Příslušenství pro síťové prvky - Dell

kód: 210329
Dell rackmount kit - kit pro montáž do rozvaděče pro switche X1018/ X1018P/ X1026/ X1026P/ X4012  + 3měsíční předplatné na elektronickou verzi časopisu Computer + 300 Kč na Mall.cz -5%
Dell rackmount kit - kit pro montáž do rozvaděče pro switche X1018/ X1018P/ X1026/ X1026P/ X4012
3měsíční předplatné na elektronickou verzi časopisu Computer 300 Kč na Mall.cz
523 Kč 632 Kč 499 Kč 603 Kč
Porovnat na objednání
Montážní sada pro umístění vybraných switchů Dell do rozvaděče.
kód: 210429
Dell optický modul SFP, 1Gbit, CWDM 1470nm, 80km, Dell kompatibilní OEM  + 3měsíční předplatné na elektronickou verzi časopisu Computer + 300 Kč na Mall.cz -13%
Dell optický modul SFP, 1Gbit, CWDM 1470nm, 80km, Dell kompatibilní OEM
3měsíční předplatné na elektronickou verzi časopisu Computer 300 Kč na Mall.cz
1 912 Kč 2 313 Kč 1 672 Kč 2 023 Kč
Univerzální SFP CWDM modul, rychlost 1 Gb/s, vzdálenost max. 80 km, Tx/Rx 1470 nm, 2x LC konektor.
kód: 210426
Dell optický modul X2, 10Gbit, SM single mode, 40km, Dell kompatibilní OEM  + 3měsíční předplatné na elektronickou verzi časopisu Computer + 300 Kč na Mall.cz
Dell optický modul X2, 10Gbit, SM single mode, 40km, Dell kompatibilní OEM
3měsíční předplatné na elektronickou verzi časopisu Computer 300 Kč na Mall.cz
21 132 Kč 25 569 Kč
Univerzální X2 modul, rychlost 10 Gb/s, vzdálenost max. 40 km, Tx/Rx 1310 nm; 2x LC konektor.
kód: 249026
Dell licence iDRAC 9 Enterprise/ pro PE R(T) 440/ 540/ 640/ 740(xd)  + 3měsíční předplatné na elektronickou verzi časopisu Computer + 300 Kč na Mall.cz
novinka
Dell licence iDRAC 9 Enterprise/ pro PE R(T) 440/ 540/ 640/ 740(xd)
3měsíční předplatné na elektronickou verzi časopisu Computer 300 Kč na Mall.cz
3 290 Kč 3 981 Kč
Elektronická licence, která patří mezi nejvyšší ve verzi Enterprise. Díky kontrolní technologii umožňuje administrátorům snadné updatování, kontrolu a řešení problémů. Software Dell iDRAC 9 Enterprise je offline, tudíž ji můžete využít prakticky odkudkoliv.

Příslušenství pro síťové prvky

Abyste dosáhli funkčního a spolehlivého propojení sítí nebo výborné kvality signálu, pořiďte si potřebné příslušenství pro síťové prvky.

PremiumCord poskytuje množství propojovacích kabelů pro různá zařízení, redukce pro napájení, ale také audiokabely! USB kabely a zařízení pro přenos 3D videa schopná propojení s LCD televizemi seženete u výrobců Audioquest. Kabely všech barev, druhu, délky i účelu pak nabízí ADATA. TP-LINK, D-Link i Cisco se specializují na výrobu převodníků s volbou rychlostí přenosu a vlnových délek. Uživatelům switche se budou hodit přístupové body Edimax nebo datové přepínače D-Link. Mikrofony, objektivy a napájecí adaptéry k bezpečnostním kamerám poskytuje KGUARD. Zapomínat bychom neměli ani na bezpečnost a estetickou stránku, které nabízí příslušenství formou krytek a konektorů. Pořídit je můžete u Krytky nebo PremiumCord.

Máme pro Vás

Zobrazit