Příslušenství pro síťové prvky

kód: 220899
Poynting GSM/3G/LTE SMA dvojitá magnetická anténa, 7dB, SMA-m, kabel 4m  + Možnost vrácení nevhodného dárku až do půlky ledna -11%
Poynting GSM/3G/LTE SMA dvojitá magnetická anténa, 7dB, SMA-m, kabel 4m
Možnost vrácení nevhodného dárku až do půlky ledna
826 Kč 999 Kč 735 Kč 889 Kč
skladem
1 kus
Magnetická 2G/3G/4G dvojitá anténa, kompatibilní s LTE zařízením s SMA konektorem, venkovní i vnitřní použití, zisk 7 dB.
kód: 254003
PremiumCord TP kabel 4x2,lanko UTP Cat5e AWG24,čistá měď 100m, šedá  + Možnost vrácení nevhodného dárku až do půlky ledna
PremiumCord TP kabel 4x2,lanko UTP Cat5e AWG24,čistá měď 100m, šedá
Možnost vrácení nevhodného dárku až do půlky ledna
1 018 Kč 1 232 Kč
varianty
Nestíněný síťový kabel Cat5e typu lanko, reakce na oheň: E, vhodné pro gigabitové sítě, šedá barva pláště, délka 100 metrů.
kód: 263567
Turris MOX C Module - Ethernet modul, 4x100/1000  + Možnost vrácení nevhodného dárku až do půlky ledna
Turris MOX C Module - Ethernet modul, 4x100/1000
Možnost vrácení nevhodného dárku až do půlky ledna
1 098 Kč 1 329 Kč
Modul routeru Turris MOX, 4× LAN port 10/100/1000 Mbps (RJ-45), 1× 64 pin konektor pro připojení dalších modulů.
kód: 234429
Solarix zásuvka CAT5E STP 1 x RJ45 pod omítku bílá SX9-1-5E-STP-WH
115 Kč 139 Kč
varianty
skladem
3 kusy
Datová zásuvka Solarix SX9. Stíněná. Kategorie CAT5E. Podporované protokoly 1000BaseT. 1x port. Pod omítku. Minimální životnost 1000 zapojení/odpojení.
kód: 144127b2
TP-LINK TL-SM321B SM/LC MiniGBIC modul - Rozbalené zboží
prodloužená záruka
rozbalené zboží
-72%
447 Kč 541 Kč 123 Kč 149 Kč
skladem
1 kus
Obousměrný SPF modul WDM s podporou standardu 1000Base-BX pro přenos přes jedno vlákno optického vedení, technologii WDM, vlnová délka TX: 1 310 nm/RX: 1 550 nm, pro kabel 9/125 um Single-mode Fiber, typ portu LC, přenosová rychlost 1.25 Gbps.
kód: 144127b3
TP-LINK TL-SM321B SM/LC MiniGBIC modul - Rozbalené zboží
prodloužená záruka
rozbalené zboží
-72%
447 Kč 541 Kč 123 Kč 149 Kč
skladem
1 kus
Obousměrný SPF modul WDM s podporou standardu 1000Base-BX pro přenos přes jedno vlákno optického vedení, technologii WDM, vlnová délka TX: 1 310 nm/RX: 1 550 nm, pro kabel 9/125 um Single-mode Fiber, typ portu LC, přenosová rychlost 1.25 Gbps.
kód: 69401
TP-LINK TL-ANT2408CL všesměrová 2,4GHz 8dBi RSMA
prodloužená záruka
131 Kč 159 Kč
skladem
5 a více kusů
Všesměrová (360/15°) 2.4GHz anténa, vysoký zisk 8dBi, pro vnitřní použití, reverzní RP-SMA Male konektor.
kód: 53941
Linksys Power Supply for Linksys VoIP Products 5V/2A -13%
247 Kč 299 Kč 214 Kč 259 Kč
skladem
3 kusy
Evropská verze napájecího kabelu pro VoIP telefony. Cisco SB PA-100 A/Czajistí napájení z elektrické sítě. Vstup 100V-240V, 50-60 Hz, výstup +5V - 2.0A maximálně. Zdroj je určen pro VoIP telefony řady SPA-9xx (SPA921, SPA922, SPA941, SPA942, SPA962, SPA9000), SPA400, SPA2102, SPA3102 a PAP2T.
kód: 252375
Ubiquiti Gigabitový PoE Injektor, 24V/0.5A (12W)  + Možnost vrácení nevhodného dárku až do půlky ledna
Ubiquiti Gigabitový PoE Injektor, 24V/0.5A (12W)
Možnost vrácení nevhodného dárku až do půlky ledna
294 Kč 356 Kč
skladem
1 kus
Značkový gigabitový PoE injektor, s uzemněním, ochrana proti přepětí; výstupní napětí 24 voltů, nejvyšší proud 0,5 ampérů, výkon na výstupu až 12 wattů.
kód: 192726
D-Link PSM-12V-38-B - 12V 3A Power Supply Adapter 3,8mm jack  + Možnost vrácení nevhodného dárku až do půlky ledna -9%
