Příslušenství pro síťové prvky Ubiquiti

kód: 122340
Ubiquiti POE-48 -12%
306 Kč 371 Kč 269 Kč 325 Kč
Porovnat skladem
4 kusy
PoE injector, nutnost zabudovaného PoE extractoru, napětí 48V, proud 0.5A, max. spotřeba 24W, rozměry 85 x 43 x 30 mm.
kód: 197077
Ubiquiti UniFi Controler Hybrid Cloud Key  + Voucher až na 3 měsíce HBO GO jako dárek (max 1 ks na objednávku) -17%
Ubiquiti UniFi Controler Hybrid Cloud Key
Voucher až na 3 měsíce HBO GO jako dárek (max 1 ks na objednávku)
1 972 Kč 2 386 Kč 1 644 Kč 1 989 Kč
Porovnat skladem
5 a více kusů
UniFi Cloud Key UniFi Controller je kompaktní zařízení, které již má nainstalovaný UniFi Controllerem s možností vzdálené správy. Pomocí 4-jádrového procesoru má Cloud Key velmi vysoký výkon na bezproblémový chod UniFi Controller. Dále Cloud Key obsahuje Gigabit LAN port s podporou 802.3af PoE napájení, SD slot, součástí balení je 8GB karta, a micro USB port pro alternativní napájení. Balení obsahuje Cloud Key zařízení, LAN kabel a 8GB microSD kartu. Barva bílá.
kód: 236031
Ubiquiti ETH-SP-G2 - ethernetová přepěťová ochrana, max. 10kA
293 Kč 354 Kč
Porovnat skladem
4 kusy
Ubiquiti ETH-SP-G2, ethernetová přepěťová ochrana, max. 10kA. Rozhraní: 2 x RJ-45.
kód: 158674
Ubiquiti POE-24G -17%
297 Kč 359 Kč 247 Kč 299 Kč
Porovnat skladem
3 kusy
PoE napájecí adaptér s výstupním napětím 24V a maximálním proudem 0.5A, max. spotřeba napájeného prvku 12W.
kód: 220380
Ubiquiti Multi-Mode optický modul SFP, 1.25 Gbps, 550m, sada 2 kusů  + Voucher až na 3 měsíce HBO GO jako dárek (max 1 ks na objednávku)
Ubiquiti Multi-Mode optický modul SFP, 1.25 Gbps, 550m, sada 2 kusů
Voucher až na 3 měsíce HBO GO jako dárek (max 1 ks na objednávku)
431 Kč 521 Kč
Porovnat skladem
2 kusy
1.25G SFP modul, režim: multi-mode, sada dvou kusů, 2 x LC konektor.
kód: 220375
Ubiquiti Multi-Mode optický modul SFP+, 10 Gbps, sada 2 kusů  + Voucher až na 3 měsíce HBO GO jako dárek (max 1 ks na objednávku) -4%
Ubiquiti Multi-Mode optický modul SFP+, 10 Gbps, sada 2 kusů
Voucher až na 3 měsíce HBO GO jako dárek (max 1 ks na objednávku)
958 Kč 1 159 Kč 923 Kč 1 116 Kč
Porovnat skladem
2 kusy
10G SFP+ modul, režim: multi-mode, sada dvou kusů, 2 x LC konektor.
kód: 208491
Ubiquiti Single-Mode optický modul SFP+, 10Gbit - sada 2 kusů  + Voucher až na 3 měsíce HBO GO jako dárek (max 1 ks na objednávku) -8%
Ubiquiti Single-Mode optický modul SFP+, 10Gbit - sada 2 kusů
Voucher až na 3 měsíce HBO GO jako dárek (max 1 ks na objednávku)
2 132 Kč 2 579 Kč 1 952 Kč 2 361 Kč
Optický modul, přenosová rychlost až 10 Gbps na vzdálenost max. 10 km. Sada dvou kusů.
