Pro switche - Dell

kód: 210329
Dell rackmount kit - kit pro montáž do rozvaděče pro switche X1018/ X1018P/ X1026/ X1026P/ X4012  + 3měsíční předplatné na elektronickou verzi časopisu Computer
Dell rackmount kit - kit pro montáž do rozvaděče pro switche X1018/ X1018P/ X1026/ X1026P/ X4012
3měsíční předplatné na elektronickou verzi časopisu Computer
516 Kč 624 Kč
Porovnat na objednání
Montážní sada pro umístění vybraných switchů Dell do rozvaděče.
kód: 210429
Dell optický modul SFP, 1Gbit, CWDM 1470nm, 80km, Dell kompatibilní OEM  + 3měsíční předplatné na elektronickou verzi časopisu Computer -13%
Dell optický modul SFP, 1Gbit, CWDM 1470nm, 80km, Dell kompatibilní OEM
3měsíční předplatné na elektronickou verzi časopisu Computer
1 912 Kč 2 313 Kč 1 672 Kč 2 023 Kč
Univerzální SFP CWDM modul, rychlost 1 Gb/s, vzdálenost max. 80 km, Tx/Rx 1470 nm, 2x LC konektor.
kód: 210426
Dell optický modul X2, 10Gbit, SM single mode, 40km, Dell kompatibilní OEM  + 3měsíční předplatné na elektronickou verzi časopisu Computer
Dell optický modul X2, 10Gbit, SM single mode, 40km, Dell kompatibilní OEM
3měsíční předplatné na elektronickou verzi časopisu Computer
21 132 Kč 25 569 Kč
Univerzální X2 modul, rychlost 10 Gb/s, vzdálenost max. 40 km, Tx/Rx 1310 nm; 2x LC konektor.

Pro switche

Montážní sady pro switche, SFP moduly, optické i twinaxiální kabely, firewally, bezdrátové ovladače AP, to vše u nás najdete. Vyberete si příslušenství pro switche jakýchkoliv značek a bezpečnostní prvky podle vašich cenových možností i požadavků. Podívejte se na výrobky firem Cisco, Dell nebo TP-Link. Výrobce D-Link poskytuje například i rozšířenou licenci pro switche, v rámci níž dostanete přístup k dalším funkcím.

Máme pro Vás

Zobrazit