Příslušenství, Masterlan

kód: 250257
Masterlan optický pigtail, LCapc, Singlemode 9/125, G.657.A2, 3m
zajímavá cena
prodloužená záruka
-42%
29 Kč 35 Kč 17,10 Kč 21 Kč
skladem
1 kus
Masterlan optický pigtail, vhodný pro zakončení vlákna v optické vaně, použité optické vlákno je singlemode 9/125 typu G.657.A2, LC konektor, délka 3 m.
Be a gamer
kód: 287598
Masterlan OK12v3 optická kazeta pro 12 svárů
zajímavá cena
-50%
41 Kč 49 Kč 20 Kč 25 Kč
skladem
2 kusy
Optická kazeta pro 12 svárů, dodávaná s víčkem. Umožňuje stohování.
Be a gamer
kód: 287596
Masterlan OK12v2 optická kazeta pro 12 svárů
zajímavá cena
-45%
41 Kč 49 Kč 22 Kč 27 Kč
skladem
2 kusy
Optická kazeta pro 12 svárů, dodávaná s víčkem, včetně hřebínků. Umožňuje stohování.
kód: 287595
Masterlan OK12v1 optická kazeta pro 12 svárů
zajímavá cena
-47%
49 Kč 59 Kč 26 Kč 31 Kč
skladem
2 kusy
Optická kazeta pro 12 svárů, dodávaná s víčkem. Umožňuje stohování.
kód: 287599
Masterlan OK24v1 optická kazeta pro 24 svárů
zajímavá cena
-47%
49 Kč 59 Kč 26 Kč 31 Kč
skladem
2 kusy
Optická kazeta pro 24 svárů, dodávaná s víčkem. Umožňuje stohování.
kód: 259293
Masterlan ST6M1 - optická kazeta pro 6 svárů
zajímavá cena
-36%
41 Kč 49 Kč 26 Kč 31 Kč
skladem
1 kus
Optická kazeta, pro 6 svárů, s víčkem, kompaktní provedení.
Be a gamer
kód: 250260
Masterlan optický pigtail, SCupc, Singlemode 9/125, G.657.A2, 12ks v ochraně, 1.5m
zajímavá cena
prodloužená záruka
-89%
246 Kč 297 Kč 28 Kč 34 Kč
skladem
1 kus
Masterlan optický pigtail, vhodný pro zakončení vlákna v optické vaně, použité optické vlákno je singlemode 9/125 typu G.657.A2, SC konektor, 12 ks v ochraně, délka 1.5 m.
kód: 287597
Masterlan OK24v2 optická kazeta pro 24 svárů
zajímavá cena
-49%
57 Kč 69 Kč 29 Kč 36 Kč
skladem
1 kus
Optická kazeta pro 24 svárů, dodávaná s víčkem. Umožňuje stohování.
kód: 250193
Masterlan optická spojka LC-LC, UPC, Multimode OM4, Quad
zajímavá cena
prodloužená záruka
-62%
104 Kč 125 Kč 39 Kč 47 Kč
skladem
1 kus
Optická spojka, konektory LC, UPC, MM OM4, quad.
Be a gamer
kód: 250254
Masterlan optický pigtail, LCapc, Singlemode 9/125, G.657.A2, 12ks v ochraně, 1.5m
zajímavá cena
prodloužená záruka
-81%
287 Kč 347 Kč 55 Kč 66 Kč
skladem
1 kus
Masterlan optický pigtail, vhodný pro zakončení vlákna v optické vaně, použité optické vlákno je singlemode 9/125 typu G.657.A2, LC konektor, 12 ks v ochraně, délka 1.5 m.
kód: 250265
Masterlan optický pigtail, SCapc, Singlemode 9/125, G.657.A2, 12ks v ochraně, 1.5m
zajímavá cena
prodloužená záruka
-81%
287 Kč 347 Kč 55 Kč 66 Kč
skladem
1 kus
Masterlan optický pigtail, vhodný pro zakončení vlákna v optické vaně, použité optické vlákno je singlemode 9/125 typu G.657.A2, SC konektor, 12 ks v ochraně, délka 1.5 m.
kód: 250263
Masterlan optický pigtail, SCupc, Singlemode 9/125, G.657.A2, 12ks v ochraně, 3m
zajímavá cena
prodloužená záruka
-81%
295 Kč 357 Kč 55 Kč 66 Kč
skladem
1 kus
Masterlan optický pigtail, vhodný pro zakončení vlákna v optické vaně, použité optické vlákno je singlemode 9/125 typu G.657.A2, SC konektor, 12 ks v ochraně, délka 3 m.
kód: 250267
Masterlan optický pigtail, SCapc, Singlemode 9/125, G.657.A2, 12ks v ochraně, 3m
zajímavá cena
prodloužená záruka
-82%
328 Kč 397 Kč 60 Kč 73 Kč
skladem
1 kus
Masterlan optický pigtail, vhodný pro zakončení vlákna v optické vaně, použité optické vlákno je singlemode 9/125 typu G.657.A2, SC konektor, 12 ks v ochraně, délka 3 m.
kód: 250216
Masterlan optický pigtail, LCupc, Singlemode 9/125, G.657.A2, 12ks v ochraně, 1.5m
zajímavá cena
prodloužená záruka
-59%
287 Kč 347 Kč 117 Kč 141 Kč
skladem
1 kus
Optický pigtail, konektor LC, SM, vlákno 9/125 (G.657.A2), UPC, 12 ks v ochraně, délka 1,5 m.
kód: 287601
Masterlan FTTH optický spojovací box pro 96x SC, včetně kazet, šedá
zajímavá cena
-46%
1 305 Kč 1 579 Kč 709 Kč 858 Kč
skladem
2 kusy
Venkovní spojovací box včetně kazet, určený pro 96 optických svárů s 8 kabelovými průchodz. Součástí sady je široká řada příslušenství. Rozměry boxu činí 394 x 467 x 125 mm.

Máme pro Vás

Zobrazit
Be a gamer Be a gamer