kód: 197246
Ubiquiti PoE napájení 24 V, 0,5 A -11%
204 Kč 246 Kč 181 Kč 219 Kč
Porovnat skladem
5 a více kusů
Ubiquiti PoE napájení 24 V, 0,5 A PoE Ubiquiti je velmi kvalitní stabilizovaný PoE napájecí adaptér s uzemněním, indikační LED a výstupním napětím 24V a maximálním proudem 0,5A. Maximální výstupní výkon je 12W. V černé barvě.
kód: 165686
Ubiquiti ETH-SP přepěťová ochrana pro venkovní jednotky -11%
316 Kč 383 Kč 280 Kč 339 Kč
Porovnat skladem
4 kusy
Kvalitní přepěťová ochrana pro účinnou ochranu zařízení (včetně PoE napájených zařízení) s rychlostí připojení až 1 Gbps; 2x RJ-45, podpora EEE 802.3af PoE.
kód: 208493
Ubiquiti Single-Mode optický modul SFP, 1Gbit, BiDi - sada 2 kusů  + Voucher až na 3 měsíce HBO GO jako dárek (max 1 ks na objednávku) -14%
Ubiquiti Single-Mode optický modul SFP, 1Gbit, BiDi - sada 2 kusů
Voucher až na 3 měsíce HBO GO jako dárek (max 1 ks na objednávku)
641 Kč 775 Kč 550 Kč 665 Kč
Porovnat skladem
1 kus
Optický modul, přenosová rychlost až 1 Gbps na vzdálenost max. 1 km, BiDi. Sada dvou kusů.
kód: 236230
Ubiquiti UbiBracket - univerzální polohovací držák na zeď/stožár pro NanoStation a LocoStation -13%
123 Kč 149 Kč 107 Kč 129 Kč
Porovnat skladem
1 kus
Ubiquiti UbiBracket, univerzální polohovací držák, určený na zeď/stožár, kompatibilní s produkty NanoStation a LocoStation.
kód: 91284
Ubiquiti PoE - 15 -17%
199 Kč 241 Kč 164 Kč 199 Kč
Porovnat skladem
1 kus
PoE injector, nutnost zabudováného PoE extractoru, napětí 15V, max. spotřeba 12W, rozměry 85 x 43 x 30 (mm).
kód: 236118
Ubiquiti INS-3AF-I-G Instant PoE konvertor - vnitřní  + Voucher až na 3 měsíce HBO GO jako dárek (max 1 ks na objednávku)
Ubiquiti INS-3AF-I-G Instant PoE konvertor - vnitřní
Voucher až na 3 měsíce HBO GO jako dárek (max 1 ks na objednávku)
437 Kč 528 Kč
Porovnat skladem
3 kusy
Ubiquiti INS-3AF-I-G Instant PoE konvertor 48/24, PoE konvertor (48 V na 24 V), k napájení kompatibilních zařízení přes Ethernet, +/- 15kV ochrana před ESD výbojem. Rozhraní: 1 x PoE vstup, 1 x PoE výstup. Kompatibilní s rodinu produktů airMAX a UniFi.
kód: 91285
Ubiquiti PoE - 24
247 Kč 299 Kč
Porovnat skladem
3 kusy
PoE injector, nutnost zabudováného PoE extractoru, napětí 24V, max. spotřeba 24W, rozměry 85 x 55 x 33 (mm).
kód: 229873
Ubiquiti UF-RJ45-1G - konvertor modul SFP na RJ45
385 Kč 465 Kč
Porovnat skladem
1 kus
UBIQUITI UF-RJ45-1G, konvertor modulu SFP na 1x RJ-45
kód: 228600
Ubiquiti PoE konvertor 48V/18V, 802.3af - vnitřní
377 Kč 456 Kč
Porovnat dodání do 2 dnů
Ubiquiti Instant PoE konvertor 48V/18V, 802.3af, pro vnitřní využití.
