QNAP SFP28 modul Fibre Channel, 850nm, 25GbE, 100m, LC SR

QNAP SFP28 modul Fibre Channel, 850nm, 25GbE, 100m, LC SR_1087379217

Produkt není určen k prodeji.

Ale nezoufejte, pomůžeme vám najít podobný.

Najít podobné

Značkový optický modul s přenosovou kapacitou až 25GbE s rozhraním LC-LC 850 nm SR na vzdálenost až 100 m. Určený pro NAS modely s integrovaným 25 GbE SFP28 LAN portem nebo 25 GbE SFP28 síťovou kartou.

Porovnat

Další v kategorii

Výrobce: QNAP
Kód výrobce: TRX-25GSFP28-SR
Náš kód: 314043

Rychlá navigace

Popis produktu

SFP28 modul QNAP Fibre Channel, 850nm, 25GbE

Optický modul s přenosovou kapacitou až 25GbE s rozhraním LC-LC. Je navržený pro NAS modely s integrovaným 25 GbE SFP28 LAN portem nebo 25 GbE SFP28 síťovou kartou.

Klíčové vlastnosti

  • Optický modul s přenosovou kapacitou až 25GbE
  • Rozhraní LC-LC 850 nm SR na vzdálenost až 100 m
  • Pro NAS modely s integrovaným 25 GbE SFP28 LAN portem nebo 25 GbE SFP28 síťovou kartou
Jak hodnotíte popis produktu?

Technické parametry

Pro typ kabelu: Multi Mode

Konektory: (2) LC

Vlnová délka - Tx/Rx [nm]: 850

Dosah [km]: 0,1

Parametry

Formát: SFP28

Pro typ kabelu: Multi Mode

Konektory: (2) LC

Přenosová rychlost [Mbps]: 25 000

Vlnová délka - Tx/Rx [nm]: 850

Dosah [km]: 0,1

Další informace

Výrobce: QNAP

Kód výrobce: TRX-25GSFP28-SR

EAN: 4713213518977

Stránky výrobce: qnap.com

V nabídce od: 7. 4. 2021

Záruka: 2 roky (u CZC.cz)

Spolehlivost: 100 %

Diskuze k produktu

Máte otázky k danému produktu?
Zeptejte se v diskuzi.

Zatím nikdo nepřispěl do diskuze, !

Recenze produktu

K tomuto produktu není dosud žádná recenze.

Zatím není žádná recenze, !

Kolosální jarní výprodej Kolosální jarní výprodej