Pro switche Cisco

kód: 228809
Cisco Transceiver modul SFP 1,25Gbps, 1000BASE-SX, MM, 300/550m, 850nm (VCSEL), LC dupex
zajímavá cena
363 Kč 439 Kč
Porovnat skladem
1 kus
Cisco Transceiver modul SFP 1,25Gbps, 1000BASE-SX, MM, vlnová délka 300/550m, 850nm (VCSEL), LC dupex.
kód: 196358
Cisco GLC-SX-MMD, 1000BASE-SX SFP Transceiver modul
prodloužená záruka
-44%
7 682 Kč 9 295 Kč 4 302 Kč 5 205 Kč
Modul Cisco GLC-SX-MMD pracuje na SFP rozhraní. Rychlost datového přenosu je 1000 Mbit/s a má LC konektor pro optická vlákna. Vlnová délka činí 850 nm, má rozšířený rozsah pracovních teplot a podporuje DOM. Je kompatibilní se standardem IEEE 802.3z 1000BASE-SX.
kód: 230601
Cisco SFP-10G-SR-S=, modul SFP+, 10 Gbit, SR - LC/PC, multi-režimy, až 400m, 850nm
7 092 Kč 8 581 Kč
Cisco SFP-10G-SR-S=, modul SFP+, 10 Gbit, SR - LC/PC, multi-režimy, pro vzdálenost až 400 m, vlnová délka 850 nm.
kód: 183390
Cisco GLC-LH-SMD GE SFP, LC connector transceiver
prodloužená záruka
8 642 Kč 10 456 Kč
SFP optický modul Cisco, dvojitý konektor LC/PC, rychlost 1000 Mb/s, typ SFP vysílače LH/LX, standardy IEEE 802.3/802.3ab/802.3u, přenosová vzdálenost max. 10 km, vlnová délka 1300 nm.
kód: 230599
Cisco SFP-10G-LR-S=, modul SFP+, 10 Gbit, jednoduchý režim LC/PC, až 10 km, 1310 nm -27%
27 072 Kč 32 757 Kč 19 792 Kč 23 948 Kč
Cisco SFP-10G-LR-S=, modul SFP+, 10 Gbit, jednoduchý režim LC/PC, pro vzdálenost až 10 km, vlnová délka 1310 nm.
kód: 197217
Cisco 10GBASE-CU SFP+ Cable 3 Meter
prodloužená záruka
1 502 Kč 1 817 Kč
varianty
Porovnat na objednání
Twinaxiální kabel Cisco 10GBASE-CU SFP + Cable 3 Meter v délce 3 metry je navržen pro Catalyst 2960, 2960-24, 2960-48, 2960G-24, 2960G-48, 2960S-24, 2960S-48;UCS 6140. Má dva SFP+ konektory.
kód: 230595
Cisco SFP-H10GB-CU1-5M=, kabel SFP+ do SFP+, 1,5m
1 512 Kč 1 829 Kč
Porovnat na objednání
Cisco SFP-H10GB-CU1-5M=, pro 10gigabitový ethernetový modul, kabel SFP+ do SFP+, délka 1,5 m.
kód: 230596
Cisco SFP-H10GB-CU2M=, kabel SFP+ do SFP+, 2m
1 512 Kč 1 829 Kč
Porovnat na objednání
Cisco SFP-H10GB-CU2M=, pro 10gigabitový ethernetový modul, kabel SFP+ do SFP+, délka 2 m.
kód: 197216
Cisco 10GBASE-CU SFP+ Cable 5 Meter
prodloužená záruka
-19%
2 162 Kč 2 615 Kč 1 762 Kč 2 131 Kč
varianty
Twinaxiální kabel Cisco 10GBASE-CU SFP + Cable 5 Meter v délce 5 metrů je navržen pro Catalyst 2960, 2960-24, 2960-48, 2960G-24, 2960G-48, 2960S-24, 2960S-48;UCS 6140. Má dva SFP+ konektory.
kód: 230597
Cisco SFP-H10GB-ACU7M=, kabel SFP+ do SFP+, 7m
5 332 Kč 6 451 Kč
Cisco SFP-H10GB-ACU7M=, pro 10gigabitový ethernetový modul, kabel SFP+ do SFP+, délka 7 m.
kód: 230598
Cisco SFP-H10GB-ACU10M=, kabel SFP+ do SFP+, 10m
6 062 Kč 7 334 Kč
Cisco SFP-H10GB-ACU10M=, pro 10gigabitový ethernetový modul, kabel SFP+ do SFP+, délka 10 m.
kód: 196357
Cisco GLC-T Transceiver modul SFP (mini-GBIC)
prodloužená záruka