kód: 197245
Ubiquiti FiberPoE - Venkovní konvertor Ethernet/Optika + PoE  + Voucher až na 3 měsíce HBO GO jako dárek (max 1 ks na objednávku) -6%
Ubiquiti FiberPoE - Venkovní konvertor Ethernet/Optika + PoE
Voucher až na 3 měsíce HBO GO jako dárek (max 1 ks na objednávku)
698 Kč 844 Kč 657 Kč 794 Kč
Porovnat dodání do 2 dnů
Ubiquiti FiberPoE je určen pro venkovní instalaci, obsahuje 3 porty a DC svorky pro stejnosměrné napájení. První RJ45 port slouží jako napájení PoE In a druhý RJ45 port jako PoE Out+Data pro další zařízení. Třetí port SFP slouží pro připojení do optické sítě.
kód: 220877
Ubiquiti PrismAP sektorová anténa  + Voucher až na 3 měsíce HBO GO jako dárek (max 1 ks na objednávku) -9%
Ubiquiti PrismAP sektorová anténa
Voucher až na 3 měsíce HBO GO jako dárek (max 1 ks na objednávku)
1 702 Kč 2 059 Kč 1 552 Kč 1 877 Kč
Porovnat dodání do 2 dnů
Sektorová anténa, 19dBi antény (2x2 MIMO, 5 GHz), vyzařovací úhel 30°.
kód: 220876
Ubiquiti PrismAP sektorová anténa  + Voucher až na 3 měsíce HBO GO jako dárek (max 1 ks na objednávku) -11%
Ubiquiti PrismAP sektorová anténa
Voucher až na 3 měsíce HBO GO jako dárek (max 1 ks na objednávku)
1 782 Kč 2 156 Kč 1 592 Kč 1 926 Kč
Porovnat dodání do 2 dnů
Sektorová anténa, 16dBi antény (2x2 MIMO, 5 GHz), vyzařovací úhel 60°.
kód: 220875
Ubiquiti PrismAP sektorová anténa  + Voucher až na 3 měsíce HBO GO jako dárek (max 1 ks na objednávku) -6%
Ubiquiti PrismAP sektorová anténa
Voucher až na 3 měsíce HBO GO jako dárek (max 1 ks na objednávku)
1 702 Kč 2 059 Kč 1 592 Kč 1 926 Kč
Porovnat dodání do 2 dnů
Sektorová anténa, 13dBi antény (2x2 MIMO, 5 GHz), vyzařovací úhel 90°.
kód: 220392
Ubiquiti POE-24 (24V,1A,24W) vč.napájecího kabelu -3%
325 Kč 393 Kč 313 Kč 379 Kč
Porovnat na objednání
Jednotka s integrovaným PoE injektorem (24V, 1A, 24W); uzemněná, určena pro 1Gb LAN sítě, včetně elektrického napájecího kabelu.
kód: 197248
Ubiquiti PoE napájení 48 V, 0.5 A, Gbit -9%
392 Kč 474 Kč 358 Kč 433 Kč
Porovnat na objednání
Ubiquiti PoE napájení 48 V, 0.5 A, Gbit Gigabitový PoE injektor slouží pro napájení všech zařízení, které v sobě mají zabudovaný PoE extraktor a podporují napětí 48 V. POE-48V-24W-G napájí Ubiquiti zařízení páry 4, 5 (+) a 7, 8 (-). PoE adaptér je dodáván včetně napájecí šňůry. Maximální výstupní proud 0,5 A. Rozměry 92 x 60 x 33 mm. Barva černá.
kód: 204320
Ubiquiti LiteBeam 5AC-16-120  + Voucher až na 3 měsíce HBO GO jako dárek (max 1 ks na objednávku) -13%
Ubiquiti LiteBeam 5AC-16-120
Voucher až na 3 měsíce HBO GO jako dárek (max 1 ks na objednávku)
1 952 Kč 2 361 Kč 1 702 Kč 2 059 Kč
Venkovní přístupový bod, technologie 802.11ac, pásmo 5 GHz, pokrytí 120°, antény typu MIMO 2x2.
