Přejít na obsah [o] Přejít na navigaci [n] Přejít na vyhledávání [v] Přihlásit se
Hlavička
Recenze: GIGABYTE GeForce GTX 1060 GAMING – výkonně, tiše a levně

Recenze: GIGABYTE GeForce GTX 1060 GAMING – výkonně, tiše a levně

Recenze
GIGABYTE GeForce GTX 1060 GAMING-6GD, 6GB GDDR5_1978038588
GIGABYTE GeForce GTX 1060 GAMING-6GD, 6GB GDDR5
Produkt není určen k prodeji.

Tento týden se začaly oficiálně prodávat grafické karty s jádrem GeForce GTX 1060. Pokud o některém z nových modelů přemýšlíte, pozorně si přečtěte tento test. Model GIGABYTE GeForce GTX 1060 GAMING totiž důkladně proklepneme.

NVIDIA GeForce GTX 1060 je jedna z nejočekávanějších grafických karet současnosti. A to i přesto, že nejde aktuálně o nejvýkonnější model ze stáje zelených – tento titul zatím ještě stále patří kartě GTX 1080. Tím hlavním důvodem je konkurence. Společnost AMD totiž velmi nedávno uvedla na pulty obchodů grafiku Radeon RX480, která je přímým konkurentem právě pro GTX 1060. Která karta je ale ve skutečnosti výkonnější? Odpověď na tuto otázku budeme hledat v dnešní podrobné recenzi modelu GIGABYTE GeForce GTX 1060 GAMING.

Omlouváme se, popis obrázku chybí.

GIGABYTE GeForce GTX 1060 GAMING

 

Technické parametry

Testovaný model: GIGABYTE GeForce GTX 1060 GAMING-6GD, 6GB GDDR5

Grafický čip: GeForce GTX 1060

Rychlost grafického čipu: 1 531 MHz/ 1746 MHz (boost)

Počet stream procesorů: 1 280

Výrobní proces: 16 nm

Velikost grafické paměti: 6 144 MB

Rychlost grafických pamětí (efektivně): 8 008 MHz

Šířka paměťové sběrnice: 192 bit

Typ grafické paměti: GDDR5

API: DirectX 12,1, OpenGL 4,5, Vulkan API

Porty: DVI-D, HDMI 2.0, 3 x Display Port 1.4

Standard sběrnice: PCI-Express 3.0

Napájecí konektory: 1x 8pin PCIe

Certifikace: G-Sync, Virtual Reality

Doporučený výkon zdroje cca: 400 W

Chlazení: aktivní, 2-Slot

Rozměry: 40 x 278 x 114 mm

 

Obsah balení

Testovaný kousek je dodáván v kartónové krabici černé barvy. Výrobce se nezapomněl hned na samotném obalu pochlubit jednotlivými přednostmi tohoto modelu. Již na první pohled tak například zjistíte, že je karta vybavena tichým chlazením WindForce. Karta je uvnitř krabice zabalena velmi pečlivě. Kromě samotné grafiky nalezneme uvnitř ještě nosiče s obslužným softwarem a návod k použití.

Omlouváme se, popis obrázku chybí.

Balení karty

Omlouváme se, popis obrázku chybí.

Výrobce se chlubí přednostmi už na samotném obalu

Omlouváme se, popis obrázku chybí.

Karta je zabalena opravdu pečlivě

Omlouváme se, popis obrázku chybí.

Dodávané příslušenství

 

Vzhled a kvalita zpracování

Hlavní hrdina dnešní recenze se proti referenčnímu modelu GeForce GTX 1060 změnil prakticky k nepoznání. To je zásluha především chladicího systému WindForce, jehož základem jsou dva velké ventilátory. Ale zpátky ke vzhledu, chladicímu systému se podrobně budeme věnovat ještě v další části recenze…

Karta je vyvedena především v odstínech černé barvy. Velmi efektně vypadají kontrastní oranžové prvky, které kartě propůjčují punc exkluzivity. Černá je mimochodem i vrchní strana karty, neboť ji prakticky celou pokrývá kovový plát, v jehož středu samozřejmě nechybí ani logo výrobce. Kryt chladiče s dvěma aktivními ventilátory je jinak vyroben z plastu.  

Z konektorové výbavy karta nabídne 3x DisplayPort 1.4, 1x HDMI 2.0 a 1x DVI. Zmínit si zaslouží také rozhraní PCIe 3.0 ×16, prostřednictvím kterého se karta připojuje k základní desce. Model od společnosti GIGABYTE rozhodně není žádný drobeček. Ve skříni zabírá dva sloty a na délku potřebuje bezmála 28 centimetrů. S instalací do menších skříní tak příliš nepočítejte.

Celkovou délku alespoň zbytečně neprodlužuje napájecí konektor, jako tomu bývá u některých konkurenčních karet. Osmipinový konektor je totiž umístěn zboku, je tedy poměrně dobře přístupný. Samozřejmě toto řešení ale značně znesnadňuje případný cable management, podobně jako u konkurenčního modelu RX480. Kabel od napájení totiž musíte vést buď nevzhledně horní stranou, nebo spodem, čímž ale můžete zastínit ventilátor.