6 952 Kč 8 411 Kč
Modul Cisco GLC-SX-MMD pracuje na SFP rozhraní. Rychlost datového přenosu je 1000 Mbit/s, má konektor pro optická vlákna MiniGBIC. Maximální přenosová vzdálenost je 100 metrů.
kód: 207998
Cisco ASA 5506-X with FirePOWER Services, bezpečnostní zařízení -30%
12 432 Kč 15 042 Kč 8 752 Kč 10 589 Kč
Firewall se službami FirePOWER, 50 GB mSATA SSD, maximální propustnost firewallu 250 Mb/s (125 Mb/s s IPS), maximálně 20 000 souběžných relací, podpora více než 3000 aplikací, 8x GLAN, 1x RJ-45 konzole, 1x GLAN management, 1x USB 2.0, 3DES/AES licence.
kód: 230600
Cisco SFP-10G-LR-S=, modul SFP+, 10 Gbit, SR - LC/PC multi-režimy, až 300m, 850 nm -25%
13 322 Kč 16 119 Kč 9 962 Kč 12 053 Kč
Cisco SFP-10G-LR-S=, modul SFP+, 10 Gbit, SR - LC/PC multi-režimy, pro vzdálenost až 300 m, vlnová délka 850 nm.
kód: 230602
Cisco SFP-10G-LRM=, modul SFP+, 10 Gbit, LRM - LC/PC, až 300m, 1310nm
11 182 Kč 13 530 Kč
Cisco SFP-10G-LRM=, modul SFP+, 10 Gbit, LRM - LC/PC, pro vzdálenost až 300 m, vlnová délka 1310 nm.
kód: 233322
Cisco FlexStack-Plus, síťový stohovací modul
prodloužená záruka
12 535 Kč 15 167 Kč
Cisco FlexStack-Plus, síťový stohovací modul. kompatibilní se zařízením Catalyst 2960X-24, 2960X-48 a 2960XR-24.
kód: 208000
Cisco ASA 5506-X-SEC with FirePOWER Services, bezpečnostní zařízení -14%
21 142 Kč 25 581 Kč 18 162 Kč 21 975 Kč
Firewall se službami FirePOWER, 50 GB mSATA SSD, maximální propustnost firewallu 250 Mb/s (125 Mb/s s IPS), maximálně 50 000 souběžných relací, podpora více než 3000 aplikací, 8x GLAN, 1x RJ-45 konzole, 1x GLAN management, 1x USB 2.0, 3DES/AES a security plus licence.
kód: 208001
Cisco ASA 5508-X with FirePOWER Services, bezpečnostní zařízení -21%
42 762 Kč 51 741 Kč 33 602 Kč 40 658 Kč
Firewall se službami FirePOWER, 80 GB mSATA SSD, 8 GB paměti, maximální propustnost firewallu 450 Mb/s (250 Mb/s s IPS), maximálně 50 000 souběžných relací, podpora více než 3000 aplikací, 8x GLAN, 1x RJ-45 konzole, 1x GLAN management, 1x USB 2.0, 3DES/AES licence.
kód: 208006
Cisco ASA 5516-X-PFWR with FirePOWER Services, bezpečnostní zařízení -22%
71 822 Kč 86 904 Kč 56 082 Kč 67 859 Kč
Firewall se službami FirePOWER, 100 mSATA SSD, 8 GB paměti, maximální propustnost firewallu 850 Mb/s (450 Mb/s s IPS), maximálně 250 000 souběžných relací, podpora více než 3000 aplikací, 8x GLAN, 1x RJ-45 konzole, 1x GLAN management, 1x USB 2.0, slot pro 6-port GLAN kartu 3DES/AES licence, 1U.
kód: 207994
Cisco ASA 5505 Firewall Edition bundle, bezpečnostní zařízení
8 352 Kč 10 105 Kč
Firewall určený pro malé a středně velké podniky, propustnost firewallu 150 Mb/s, propustnost VPN 100 Mb/s, 8x 10/100 LAN (2x PoE), 1x RJ-45 konzole, 3x USB 2.0, pro 10 uživatelů, 3DES/AES licence.
kód: 207995
Cisco ASA 5505 Firewall Edition bundle, bezpečnostní zařízení
11 842 Kč 14 328 Kč
