Příslušenství pro síťové prvky Ubiquiti

kód: 197077b1
Ubiquiti UniFi Controler Hybrid Cloud Key - Zánovní zboží
zánovní zboží
-28%
1 972 Kč 2 386 Kč 1 425 Kč 1 724 Kč
Porovnat skladem
1 kus
UniFi Cloud Key UniFi Controller je kompaktní zařízení, které již má nainstalovaný UniFi Controllerem s možností vzdálené správy. Pomocí 4-jádrového procesoru má Cloud Key velmi vysoký výkon na bezproblémový chod UniFi Controller. Dále Cloud Key obsahuje Gigabit LAN port s podporou 802.3af PoE napájení, SD slot, součástí balení je 8GB karta, a micro USB port pro alternativní napájení. Balení obsahuje Cloud Key zařízení, LAN kabel a 8GB microSD kartu. Barva bílá.
kód: 197077
Ubiquiti UniFi Controler Hybrid Cloud Key -17%
1 972 Kč 2 386 Kč 1 642 Kč 1 986 Kč
Porovnat skladem
1 kus
UniFi Cloud Key UniFi Controller je kompaktní zařízení, které již má nainstalovaný UniFi Controllerem s možností vzdálené správy. Pomocí 4-jádrového procesoru má Cloud Key velmi vysoký výkon na bezproblémový chod UniFi Controller. Dále Cloud Key obsahuje Gigabit LAN port s podporou 802.3af PoE napájení, SD slot, součástí balení je 8GB karta, a micro USB port pro alternativní napájení. Balení obsahuje Cloud Key zařízení, LAN kabel a 8GB microSD kartu. Barva bílá.
kód: 197246
Ubiquiti PoE napájení 24 V, 0,5 A -11%
204 Kč 246 Kč 181 Kč 219 Kč
Porovnat skladem
5 a více kusů
Ubiquiti PoE napájení 24 V, 0,5 A PoE Ubiquiti je velmi kvalitní stabilizovaný PoE napájecí adaptér s uzemněním, indikační LED a výstupním napětím 24V a maximálním proudem 0,5A. Maximální výstupní výkon je 12W. V černé barvě.
kód: 165686
Ubiquiti ETH-SP přepěťová ochrana pro venkovní jednotky
313 Kč 379 Kč
Porovnat skladem
4 kusy
Kvalitní přepěťová ochrana pro účinnou ochranu zařízení (včetně PoE napájených zařízení) s rychlostí připojení až 1 Gbps; 2x RJ-45, podpora EEE 802.3af PoE.
kód: 91284
Ubiquiti PoE - 15
177 Kč 214 Kč
Porovnat skladem
2 kusy
PoE injector, nutnost zabudováného PoE extractoru, napětí 15V, max. spotřeba 12W, rozměry 85 x 43 x 30 (mm).
kód: 220380
Ubiquiti Multi-Mode optický modul SFP, 1.25 Gbps, 550m, sada 2 kusů
406 Kč 491 Kč
Porovnat skladem
1 kus
1.25G SFP modul, režim: multi-mode, sada dvou kusů, 2 x LC konektor.
kód: 220392
Ubiquiti POE-24 (24V,1A,24W) vč.napájecího kabelu -9%
325 Kč 393 Kč 297 Kč 359 Kč
Porovnat skladem
1 kus
Jednotka s integrovaným PoE injektorem (24V, 1A, 24W); uzemněná, určena pro 1Gb LAN sítě, včetně elektrického napájecího kabelu.
kód: 208493
Ubiquiti Single-Mode optický modul SFP, 1Gbit, BiDi - sada 2 kusů -20%
641 Kč 775 Kč 510 Kč 616 Kč
Porovnat skladem
2 kusy
Optický modul, přenosová rychlost až 1 Gbps na vzdálenost max. 1 km, BiDi. Sada dvou kusů.
kód: 91285
Ubiquiti PoE - 24
264 Kč 319 Kč
Porovnat dodání do 2 dnů