Omlouváme se, popis obrázku chybí.

Hlavní hrdina dnešní recenze

Omlouváme se, popis obrázku chybí.

Detailní pohled na jeden z ventilátorů, kterými se karta pyšní

Omlouváme se, popis obrázku chybí.

Zajímavě vypadají kontrastní oranžové prvky

Omlouváme se, popis obrázku chybí.

S designem chladicího systému si výrobce skutečně vyhrál

Omlouváme se, popis obrázku chybí.

Karta má na délku bezmála 28 centimetrů

Omlouváme se, popis obrázku chybí.

Detailní pohled na logo GIGABYTE na jedné z bočnic

Omlouváme se, popis obrázku chybí.

V počítači zabere karta dva sloty

Omlouváme se, popis obrázku chybí.

Konektory jsou chráněny krytkami

Omlouváme se, popis obrázku chybí.

Detailní pohled na PCIe rozhraní

Omlouváme se, popis obrázku chybí.

Zadní strana odhaluje heatpipe trubice

Omlouváme se, popis obrázku chybí.

Vrchní strana grafiky

Omlouváme se, popis obrázku chybí.

Detailní pohled na logo výrobce

 

Pod pokličkou…

Vzhled samotné karty jsme si již ukázali. Nyní se sluší nahlédnout pod pokličku, tedy podívat se na technické parametry testovaného modelu. Pravidelní čtenáři si patrně vzpomenou, že model GIGABYTE GeForce GTX 1060 GAMING jsme si již představili před pár dny v prvním pohledu. Pro jistotu nicméně parametry karty ještě jednou připomeňme.

Omlouváme se, popis obrázku chybí.

Ovládací software společnosti GIGABYTE

 

Karta nabídne 1280 stream procesorů a základní takt 1506 MHz. V případě potřeby se ale dovede sama přetaktovat až na 1708 MHz. V OC režimu jsou takty ještě o něco vyšší, konkrétně v základu 1531 MHz a v boostu 1746 MHz. Dále se novinka chlubí GDDR5 pamětí s kapacitou 6 GB, která pracuje na frekvenci 8000 MHz a nabízí šířku sběrnice 192 bitů.

Výrobce uvádí teoretický výkon až 4,35 TFLOPS. To je o polovinu méně, než v případě vrcholného modelu GTX 1080. Zástupci společnosti NVIDIA se nechali již během premiéry slyšet, že karta bude připravena i na éru virtuální reality. Konkrétně jsou podporovány technologie VR Ready, NVIDIA SLI Ready, NVIDIA Ansel, NVIDIA G-SYNC-Ready a NVIDIA GameStream-Ready. Maximální rozlišení činí 7 680 x 4 320 pixelů při 60 Hz.

Omlouváme se, popis obrázku chybí.

Technologie NVIDIA Ansel, která umožní ve hrách fotit prakticky odkudkoliv

Omlouváme se, popis obrázku chybí.

Ansel slibuje velmi jemné rozlišení

 

Testovací sestava

Ještě než se pustíme do samotných testů, je třeba si představit celou sestavu, na které jsme SSD jednotku testovali. Pracovní tempo udával šestijádrový procesor Intel Core i7-5820K při frekvenci 3,3 GHz, respektive 3,6 GHz v Turbo režimu. Tento čip byl vyroben 22nm procesem a disponoval 15MB vyrovnávací pamětí. Samozřejmě šlo o architekturu Haswell-E určenou pro socket LGA 2011-V3.

Omlouváme se, popis obrázku chybí.

Základní deska ASUS X99-DELUXE

Omlouváme se, popis obrázku chybí.

Výkonný a tichý chladič Noctua NH-D15

 

O chlazení procesoru se staral výkonný chladič Noctua NH-D15, který ale díky dvojici 140mm aktivních ventilátorů a masivnímu pasivu patří k nejtišším na trhu. Sestava byla dále osazena základní deskou ASUS X99-DELUXE, která je určena především pro herní počítačové sestavy. Jak již samotný název napovídá, je postavena na čipové sadě Intel X99, kterou jsme již dříve důkladně otestovali

Z operačních pamětí jsme vybrali kit 4x4 GB od společnosti ADATA. Konkrétně se jednalo o DDR4 moduly XPG Z1 s celkovou kapacitou 16 GB, které pracují při taktu 2133 MHz (odpovídá PC4-17000) a časování CL15-15-15. Datové úložiště obstarala SSD jednotka SanDisk Ultra II s kapacitou 120 GB. Ta disponuje rozhraním SATA III a podle údajů výrobce dosahuje rychlosti až 550 MB/s při čtení a 500 MB/s při zápisu.

Celou sestavu poháněl napájecí zdroj CORSAIR RM Series RM850 850W, který disponuje certifikací 80Plus Gold a výkonem 850 W. Jeho hlavní výhodou je technologie Zero RPM Fan Mode. Tento režim zajišťuje, že se ventilátor netočí, dokud není dosaženo vysokého zatížení. Navíc je ventilátor navržen na míru pro nízkou hlučnost provozu, i když se točí. Pro úplnost dodejme, že testy probíhaly pod operačním systémem Windows 10.