Firewall určený pro malé a středně velké podniky, propustnost firewallu 150 Mb/s, propustnost VPN 100 Mb/s, 8x 10/100 LAN (2x PoE), 1x RJ-45 konzole, 3x USB 2.0, pro 50 uživatelů, 3DES/AES licence.
kód: 207997
Cisco ASA 5505-UL Firewall Edition bundle, bezpečnostní zařízení
13 962 Kč 16 893 Kč
Firewall určený pro malé a středně velké podniky, propustnost firewallu 150 Mb/s, propustnost VPN 100 Mb/s, 8x 10/100 LAN (2x PoE), 1x RJ-45 konzole, 3x USB 2.0, pro neomezený počet uživatelů, 3DES/AES licence.
kód: 207996
Cisco ASA 5505 Firewall Edition bundle, bezpečnostní zařízení
23 602 Kč 28 558 Kč
Firewall určený pro malé a středně velké podniky, propustnost firewallu 150 Mb/s, propustnost VPN 100 Mb/s, 8x 10/100 LAN (2x PoE), 1x RJ-45 konzole, 3x USB 2.0, pro neomezený počet uživatelů, DMZ, 3DES/AES licence.
kód: 208002
Cisco ASA 5512-X with FirePOWER Services, bezpečnostní zařízení
55 012 Kč 66 564 Kč
Firewall se službami FirePOWER, 120 GB MLC SED SSD, 4 GB paměti, maximální propustnost firewallu 300 Mb/s (150 Mb/s s IPS), maximálně 100 000 souběžných relací, podpora více než 3000 aplikací, 7x GLAN, 1x WAN, 1x RJ-45 konzole, 1x GLAN management, 2x USB 2.0, slot pro 6-port GLAN kartu 3DES/AES licence.
kód: 208003
Cisco ASA 5512-X-FP with FirePOWER Services, bezpečnostní zařízení
61 782 Kč 74 756 Kč
Firewall se službami FirePOWER, 120 GB MLC SED SSD, 4 GB paměti, maximální propustnost firewallu 300 Mb/s (150 Mb/s s IPS), maximálně 50 000 souběžných relací, podpora více než 3000 aplikací, 6x GLAN, 1x WAN, 1x GLAN management, 2x USB 2.0, Wi-Fi, 3DES/AES licence, 1U.
kód: 208004
Cisco ASA 5515-X Firewall Edition, bezpečnostní zařízení
67 102 Kč 81 193 Kč
Firewall se službami FirePOWER, 120 GB MLC SED SSD, 8 GB paměti, maximální propustnost firewallu 1200 Mb/s (250 Mb/s VPN), maximálně 250 000 souběžných relací, podpora více než 3000 aplikací, 6x GLAN, 1x RJ-45 konzole, 1x GLAN management, 2x USB 2.0, slot pro 6-port GLAN kartu 3DES/AES licence, zahrnuty firewall služby, 1U.
kód: 208005
Cisco ASA 5515-X-PFWR with FirePOWER Services, bezpečnostní zařízení
74 872 Kč 90 595 Kč
Firewall se službami FirePOWER, 120 GB MLC SED SSD, 8 GB paměti, maximální propustnost firewallu 500 Mb/s (250 Mb/s s IPS), maximálně 250 000 souběžných relací, podpora více než 3000 aplikací, 6x GLAN, 1x RJ-45 konzole, 1x GLAN management, 2x USB 2.0, slot pro 6-port GLAN kartu 3DES/AES licence, 1U.

Pro switche

Montážní sady pro switche, SFP moduly, optické i twinaxiální kabely, firewally, bezdrátové ovladače AP, to vše u nás najdete. Vyberete si příslušenství pro switche jakýchkoliv značek a bezpečnostní prvky podle vašich cenových možností i požadavků. Podívejte se na výrobky firem Cisco, Dell nebo TP-Link. Výrobce D-Link poskytuje například i rozšířenou licenci pro switche, v rámci níž dostanete přístup k dalším funkcím.

Máme pro Vás

Zobrazit