PoE injector, nutnost zabudováného PoE extractoru, napětí 24V, max. spotřeba 24W, rozměry 85 x 55 x 33 (mm).
kód: 220375
Ubiquiti Multi-Mode optický modul SFP+, 10 Gbps, sada 2 kusů -8%
958 Kč 1 159 Kč 879 Kč 1 063 Kč
Porovnat dodání do 2 dnů
10G SFP+ modul, režim: multi-mode, sada dvou kusů, 2 x LC konektor.
kód: 158674
Ubiquiti POE-24G -17%
297 Kč 359 Kč 247 Kč 299 Kč
Porovnat dodání do 2 dnů
PoE napájecí adaptér s výstupním napětím 24V a maximálním proudem 0.5A, max. spotřeba napájeného prvku 12W.
kód: 122340
Ubiquiti POE-48
263 Kč 318 Kč
Porovnat dodání do 2 dnů
PoE injector, nutnost zabudovaného PoE extractoru, napětí 48V, proud 0.5A, max. spotřeba 24W, rozměry 85 x 43 x 30 mm.
kód: 229873
Ubiquiti UF-RJ45-1G - konvertor modul SFP na RJ45 -3%
373 Kč 451 Kč 360 Kč 435 Kč
Porovnat dodání do 2 dnů
UBIQUITI UF-RJ45-1G, konvertor modulu SFP na 1x RJ-45
kód: 220382
Ubiquiti Fiber Cable 200 optický kabel, 60m, SingleMode, 6xLC na každé straně
2 142 Kč 2 591 Kč
Optický kabel, typ: single režim, 6 x LC konektory na každé straně, délka 60 m.
kód: 228600
Ubiquiti PoE konvertor 48V/18V, 802.3af - vnitřní -5%
383 Kč 463 Kč 365 Kč 441 Kč
Porovnat dodání do 2 dnů
Ubiquiti Instant PoE konvertor 48V/18V, 802.3af, pro vnitřní využití.
kód: 197245
Ubiquiti FiberPoE - Venkovní konvertor Ethernet/Optika + PoE -13%
698 Kč 844 Kč 610 Kč 737 Kč
Porovnat dodání do 2 dnů
Ubiquiti FiberPoE je určen pro venkovní instalaci, obsahuje 3 porty a DC svorky pro stejnosměrné napájení. První RJ45 port slouží jako napájení PoE In a druhý RJ45 port jako PoE Out+Data pro další zařízení. Třetí port SFP slouží pro připojení do optické sítě.
kód: 220381
Ubiquiti Fiber Cable 100 optický kabel, 30m, SingleMode, 6xLC na každé straně -15%
1 502 Kč 1 817 Kč 1 272 Kč 1 539 Kč
Porovnat dodání do 2 dnů
Optický kabel, typ: single režim, 6 x LC konektory na každé straně.
kód: 208491
Ubiquiti Single-Mode optický modul SFP+, 10Gbit - sada 2 kusů -15%
2 132 Kč 2 579 Kč 1 822 Kč 2 204 Kč
Optický modul, přenosová rychlost až 10 Gbps na vzdálenost max. 10 km. Sada dvou kusů.
kód: 122338
Ubiquiti anténa všesměrová AirMax MIMO AMO-5G10
2 162 Kč 2 615 Kč
Všesměrová anténa s technologií MIMO pro Ubiquiti Rocket M5, pro pásmo 5 GHz (5,45 – 5,85 GHz), zisk 10dBi, vertikální vyzařovací úhel antény 12°, elektrický náklon (downtilt) -4° , polarizace vertikální + horizontální (lineární), včetně příslušenství pro montáž a propojení.
kód: 220874
Ubiquiti IsoStation 5AC AirMAX -8%
2 632 Kč 3 184 Kč 2 412 Kč 2 918 Kč
Venkovní anténa, odnímatelná, výkon 14 dBi, 45° profil, stíněný kryt, propustnost přes TCP/IP až 450 Mbps, 5 GHz, 2x2 MIMO.
kód: 197248
Ubiquiti PoE napájení 48 V, 0.5 A, Gbit -17%
392 Kč 474 Kč 325 Kč 393 Kč
Porovnat na objednání