D-Link PSM-12V-38-B - 12V 3A Power Supply Adapter 3,8mm jack
Možnost vrácení nevhodného dárku až do půlky ledna
437 Kč 529 Kč 396 Kč 479 Kč
skladem
1 kus
Napájecí adaptér s napětím 12 V a proudem 3 A, plně vyhovuje směrnici EU pro produkty používající energii (EuP) pro napájecí zdroje (PSU), délka 1,1 m, 3,8 mm jack, kompatibilní pro přístupové body DAP-2230, DAP-2660, DWL-6600AP, DWL-6610AP, DWL-8610.
kód: 236017
Solarix narážeč/boxer HT-314 bez nože  + Možnost vrácení nevhodného dárku až do půlky ledna
Solarix narážeč/boxer HT-314 bez nože
Možnost vrácení nevhodného dárku až do půlky ledna
412 Kč 499 Kč
skladem
1 kus
Solarix Boxer HT-314, bez nože. Pro bezpečné a přesné zařezání vodiče do svorkovnice typu 110 nebo Krone (podle typu použitého nože). Možnost regulace síly. Dutina pro úschovu 1 ks nože.
kód: 221014
Poynting prodlužovací nízkoútlumový kabel SMA-m /SMA-f, 5m  + Možnost vrácení nevhodného dárku až do půlky ledna
Poynting prodlužovací nízkoútlumový kabel SMA-m /SMA-f, 5m
Možnost vrácení nevhodného dárku až do půlky ledna
437 Kč 529 Kč
skladem
2 kusy
Prodlužovací kabel, nízkoútlumový, konektory SMA-m/SMA-f, délka 5 m.
kód: 236118
Ubiquiti INS-3AF-I-G Instant PoE konvertor - vnitřní  + Možnost vrácení nevhodného dárku až do půlky ledna
Ubiquiti INS-3AF-I-G Instant PoE konvertor - vnitřní
Možnost vrácení nevhodného dárku až do půlky ledna
440 Kč 532 Kč
skladem
4 kusy
Ubiquiti INS-3AF-I-G Instant PoE konvertor 48/24, PoE konvertor (48 V na 24 V), k napájení kompatibilních zařízení přes Ethernet, +/- 15kV ochrana před ESD výbojem. Rozhraní: 1 x PoE vstup, 1 x PoE výstup. Kompatibilní s rodinu produktů airMAX a UniFi.
kód: 76454
PROLINE kleště krimpovací - pro RJ10, RJ11, RJ12, RJ45  + Možnost vrácení nevhodného dárku až do půlky ledna
PROLINE kleště krimpovací - pro RJ10, RJ11, RJ12, RJ45
Možnost vrácení nevhodného dárku až do půlky ledna
578 Kč 699 Kč
skladem
2 kusy
Krimpovací kleště na telefonní a ethernetové konektory RJ10, RJ11, RJ12 a RJ45.
kód: 223537
Gigaset S650H Pro  + Možnost vrácení nevhodného dárku až do půlky ledna -36%
Gigaset S650H Pro
Možnost vrácení nevhodného dárku až do půlky ledna
1 812 Kč 2 193 Kč 1 156 Kč 1 399 Kč
DECT telefon, nabíjecí stojánek, 1.8“ TFT panel, navigační klávesa, Bluetooth, až 300 hodin pohotovostního režimu, 12 hodin hovoru, HD audio.
kód: 223534
Gigaset CL660HX  + Možnost vrácení nevhodného dárku až do půlky ledna -2%
Gigaset CL660HX
Možnost vrácení nevhodného dárku až do půlky ledna
1 341 Kč 1 623 Kč 1 313 Kč 1 589 Kč
Bezdrátové sluchátko se základnovou stanicí, univerzální, kompatibilní s DECT (DECT CAT-iq 2.0/2.1; Gigaset DECT základny)/GAP směrovači, 2.4" displej (50 x 38 mm), vynikající kvalita zvuku, dobíjecí baterie, adresář pro 400 kontaktů, ekologický režim. Rozhraní: micro USB, 2.5mm handsfree konektor.
kód: 22099
UTP kabel cat.5 305m (lanko)  + Možnost vrácení nevhodného dárku až do půlky ledna -4%
UTP kabel cat.5 305m (lanko)
Možnost vrácení nevhodného dárku až do půlky ledna
1 720 Kč 2 081 Kč 1 652 Kč 1 999 Kč
varianty
Nestíněný síťový kabel Cat-5, s frekvencí minimálně 100MHz, provedení lanko, určeno pro 10/100 Mb/s sítě (možnost provozu 1000Mb), délka 305 metrů.
kód: 244500
TP-LINK OC200 Omada Cloud Controller, management pro EAP  + Možnost vrácení nevhodného dárku až do půlky ledna
prodloužená záruka
TP-LINK OC200 Omada Cloud Controller, management pro EAP
Možnost vrácení nevhodného dárku až do půlky ledna
1 817 Kč 2 199 Kč
