Příslušenství pro síťové prvky HP

kód: 222697
HP AP-AC-12V30B 12V 30W Power Adapter  + Voucher až na 3 měsíce HBO GO jako dárek (max 1 ks na objednávku) -31%
HP AP-AC-12V30B 12V 30W Power Adapter
Voucher až na 3 měsíce HBO GO jako dárek (max 1 ks na objednávku)
934 Kč 1 130 Kč 649 Kč 785 Kč
Porovnat skladem
1 kus
Napájecí adaptér, výkon 30 wattů. Kompatibilní se zařízením iAruba série 207 (314 a 315).
kód: 215777
HP Aruba AP-203H-MNTD montážní sada pro Aruba na stůl -81%
819 Kč 990 Kč 156 Kč 188 Kč
Porovnat dodání do 2 dnů
Montážní sada pro zařízení HP Aruba AP-203H. Slouží k upevnění na stůl.
kód: 207375
HP AP-220-MNT-W1W Basic Mount Kit White -30%
506 Kč 612 Kč 354 Kč 428 Kč
Porovnat dodání do 2 dnů
Vysoce odolný upevňovací mechanismus pro síťová zařízení Aruba AP-214, Aruba AP-214 FIPS/TAA, Aruba AP-215, Aruba AP-215 FIPS/TAA, Aruba AP-224, Aruba AP-224 FIPS/TAA, Aruba AP-225 či Aruba AP-225 FIPS/TAA.
kód: 215775
HP Aruba AP-203H-MNT1 montážní sada pro Aruba AP-203H  + Voucher až na 3 měsíce HBO GO jako dárek (max 1 ks na objednávku) -4%
HP Aruba AP-203H-MNT1 montážní sada pro Aruba AP-203H
Voucher až na 3 měsíce HBO GO jako dárek (max 1 ks na objednávku)
474 Kč 573 Kč 457 Kč 552 Kč
Porovnat na objednání
Montážní sada pro zařízení HP Aruba AP-203H. Slouží k upevnění na stěnu.
kód: 207373
HP AP-AC-12V30A 12V 30W Power Adapter  + Voucher až na 3 měsíce HBO GO jako dárek (max 1 ks na objednávku) -26%
HP AP-AC-12V30A 12V 30W Power Adapter
Voucher až na 3 měsíce HBO GO jako dárek (max 1 ks na objednávku)
1 172 Kč 1 418 Kč 866 Kč 1 047 Kč
Porovnat na objednání
Napájecí adaptér 12 V/ 30 W. Kompatibilní s přístupovými body Aruba AP 314 a 315.
kód: 215782
HP X132 10G SFP+ LC LR Transceiver  + Voucher až na 3 měsíce HBO GO jako dárek (max 1 ks na objednávku)
prodloužená záruka
-14%
HP X132 10G SFP+ LC LR Transceiver
Voucher až na 3 měsíce HBO GO jako dárek (max 1 ks na objednávku)
23 762 Kč 28 751 Kč 20 462 Kč 24 758 Kč
10gigabitový transceiver ve formátu SFP+. Rozhraní: 1 x LC 10-GbE port (IEEE 802.3ae typ 10GBASE-LR).
kód: 215780
HP X121 1G SFP T Transceiver  + Voucher až na 3 měsíce HBO GO jako dárek (max 1 ks na objednávku)
prodloužená záruka
-5%
HP X121 1G SFP T Transceiver
Voucher až na 3 měsíce HBO GO jako dárek (max 1 ks na objednávku)
3 342 Kč 4 043 Kč 3 182 Kč 3 850 Kč
SFP transreceiver, plně duplexní gigabitové řešení.
kód: 207357
HP 2920 2-port 10GbE SFP+ Module  + Voucher až na 3 měsíce HBO GO jako dárek (max 1 ks na objednávku)
prodloužená záruka
-41%
HP 2920 2-port 10GbE SFP+ Module
Voucher až na 3 měsíce HBO GO jako dárek (max 1 ks na objednávku)
12 012 Kč 14 534 Kč 7 142 Kč 8 641 Kč
SFP+ modul. Rozhraní: 2 x 10GbE SFP+. Kompatibilní s HP 2920.
kód: 157699
HP 2920 2-port Stacking Module  + Voucher až na 3 měsíce HBO GO jako dárek (max 1 ks na objednávku)
prodloužená záruka
HP 2920 2-port Stacking Module
Voucher až na 3 měsíce HBO GO jako dárek (max 1 ks na objednávku)
7 642 Kč 9 246 Kč
2portový zásobníkový modul umožňující stohovat v systému až 4 přepínače HP 2920.
kód: 215781
HP X111 100M SFP LC FX Transceiver  + Voucher až na 3 měsíce HBO GO jako dárek (max 1 ks na objednávku)
