. Umožní přenos rychlostí až 5 Gbps.
kód: 219406
Dell Adaptér Mini DisplayPort na DVI
495 Kč 599 Kč
Porovnat skladem
4 kusy
Značková redukce z rozhraní mini DisplayPort samec na DVI (Single Link) samice, pro připojení monitoru, projektoru nebo televizoru HDTV se vstupem DVI (jednolinkový).
kód: 162427
Dell redukce Mini HDMI na HDMI
528 Kč 639 Kč
Porovnat skladem
1 kus
Praktická redukce s kompaktními rozměry a vybavená Mini HDMI konektorem typu samec a HDMI konektorem typu samice, určená pro streamování obrazu, hudby nebo obrázků například z Vaší digitální videokamery, fotoaparátu, tabletu nebo chytrého mobilního telefonu.
kód: 162426
Dell redukce Mini DisplayPort na HDMI
667 Kč 807 Kč
Porovnat skladem
1 kus
Redukce Mini DisplayPort na HDMI, vhodné řešení například pro propojení počítače s Mini DisplayPort výstupem a LCD či Plasma televizorem s HDMI.
kód: 187604
Dell redukce USB-C (M) na Ethernet (spouštění PXE)/ gigabit/ 1Gbps
983 Kč 1 190 Kč
Porovnat skladem
1 kus
Jednoduchá redukce pro propojení vašeho zařízení s portem Ethernet s Gigabitovým přenosem pomocí vstupu USB-C (M). Jednoduše přidejte, nebo rozšiřte svou síť internetu kdekoliv a to bez nutnosti použití směrovače, nebo přepínače. Propojíte jakékoliv zařízení s podporou internetu a portem USB-C, nemusíte přidávat, nebo měnit stávající síťovou kartu a připojíte se prakticky kdekoliv. Vestavěný ovladač zajistí snadné připojení a eliminuje tak nutnost instalace z CD.
kód: 219423
Dell HDMI na VGA Adapter Kit
760 Kč 919 Kč
Porovnat dodání do 2 dnů
Značková redukce z rozhraní HDMI samec na D-Sub (VGA) samice, pro připojení monitoru, projektoru nebo televizoru se vstupem D-Sub (VGA).
kód: 210410
Dell SFP modul, 1Gbit, MM multi mode 850nm, 550m, Dell kompatibilní OEM
440 Kč 532 Kč
Porovnat dodání do 2 dnů
SFP modul, rychlost 1 Gb/s, multimode, vzdálenost max. 550 m, Tx/Rx 850 nm, LC konektor.
kód: 210329
Dell rackmount kit - kit pro montáž do rozvaděče pro switche X1018/ X1018P/ X1026/ X1026P/ X4012
456 Kč 551 Kč
Porovnat dodání do 2 dnů
Montážní sada pro umístění vybraných switchů Dell do rozvaděče.
kód: 187606
Dell redukce USB-C (M) na USB-A 3.1 (F)/ 3.0
578 Kč 699 Kč
Porovnat dodání do 2 dnů
Jednoduchá redukce pro pojení vašeho zařízení s portem USB-A 3.1 pomocí vstupu USB-C (M). Propojte jednoduše starší zařízení, například počítač, s novým, například mobilní telefony, tablety a další zařízení, pomocí rychlého přenosu dat.
kód: 210416
Dell SFP+ modul, 10Gbit, MM multi mode 850nm, 300m, Dell kompatibilní OEM -25%
1 212 Kč 1 466 Kč 906 Kč 1 096 Kč
Porovnat na objednání
Univerzální SFP+ modul, rychlost 10 Gb/s, multimode, vzdálenost max. 300 m, Tx/Rx 850 nm, LC konektor.
kód: 210421
Dell optický kabel SFP+, 10Gbit, 3m, Dell kompatibilní OEM
1 472 Kč 1 781 Kč
Porovnat na objednání
Optický SFP+ kabel, rychlost 10 Gb/s, délka 3 m.
kód: 162428
Dell redukce Mini HDMI na DVI
505 Kč 611 Kč
Porovnat na objednání
Speciální adaptér umožňující připojení displeje prostřednictvím rozhraní Mini HDMI, snadné rozšíření pracovní plochy, výstupní konektor DVI.
kód: 219407
Dell Adaptér DisplayPort na VGA
726 Kč 879 Kč
Porovnat na objednání
Značková redukce z rozhraní DisplayPort samec na D-Sub (VGA) samice, pro připojení monitoru, projektoru nebo televizoru se vstupem D-Sub (VGA).
kód: 210412
Dell SFP modul, 1Gbit, SM single mode 1310nm, 20km, Dell kompatibilní OEM -3%
485 Kč 586 Kč 472 Kč 571 Kč
Porovnat na objednání
SFP modul, rychlost 1 Gb/s, vzdálenost max. 20 km, Tx/Rx 1310 nm, LC konektor.
kód: 210417
Dell optický modul SFP, 1Gbit, WDMA 1310, 1550, 20km, Dell kompatibilní OEM -3%
596 Kč 721 Kč 580 Kč 701 Kč
Porovnat na objednání
Univerzální SFP WDMA modul, rychlost 1 Gb/s, vzdálenost max. 20 km, Tx/Rx 1310, 1550 nm; LC konektor.
kód: 210419
Dell optický modul SFP, 1Gbit, WDMB 1550, 1310, 20km, Dell kompatibilní OEM -3%
850 Kč 1 028 Kč 827 Kč 1 000 Kč
Porovnat na objednání
Univerzální SFP WDMB modul, rychlost 1 Gb/s, vzdálenost max. 20 km, Tx/Rx 1310, 1550 nm; LC konektor.

Příslušenství pro síťové prvky

Abyste dosáhli funkčního a spolehlivého propojení sítí nebo výborné kvality signálu, pořiďte si potřebné příslušenství pro síťové prvky.

PremiumCord poskytuje množství propojovacích kabelů pro různá zařízení, redukce pro napájení, ale také audiokabely! USB kabely a zařízení pro přenos 3D videa schopná propojení s LCD televizemi seženete u výrobců Audioquest. Kabely všech barev, druhu, délky i účelu pak nabízí ADATA. TP-LINK, D-Link i Cisco se specializují na výrobu převodníků s volbou rychlostí přenosu a vlnových délek. Uživatelům switche se budou hodit přístupové body Edimax nebo datové přepínače D-Link. Mikrofony, objektivy a napájecí adaptéry k bezpečnostním kamerám poskytuje KGUARD. Zapomínat bychom neměli ani na bezpečnost a estetickou stránku, které nabízí příslušenství formou krytek a konektorů. Pořídit je můžete u Krytky nebo PremiumCord.

Máme pro Vás

Zobrazit