kód: 133965
Ubiquiti POE-50 -4%
373 Kč 451 Kč 357 Kč 431 Kč
Porovnat na objednání
PoE injector, nutnost zabudovaného PoE extractoru, napětí 50V vhodné např. pro Ubiquiti AirFiber, proud 1.2A, max. spotřeba 60W, indikace přetížení, přepěťová a proudová ochrana.
kód: 197247
Ubiquiti PoE konvertor 48 V/18 V, 802.3af - venkovní
398 Kč 481 Kč
Porovnat na objednání
Ubiquiti PoE konvertor 48 V/18 V, 802.3af – venkovní je poE injektor, který slouží pro napájení většiny RouteBoardů, které v sobě mají zabudovaný PoE extractor. Dodává se bez napájecí šnůry. Parametry a specifikace - vstup 48V, 802.3af, výstup 16V, 0,8A, LAN port 2x RJ45 10/100 Mbps, provozní teplota -30 až 70 °C, rozměry 315 x 25,8 x 24,8 mm, hmotnost 0,3 kg. Bílá barva.
kód: 153545
Ubiquiti AirMax MIMO 16dBi 5GHz, 120°, rocket kit  + Voucher až na 3 měsíce HBO GO jako dárek (max 1 ks na objednávku)
Ubiquiti AirMax MIMO 16dBi 5GHz, 120°, rocket kit
Voucher až na 3 měsíce HBO GO jako dárek (max 1 ks na objednávku)
1 487 Kč 1 799 Kč
Porovnat na objednání
Sektorová anténa s technologií MIMO pro Ubiquiti Rocket M5, pásmo 5,1 - 5,9 GHz, zisk 16dBi, vyzařovací úhly antény: v horizontální polarizaci 138°/8° a ve vertikální 118°/8°, 2x RSMA, včetně příslušenství pro montáž a propojení.
kód: 91270
Ubiquiti AirMax 5Ghz 17dBi 90 stupnu  + Voucher až na 3 měsíce HBO GO jako dárek (max 1 ks na objednávku) -4%
Ubiquiti AirMax 5Ghz 17dBi 90 stupnu
Voucher až na 3 měsíce HBO GO jako dárek (max 1 ks na objednávku)
1 571 Kč 1 901 Kč 1 512 Kč 1 829 Kč
Porovnat na objednání
Sektorová anténa s technologií MIMO pro Ubiquiti Rocket M5, pásmo 4,9 – 5,9 GHz, zisk 17dBi, vyzařovací úhly antény: v horizontální polarizaci 93°/8° a ve vertikální 72°/8°, 2x RSMA, včetně příslušenství pro montáž a propojení.
kód: 236034
Ubiquiti Dvoupásmová sektorová UniFi anténa  + Voucher až na 3 měsíce HBO GO jako dárek (max 1 ks na objednávku)
Ubiquiti Dvoupásmová sektorová UniFi anténa
Voucher až na 3 měsíce HBO GO jako dárek (max 1 ks na objednávku)
2 002 Kč 2 422 Kč
Dvoupásmová sektorová UniFi anténa značky Ubiquiti, podporuje pásma 2,4 a 5GHz, venkovní provedení (kryt odolný vůči UV záření), zisk 10-15 dBi, 2x RSMA, určeno pro Mesh jednotky.
kód: 220874
Ubiquiti IsoStation 5AC AirMAX  + Voucher až na 3 měsíce HBO GO jako dárek (max 1 ks na objednávku) -2%
Ubiquiti IsoStation 5AC AirMAX
Voucher až na 3 měsíce HBO GO jako dárek (max 1 ks na objednávku)
2 632 Kč 3 184 Kč 2 592 Kč 3 136 Kč
Venkovní anténa, odnímatelná, výkon 14 dBi, 45° profil, stíněný kryt, propustnost přes TCP/IP až 450 Mbps, 5 GHz, 2x2 MIMO.