prodloužená záruka
HP X111 100M SFP LC FX Transceiver
Voucher až na 3 měsíce HBO GO jako dárek (max 1 ks na objednávku)
16 862 Kč 20 402 Kč
100-megabitový transreceiver. Rozhraní: 1 LC 100BASE-FX port (IEEE 802.3u Type 100BASE-FX); Duplex: half nebo full.
kód: 215783
HP X132 10G SFP+ LC LRM Transceiver  + Voucher až na 3 měsíce HBO GO jako dárek (max 1 ks na objednávku)
prodloužená záruka
HP X132 10G SFP+ LC LRM Transceiver
Voucher až na 3 měsíce HBO GO jako dárek (max 1 ks na objednávku)
18 522 Kč 22 411 Kč
10gigabitový transceiver ve formátu SFP+. Rozhraní: 1 x LC 10-GbE (IEEE 802.3aq typ 10GBASE-LRM).
kód: 207374
HP AP-220-MNT-W1 Basic Mount Kit Black  + Voucher až na 3 měsíce HBO GO jako dárek (max 1 ks na objednávku) -5%
HP AP-220-MNT-W1 Basic Mount Kit Black
Voucher až na 3 měsíce HBO GO jako dárek (max 1 ks na objednávku)
462 Kč 558 Kč 438 Kč 529 Kč
Porovnat na objednání
Upevňovací mechanismus pro síťová zařízení Aruba AP 214/215/224/225/228/314/315/324/325/334/335.
kód: 215776
HP Aruba AP-203H-MNTW montážní sada pro Aruba na stěnu  + Voucher až na 3 měsíce HBO GO jako dárek (max 1 ks na objednávku) -3%
HP Aruba AP-203H-MNTW montážní sada pro Aruba na stěnu
Voucher až na 3 měsíce HBO GO jako dárek (max 1 ks na objednávku)
819 Kč 990 Kč 796 Kč 963 Kč
Porovnat na objednání
Montážní sada pro zařízení HP Aruba AP-203H. Slouží k upevnění na stěnu.
kód: 215778
HP Aruba AP-220-MNT-W2 Secure Mount Kit  + Voucher až na 3 měsíce HBO GO jako dárek (max 1 ks na objednávku)
HP Aruba AP-220-MNT-W2 Secure Mount Kit
Voucher až na 3 měsíce HBO GO jako dárek (max 1 ks na objednávku)
1 382 Kč 1 672 Kč
Porovnat na objednání
Montážní sada pro zařízení HP Aruba AP-220. Slouží k upevnění na stěnu.
kód: 215779
HP Aruba AP-220-MNT-W2W Secure White Mt Kit  + Voucher až na 3 měsíce HBO GO jako dárek (max 1 ks na objednávku)
HP Aruba AP-220-MNT-W2W Secure White Mt Kit
Voucher až na 3 měsíce HBO GO jako dárek (max 1 ks na objednávku)
1 382 Kč 1 672 Kč
Porovnat na objednání
Montážní sada pro zařízení HP Aruba AP-220. Slouží k upevnění na stěnu.
kód: 157704
HP 5500 2-port 10GbE Loc Connect Module  + Voucher až na 3 měsíce HBO GO jako dárek (max 1 ks na objednávku)
prodloužená záruka
HP 5500 2-port 10GbE Loc Connect Module
Voucher až na 3 měsíce HBO GO jako dárek (max 1 ks na objednávku)
8 912 Kč 10 783 Kč
Expanzivní modul 2-port 10GbE Local Connect Module kompatibilní s přepínači HP 5500 HI Switch Series, HP 5120 EI Switch Series, HP 5500 EI Switch Series, HP 5500 SI Switch Series, HP 4500G Switch Series a HP 4510G Switch Series.
kód: 157683
HP X120 1G SFP LC LX Transceiver  + Voucher až na 3 měsíce HBO GO jako dárek (max 1 ks na objednávku)
prodloužená záruka
HP X120 1G SFP LC LX Transceiver
Voucher až na 3 měsíce HBO GO jako dárek (max 1 ks na objednávku)
14 702 Kč 17 789 Kč
Transceiver umožňující přenášet data rychlostí 1000Mbps v plně duplexním zapojení až na vzdálenost 550m, u polovičního duplexu je vzdálenost 10km; kompatibilita se switch přístroji HP 3100, HP MSR20, HP MSR20-1x, HP MSR30, HP 6600, HP 8800, HP MSR50, HP 9500, HP 3600, HP 3600, HP 3610, HP 5120, HP 5120, HP 5500, HP 5500, HP 4500, HP 4800G, HP 5500, HP 5500G, HP WX3000, HP 1910, HP 4210, HP 5810-48G, HP 4210G, HP 1905, HP 1900-8G, HP WX5000, HP 10500, HP 5830, HP 7500, HP 12500, HP 5800, HP 5820, HP 5830, HP 12500.
