Pro switche TP-LINK

kód: 230095
TP-LINK AC50, Wireless Controller
prodloužená záruka
1 074 Kč 1 299 Kč
Porovnat na objednání
TP-LINK AC50 je bezdrátový ovladač, podporuje mapování SSID a VLAN, ověření MAC, dvoulinková záloha, ovládání až 50 CAP současně, interface: 5 x 10/100Mbps Ethernet Port.
kód: 191055
TP-LINK TXM431-SR 10Gbase-SR SFP+ LC Transceiver, 850nm MM, 300m
prodloužená záruka
-55%
2 392 Kč 2 894 Kč 1 082 Kč 1 309 Kč
Porovnat na objednání
Transceiver od TP-LINK TXM431-SR je vysílač, který slouží k prodloužení vzdálenosti vašeho ethernetového připojení s vysokou rychlostí přenosu dat až 10GBit/s. Vysoce výkonný 850nm vysílač disponuje více režimy s 10GBASE-LR SFP+. S podporou plně duplexního režimu dokáže vaše ethernetové připojení rozšířit vzdálenost internetu až na 300 m s pomocí kabelů s 9/125µm vláknem.
kód: 204966
TP-LINK AC500, Wireless Controller
prodloužená záruka
-20%
4 677 Kč 5 659 Kč 3 742 Kč 4 527 Kč
Bezdrátový ovladač AP, dvoujádrový 1GHz procesor, 256 MB RAM, ovládání až 500 CAP současně, 5x GLAN, 1x konzolový port, instalace do racku.
kód: 211053
TP-LINK TXC432-CU3M 3M Direct Attach SFP+ Cable for 10 Gbit, 3m
prodloužená záruka
1 372 Kč 1 660 Kč
Porovnat na objednání
3m kabel s přímým připojením SFP+
kód: 211052
TP-LINK TXC432-CU1M 1M Direct Attach SFP+ Cable for 10 Gbit, 1m
prodloužená záruka
-48%
2 062 Kč 2 494 Kč 1 082 Kč 1 309 Kč
Porovnat skladem
0 kusů
1m kabel s přímým připojením SFP+
kód: 191056
TP-LINK TXM431-LR 10Gbase-LR SFP+ LC Transceiver, 1310nm SM, 10km
prodloužená záruka
-46%
5 402 Kč 6 536 Kč 2 932 Kč 3 547 Kč
Transceiver od TP-LINK TXM431-LR je vysílač, který slouží k prodloužení vzdálenosti vašeho ethernetového připojení s vysokou rychlostí přenosu dat až 10GBit/s. Vysoce výkonný 1310nm vysílač disponuje jedním režimem s 10GBASE-LR SFP+. S podporou plně duplexního režimu dokáže vaše ethernetové připojení rozšířit vzdálenost internetu až na 10 km s pomocí kabelů s 9/125µm vláknem.
kód: 211051
TP-LINK TX432 10-Gigabit 2x SFP+ slots (pro T3700G-28TQ)
prodloužená záruka
-7%
5 662 Kč 6 850 Kč 5 292 Kč 6 403 Kč
2-portový 10-Gigabitový SFP+ modul

Pro switche

Montážní sady pro switche, SFP moduly, optické i twinaxiální kabely, firewally, bezdrátové ovladače AP, to vše u nás najdete. Vyberete si příslušenství pro switche jakýchkoliv značek a bezpečnostní prvky podle vašich cenových možností i požadavků. Podívejte se na výrobky firem Cisco, Dell nebo TP-Link. Výrobce D-Link poskytuje například i rozšířenou licenci pro switche, v rámci níž dostanete přístup k dalším funkcím.

Máme pro Vás

Zobrazit