Pro switche - Cisco

kód: 207998
Cisco ASA 5506-X with FirePOWER Services, bezpečnostní zařízení -28%
12 432 Kč 15 042 Kč 8 902 Kč 10 771 Kč
Firewall se službami FirePOWER, 50 GB mSATA SSD, maximální propustnost firewallu 250 Mb/s (125 Mb/s s IPS), maximálně 20 000 souběžných relací, podpora více než 3000 aplikací, 8x GLAN, 1x RJ-45 konzole, 1x GLAN management, 1x USB 2.0, 3DES/AES licence.
kód: 233322
Cisco FlexStack-Plus, síťový stohovací modul
prodloužená záruka
-5%
11 765 Kč 14 236 Kč 11 155 Kč 13 498 Kč
Cisco FlexStack-Plus, síťový stohovací modul. kompatibilní se zařízením Catalyst 2960X-24, 2960X-48 a 2960XR-24.
kód: 230601
Cisco SFP-10G-SR-S=, modul SFP+, 10 Gbit, SR - LC/PC, multi-režimy, až 400m, 850nm
7 212 Kč 8 726 Kč
Cisco SFP-10G-SR-S=, modul SFP+, 10 Gbit, SR - LC/PC, multi-režimy, pro vzdálenost až 400 m, vlnová délka 850 nm.
kód: 230600
Cisco SFP-10G-LR-S=, modul SFP+, 10 Gbit, SR - LC/PC multi-režimy, až 300m, 850 nm -24%
13 322 Kč 16 119 Kč 10 132 Kč 12 259 Kč
Cisco SFP-10G-LR-S=, modul SFP+, 10 Gbit, SR - LC/PC multi-režimy, pro vzdálenost až 300 m, vlnová délka 850 nm.
kód: 208000
Cisco ASA 5506-X-SEC with FirePOWER Services, bezpečnostní zařízení -13%
21 142 Kč 25 581 Kč 18 412 Kč 22 278 Kč
Firewall se službami FirePOWER, 50 GB mSATA SSD, maximální propustnost firewallu 250 Mb/s (125 Mb/s s IPS), maximálně 50 000 souběžných relací, podpora více než 3000 aplikací, 8x GLAN, 1x RJ-45 konzole, 1x GLAN management, 1x USB 2.0, 3DES/AES a security plus licence.
kód: 208001
Cisco ASA 5508-X with FirePOWER Services, bezpečnostní zařízení -21%
42 762 Kč 51 741 Kč 33 692 Kč 40 767 Kč
Firewall se službami FirePOWER, 80 GB mSATA SSD, 8 GB paměti, maximální propustnost firewallu 450 Mb/s (250 Mb/s s IPS), maximálně 50 000 souběžných relací, podpora více než 3000 aplikací, 8x GLAN, 1x RJ-45 konzole, 1x GLAN management, 1x USB 2.0, 3DES/AES licence.
kód: 208006
Cisco ASA 5516-X-PFWR with FirePOWER Services, bezpečnostní zařízení -22%
71 822 Kč 86 904 Kč 56 152 Kč 67 943 Kč
Firewall se službami FirePOWER, 100 mSATA SSD, 8 GB paměti, maximální propustnost firewallu 850 Mb/s (450 Mb/s s IPS), maximálně 250 000 souběžných relací, podpora více než 3000 aplikací, 8x GLAN, 1x RJ-45 konzole, 1x GLAN management, 1x USB 2.0, slot pro 6-port GLAN kartu 3DES/AES licence, 1U.
kód: 207994
Cisco ASA 5505 Firewall Edition bundle, bezpečnostní zařízení
8 352 Kč 10 105 Kč
Firewall určený pro malé a středně velké podniky, propustnost firewallu 150 Mb/s, propustnost VPN 100 Mb/s, 8x 10/100 LAN (2x PoE), 1x RJ-45 konzole, 3x USB 2.0, pro 10 uživatelů, 3DES/AES licence.
kód: 207995
Cisco ASA 5505 Firewall Edition bundle, bezpečnostní zařízení
11 842 Kč 14 328 Kč
Firewall určený pro malé a středně velké podniky, propustnost firewallu 150 Mb/s, propustnost VPN 100 Mb/s, 8x 10/100 LAN (2x PoE), 1x RJ-45 konzole, 3x USB 2.0, pro 50 uživatelů, 3DES/AES licence.