kód: 220871
Ubiquiti PowerBeam 5AC-Gen2 AirMAX  + Voucher až na 3 měsíce HBO GO jako dárek (max 1 ks na objednávku)
Ubiquiti PowerBeam 5AC-Gen2 AirMAX
Voucher až na 3 měsíce HBO GO jako dárek (max 1 ks na objednávku)
2 762 Kč 3 341 Kč
Venkovní anténa, výkon 25 dBi, technologie 2. generace airMAX ac, propustnost až 450 Mbps, 5 GHz, 2x2 MIMO. Rozhraní: 1 x giagbitová LAN
kód: 208492
Ubiquiti Single-Mode optický modul SFP+, 10Gbit, BiDi - sada 2 kusů  + Voucher až na 3 měsíce HBO GO jako dárek (max 1 ks na objednávku) -7%
Ubiquiti Single-Mode optický modul SFP+, 10Gbit, BiDi - sada 2 kusů
Voucher až na 3 měsíce HBO GO jako dárek (max 1 ks na objednávku)
3 942 Kč 4 769 Kč 3 682 Kč 4 455 Kč
Optický modul, přenosová rychlost až 10 Gbps na vzdálenost max. 10 km, BiDi. Sada dvou kusů.
kód: 220872
Ubiquiti Rocket Prism 5AC-Gen2  + Voucher až na 3 měsíce HBO GO jako dárek (max 1 ks na objednávku) -2%
Ubiquiti Rocket Prism 5AC-Gen2
Voucher až na 3 měsíce HBO GO jako dárek (max 1 ks na objednávku)
4 762 Kč 5 761 Kč 4 672 Kč 5 653 Kč
Venkovní jednotka, 2 RSMA konektory pro anténu, 1 RSMA pro připojení GPS synchronizace, podporuje 2. generace airMAX/802.11ac, propustnost až 500 Mbps.
kód: 220873
Ubiquiti NanoBeam 5AC-Gen2 AirMAX  + Voucher až na 3 měsíce HBO GO jako dárek (max 1 ks na objednávku)
Ubiquiti NanoBeam 5AC-Gen2 AirMAX
Voucher až na 3 měsíce HBO GO jako dárek (max 1 ks na objednávku)
1 992 Kč 2 410 Kč
Venkovní anténa, výkon 19 dBi, propustnost přes TCP/IP až 450 Mbps, 5 GHz, 2x2 MIMO. Rozhraní: 1 x giagbitová LAN
kód: 220870
Ubiquiti LiteBeam 5AC-Gen2 AirMAX  + Voucher až na 3 měsíce HBO GO jako dárek (max 1 ks na objednávku) -6%
Ubiquiti LiteBeam 5AC-Gen2 AirMAX
Voucher až na 3 měsíce HBO GO jako dárek (max 1 ks na objednávku)
1 472 Kč 1 781 Kč 1 382 Kč 1 672 Kč
Porovnat skladem
0 kusů
Venkovní anténa, 5 GHz, anténní systém 2x2 MIMO, norma 802.3ac, propustnost až 450 Mbps, výkon 23 dBi, rozhraní: 1 x gigabit LAN.

Příslušenství pro síťové prvky

Abyste dosáhli funkčního a spolehlivého propojení sítí nebo výborné kvality signálu, pořiďte si potřebné příslušenství pro síťové prvky.

PremiumCord poskytuje množství propojovacích kabelů pro různá zařízení, redukce pro napájení, ale také audiokabely! USB kabely a zařízení pro přenos 3D videa schopná propojení s LCD televizemi seženete u výrobců Audioquest. Kabely všech barev, druhu, délky i účelu pak nabízí ADATA. TP-LINK, D-Link i Cisco se specializují na výrobu převodníků s volbou rychlostí přenosu a vlnových délek. Uživatelům switche se budou hodit přístupové body Edimax nebo datové přepínače D-Link. Mikrofony, objektivy a napájecí adaptéry k bezpečnostním kamerám poskytuje KGUARD. Zapomínat bychom neměli ani na bezpečnost a estetickou stránku, které nabízí příslušenství formou krytek a konektorů. Pořídit je můžete u Krytky nebo PremiumCord.

Máme pro Vás

Zobrazit