kód: 157687
HP 5500/5120 2-port 10GbE SFP+ Module  + Voucher až na 3 měsíce HBO GO jako dárek (max 1 ks na objednávku)
prodloužená záruka
HP 5500/5120 2-port 10GbE SFP+ Module
Voucher až na 3 měsíce HBO GO jako dárek (max 1 ks na objednávku)
19 072 Kč 23 077 Kč
Expanzivní modul 2-port 10GbE SFP+ Module kompatibilní s přepínači HP 5500 HI Switch Series, HP 5830 Switch Series, HP 5120 EI Switch Series, HP 5500 EI Switch Series, HP 5500 SI Switch Series, HP 4800G Switch Series, HP 4500G Switch Series, HP 4210G Switch Series a HP 4510G Switch Series.
kód: 222698
HP X121 1G SFP, LC LH Transceiver  + Voucher až na 3 měsíce HBO GO jako dárek (max 1 ks na objednávku)
prodloužená záruka
HP X121 1G SFP, LC LH Transceiver
Voucher až na 3 měsíce HBO GO jako dárek (max 1 ks na objednávku)
76 582 Kč 92 664 Kč
Gigabitový transreceiver, rozhraní SFP, pro max. vzdálenost připojení až na 70 km.
kód: 157700
HP X121 1G SFP LC LX Transceiver  + Voucher až na 3 měsíce HBO GO jako dárek (max 1 ks na objednávku)
prodloužená záruka
HP X121 1G SFP LC LX Transceiver
Voucher až na 3 měsíce HBO GO jako dárek (max 1 ks na objednávku)
8 942 Kč 10 819 Kč
Transceiver umožňující přenášet data rychlostí 1000Mbps v plně duplexním zapojení až na vzdálenost 550m na multimode a až 10km na single mode provedení; kompatibilita se switch přístroji HP 2810, HP 2510, HP 4200, HP 2610, HP 2910, HP 2520, HP 2615-8, HP 2915-8G-PoE, HP 1910, HP 1905, HP 2620, HP 8200, HP 3500, HP 6600, HP 5400, HP 6200-24G-mGBIC.
kód: 157708
HP X130 10G SFP+ LC LR  + Voucher až na 3 měsíce HBO GO jako dárek (max 1 ks na objednávku)
HP X130 10G SFP+ LC LR
Voucher až na 3 měsíce HBO GO jako dárek (max 1 ks na objednávku)
72 472 Kč 87 691 Kč
Transceiver umožňující přenášet data rychlostí 10000Mbps; kompatibilita se switch přístroji HP 9500, HP 5120, HP 5500, HP 5500, HP 4800G, HP 4500G, HP 5810-48G, HP 4210G, HP 4510G, HP 10500, HP 5830, HP 7500, HP 5800, HP 5820, HP 5830, HP 12500.

Příslušenství pro síťové prvky

Abyste dosáhli funkčního a spolehlivého propojení sítí nebo výborné kvality signálu, pořiďte si potřebné příslušenství pro síťové prvky.

PremiumCord poskytuje množství propojovacích kabelů pro různá zařízení, redukce pro napájení, ale také audiokabely! USB kabely a zařízení pro přenos 3D videa schopná propojení s LCD televizemi seženete u výrobců Audioquest. Kabely všech barev, druhu, délky i účelu pak nabízí ADATA. TP-LINK, D-Link i Cisco se specializují na výrobu převodníků s volbou rychlostí přenosu a vlnových délek. Uživatelům switche se budou hodit přístupové body Edimax nebo datové přepínače D-Link. Mikrofony, objektivy a napájecí adaptéry k bezpečnostním kamerám poskytuje KGUARD. Zapomínat bychom neměli ani na bezpečnost a estetickou stránku, které nabízí příslušenství formou krytek a konektorů. Pořídit je můžete u Krytky nebo PremiumCord.

Máme pro Vás

Zobrazit