kód: 207997
Cisco ASA 5505-UL Firewall Edition bundle, bezpečnostní zařízení -7%
13 962 Kč 16 893 Kč 13 012 Kč 15 744 Kč
Firewall určený pro malé a středně velké podniky, propustnost firewallu 150 Mb/s, propustnost VPN 100 Mb/s, 8x 10/100 LAN (2x PoE), 1x RJ-45 konzole, 3x USB 2.0, pro neomezený počet uživatelů, 3DES/AES licence.
kód: 207996
Cisco ASA 5505 Firewall Edition bundle, bezpečnostní zařízení
23 602 Kč 28 558 Kč
Firewall určený pro malé a středně velké podniky, propustnost firewallu 150 Mb/s, propustnost VPN 100 Mb/s, 8x 10/100 LAN (2x PoE), 1x RJ-45 konzole, 3x USB 2.0, pro neomezený počet uživatelů, DMZ, 3DES/AES licence.
kód: 208002
Cisco ASA 5512-X with FirePOWER Services, bezpečnostní zařízení
55 012 Kč 66 564 Kč
Firewall se službami FirePOWER, 120 GB MLC SED SSD, 4 GB paměti, maximální propustnost firewallu 300 Mb/s (150 Mb/s s IPS), maximálně 100 000 souběžných relací, podpora více než 3000 aplikací, 7x GLAN, 1x WAN, 1x RJ-45 konzole, 1x GLAN management, 2x USB 2.0, slot pro 6-port GLAN kartu 3DES/AES licence.
kód: 208003
Cisco ASA 5512-X-FP with FirePOWER Services, bezpečnostní zařízení
61 782 Kč 74 756 Kč
Firewall se službami FirePOWER, 120 GB MLC SED SSD, 4 GB paměti, maximální propustnost firewallu 300 Mb/s (150 Mb/s s IPS), maximálně 50 000 souběžných relací, podpora více než 3000 aplikací, 6x GLAN, 1x WAN, 1x GLAN management, 2x USB 2.0, Wi-Fi, 3DES/AES licence, 1U.
kód: 208004
Cisco ASA 5515-X Firewall Edition, bezpečnostní zařízení
67 102 Kč 81 193 Kč
Firewall se službami FirePOWER, 120 GB MLC SED SSD, 8 GB paměti, maximální propustnost firewallu 1200 Mb/s (250 Mb/s VPN), maximálně 250 000 souběžných relací, podpora více než 3000 aplikací, 6x GLAN, 1x RJ-45 konzole, 1x GLAN management, 2x USB 2.0, slot pro 6-port GLAN kartu 3DES/AES licence, zahrnuty firewall služby, 1U.
kód: 208005
Cisco ASA 5515-X-PFWR with FirePOWER Services, bezpečnostní zařízení -6%
74 872 Kč 90 595 Kč 70 362 Kč 85 137 Kč
Firewall se službami FirePOWER, 120 GB MLC SED SSD, 8 GB paměti, maximální propustnost firewallu 500 Mb/s (250 Mb/s s IPS), maximálně 250 000 souběžných relací, podpora více než 3000 aplikací, 6x GLAN, 1x RJ-45 konzole, 1x GLAN management, 2x USB 2.0, slot pro 6-port GLAN kartu 3DES/AES licence, 1U.

Pro switche

Montážní sady pro switche, SFP moduly, optické i twinaxiální kabely, firewally, bezdrátové ovladače AP, to vše u nás najdete. Vyberete si příslušenství pro switche jakýchkoliv značek a bezpečnostní prvky podle vašich cenových možností i požadavků. Podívejte se na výrobky firem Cisco, Dell nebo TP-Link. Výrobce D-Link poskytuje například i rozšířenou licenci pro switche, v rámci níž dostanete přístup k dalším funkcím.

Máme pro Vás

Zobrazit