Omada Cloud Controller nabízí profesionální centralizovanou správu Wi-Fi sítě, využitelný pro management EAP. Podporuje L3 správu. Rozhraní: 2x RJ45, 1x micro USB, 2 x USB 2.0.
kód: 223538
Gigaset SL750H Pro  + Možnost vrácení nevhodného dárku až do půlky ledna -37%
Gigaset SL750H Pro
Možnost vrácení nevhodného dárku až do půlky ledna
2 887 Kč 3 493 Kč 1 830 Kč 2 214 Kč
DEC telefon, 2.4" barevný displej, navigační klávesa, číselná klávesnice, HD audio, 250 hodin/12hodin pohotovostní doba/doba hovoru.
kód: 35368
Zásuvka na zeď 2xRJ45 pod omítku, bílá
91 Kč 110 Kč
skladem
4 kusy
Zásuvka pod omítku s 2x RJ45 zdířkami.
kód: 252256
PremiumCord crimpovací kleště na tel.kabel 4,6 žil
123 Kč 149 Kč
skladem
3 kusy
Crimpovací kleště na telefonní kabel 4, 6 žil, značka PremiumCord, včetně stripovacího nože, stříhání, železná konstrukce.
kód: 233858
Solarix Eth.Zás. na om. 2xRJ45 STP c5e se značením
153 Kč 185 Kč
skladem
1 kus
Datová zásuvka Solarix SX288-5E-STP-WH. Stíněná. Kategorie CAT5E. Podporované protokoly 1000BaseT. 2x port. Na omítku. Minimální životnost 750 zapojení/odpojení.
kód: 91284
Ubiquiti PoE - 15 -15%
193 Kč 233 Kč 164 Kč 199 Kč
skladem
1 kus
PoE injector, nutnost zabudováného PoE extractoru, napětí 15V, max. spotřeba 12W, rozměry 85 x 43 x 30 (mm).
kód: 197246
Ubiquiti PoE napájení 24 V, 0,5 A
198 Kč 239 Kč
skladem
1 kus
Ubiquiti PoE napájení 24 V, 0,5 A PoE Ubiquiti je velmi kvalitní stabilizovaný PoE napájecí adaptér s uzemněním, indikační LED a výstupním napětím 24V a maximálním proudem 0,5A. Maximální výstupní výkon je 12W. V černé barvě.
kód: 253751
MaxLink anténní držák na stožár "L", délka 7 cm, výška 25 cm
206 Kč 249 Kč
skladem
1 kus
Anténní držák na stožár typu "L", dlouhý 7 cm / výška 25 cm, s jedním třmenem k uchycení na stožár. Povrch držáku je upraven galvanickým zinkem.
kód: 91285
Ubiquiti PoE - 24  + Možnost vrácení nevhodného dárku až do půlky ledna
Ubiquiti PoE - 24
Možnost vrácení nevhodného dárku až do půlky ledna
272 Kč 329 Kč
skladem
1 kus
PoE injector, nutnost zabudováného PoE extractoru, napětí 24V, max. spotřeba 24W, rozměry 85 x 55 x 33 (mm).
kód: 250216
Masterlan optický pigtail, LCupc, Singlemode 9/125, G.657.A2, 12ks v ochraně, 1.5m  + Možnost vrácení nevhodného dárku až do půlky ledna
prodloužená záruka
Masterlan optický pigtail, LCupc, Singlemode 9/125, G.657.A2, 12ks v ochraně, 1.5m
Možnost vrácení nevhodného dárku až do půlky ledna
288 Kč 349 Kč
skladem
1 kus
Optický pigtail, konektor LC, SM, vlákno 9/125 (G.657.A2), UPC, 12 ks v ochraně, délka 1,5 m.

Příslušenství pro síťové prvky

Abyste dosáhli funkčního a spolehlivého propojení sítí nebo výborné kvality signálu, pořiďte si potřebné příslušenství pro síťové prvky.

PremiumCord poskytuje množství propojovacích kabelů pro různá zařízení, redukce pro napájení, ale také audiokabely! USB kabely a zařízení pro přenos 3D videa schopná propojení s LCD televizemi seženete u výrobců Audioquest. Kabely všech barev, druhu, délky i účelu pak nabízí ADATA. TP-LINK, D-Link i Cisco se specializují na výrobu převodníků s volbou rychlostí přenosu a vlnových délek. Uživatelům switche se budou hodit přístupové body Edimax nebo datové přepínače D-Link. Mikrofony, objektivy a napájecí adaptéry k bezpečnostním kamerám poskytuje KGUARD. Zapomínat bychom neměli ani na bezpečnost a estetickou stránku, které nabízí příslušenství formou krytek a konektorů. Pořídit je můžete u Krytky nebo PremiumCord.

Máme pro Vás

Zobrazit