Ubiquiti PoE napájení 48 V, 0.5 A, Gbit Gigabitový PoE injektor slouží pro napájení všech zařízení, které v sobě mají zabudovaný PoE extraktor a podporují napětí 48 V. POE-48V-24W-G napájí Ubiquiti zařízení páry 4, 5 (+) a 7, 8 (-). PoE adaptér je dodáván včetně napájecí šňůry. Maximální výstupní proud 0,5 A. Rozměry 92 x 60 x 33 mm. Barva černá.
kód: 197247
Ubiquiti PoE konvertor 48 V/18 V, 802.3af - venkovní
383 Kč 463 Kč
Porovnat na objednání
Ubiquiti PoE konvertor 48 V/18 V, 802.3af – venkovní je poE injektor, který slouží pro napájení většiny RouteBoardů, které v sobě mají zabudovaný PoE extractor. Dodává se bez napájecí šnůry. Parametry a specifikace - vstup 48V, 802.3af, výstup 16V, 0,8A, LAN port 2x RJ45 10/100 Mbps, provozní teplota -30 až 70 °C, rozměry 315 x 25,8 x 24,8 mm, hmotnost 0,3 kg. Bílá barva.
kód: 133965
Ubiquiti POE-50
331 Kč 400 Kč
Porovnat na objednání
PoE injector, nutnost zabudovaného PoE extractoru, napětí 50V vhodné např. pro Ubiquiti AirFiber, proud 1.2A, max. spotřeba 60W, indikace přetížení, přepěťová a proudová ochrana.
kód: 153545
Ubiquiti AirMax MIMO 16dBi 5GHz, 120°, rocket kit
1 392 Kč 1 684 Kč
Porovnat na objednání
Sektorová anténa s technologií MIMO pro Ubiquiti Rocket M5, pásmo 5,1 - 5,9 GHz, zisk 16dBi, vyzařovací úhly antény: v horizontální polarizaci 138°/8° a ve vertikální 118°/8°, 2x RSMA, včetně příslušenství pro montáž a propojení.
kód: 220875
Ubiquiti PrismAP sektorová anténa -13%
1 702 Kč 2 059 Kč 1 482 Kč 1 793 Kč
Porovnat na objednání
Sektorová anténa, 13dBi antény (2x2 MIMO, 5 GHz), vyzařovací úhel 90°.
kód: 220876
Ubiquiti PrismAP sektorová anténa -17%
1 782 Kč 2 156 Kč 1 482 Kč 1 793 Kč
Porovnat na objednání
Sektorová anténa, 16dBi antény (2x2 MIMO, 5 GHz), vyzařovací úhel 60°.
kód: 220877
Ubiquiti PrismAP sektorová anténa -11%
1 702 Kč 2 059 Kč 1 522 Kč 1 841 Kč
Porovnat na objednání
Sektorová anténa, 19dBi antény (2x2 MIMO, 5 GHz), vyzařovací úhel 30°.

Příslušenství pro síťové prvky

Abyste dosáhli funkčního a spolehlivého propojení sítí nebo výborné kvality signálu, pořiďte si potřebné příslušenství pro síťové prvky.

PremiumCord poskytuje množství propojovacích kabelů pro různá zařízení, redukce pro napájení, ale také audiokabely! USB kabely a zařízení pro přenos 3D videa schopná propojení s LCD televizemi seženete u výrobců Audioquest. Kabely všech barev, druhu, délky i účelu pak nabízí ADATA. TP-LINK, D-Link i Cisco se specializují na výrobu převodníků s volbou rychlostí přenosu a vlnových délek. Uživatelům switche se budou hodit přístupové body Edimax nebo datové přepínače D-Link. Mikrofony, objektivy a napájecí adaptéry k bezpečnostním kamerám poskytuje KGUARD. Zapomínat bychom neměli ani na bezpečnost a estetickou stránku, které nabízí příslušenství formou krytek a konektorů. Pořídit je můžete u Krytky nebo PremiumCord.

Máme pro Vás

Zobrazit