Omlouváme se, popis obrázku chybí.

Operační paměti ADATA XPG Z1

Omlouváme se, popis obrázku chybí.

Napájecí zdroj CORSAIR RM Series RM850 850W

 

 

Výkon, výkon a zase výkon…

Nyní nastal čas, kdy se společně konečně podíváme na výkon modelu GIGABYTE GeForce GTX 1060 GAMING. Sluší se podotknout, že ten jsme testovali s nejnovější verzí driverů od společnosti NVIDIA a hlavně s nejnovějším biosem, který je ke stažení na stránkách výrobce. Jak se  ukázalo, ten totiž mírně zvyšuje výkon testovaného kousku.

Do testů jsme zařadili hned několik dalších grafik s jádry AMD i NVIDIA. Většinu čtenářů bude ale patrně zajímat srovnání s loňským modelem GTX 980. Ten by totiž měl nabízet podobný výkon jako GeForce GTX 1060. A samozřejmě neméně zajímavé bude také srovnání s modelem RX 480, tedy s přímým konkurentem, kterého jsme nedávno také důkladně proklepli.

Omlouváme se, popis obrázku chybí.

GIGABYTE GeForce GTX 1060 GAMING

Omlouváme se, popis obrázku chybí.

AMD Radeon RX480-8G

 

Jen v rychlosti připomeňme, že šlo o model AMD Radeon RX480-8G. Jde o první kartu z řady Polaris. Zasvěcení tak patrně již vědí, že jádro je vyrobené 14nm FinFET procesem, nabízí takt 1266 MHz a 256-bit sběrnici. Jak již samotný název napovídá, k dispozici je 8 GB GDDR5 paměti s frekvencí 8 000 MHz. Všechny zmiňované součástky dohromady by měly podávat výkon až 5 TFLOPS.

Výkon modelu RX480 by měl být vyšší – alespoň podle informací výrobců v hodnotách TFLOPS. Realita je nicméně úplně jiná, jak ukazují naše testy jednotlivých her. Výkon je přinejmenším srovnatelný s GTX 980, v některých testech dokonce novinka vítězí. 

 

Battlefield 4 (1920 x 1080; Ultra)

GeForce GTX 1060

98 fps

GeForce GTX 980

99 fps

Radeon RX480

74 fps

Radeon R9 290

73 fps

Radeon R9 390

85 fps

GeForce GTX 960

54 fps

GeForce GTX 970

86 fps

 

Battlefield 4 (2560 x 1440; Ultra)

GeForce GTX 1060

64 fps

GeForce GTX 980

43 fps

Radeon RX480

47 fps

Radeon R9 290

45 fps

Radeon R9 390

58 fps

GeForce GTX 960

34 fps

GeForce GTX 970

55 fps

 

GTA V (1920 x 1080; Very High)

GeForce GTX 1060

116 fps

GeForce GTX 980

116 fps

Radeon RX480

99 fps

Radeon R9 290

77 fps

Radeon R9 390

92 fps

GeForce GTX 960

67 fps

GeForce GTX 970

105 fps

 

GTA V (2560 x 1440; Very High)

GeForce GTX 1060

83 fps

GeForce GTX 980

85 fps

Radeon RX480

71 fps

Radeon R9 290

57 fps

Radeon R9 390

72 fps

GeForce GTX 960

47 fps

GeForce GTX 970

77 fps

 

Rise of the Tomb Raider (1920 x 1080; Very High)

GeForce GTX 1060

87 fps

GeForce GTX 980

85 fps

Radeon RX480

70 fps

Radeon R9 290

58 fps

Radeon R9 390

67 fps

GeForce GTX 960

42 fps

GeForce GTX 970

78 fps

 

Rise of the Tomb Raider (2560 x 1440; Very High)

GeForce GTX 1060

57 fps

GeForce GTX 980

60 fps

Radeon RX480

49 fps

Radeon R9 290

38 fps

Radeon R9 390

47 fps

GeForce GTX 960

28 fps

GeForce GTX 970

54 fps

 

The Division (1920 x 1080; Very High)

GeForce GTX 1060

65 fps

GeForce GTX 980

64 fps

Radeon RX480

57 fps

Radeon R9 290

46 fps

Radeon R9 390

53 fps

GeForce GTX 960

38 fps

GeForce GTX 970

57 fps

 

The Division (2560 x 1440; Very High)

GeForce GTX 1060

41 fps

GeForce GTX 980

46 fps

Radeon RX480

41 fps

Radeon R9 290

36 fps

Radeon R9 390

41 fps

GeForce GTX 960

26 fps

GeForce GTX 970

43 fps

 

Project CARS (1920 x 1080; Ultra)

GeForce GTX 1060

106 fps

GeForce GTX 980

102 fps

Radeon RX480

67 fps

Radeon R9 290

56 fps

Radeon R9 390

63 fps

GeForce GTX 960

62 fps

GeForce GTX 970

90 fps

 

Project CARS (2560 x 1440; Ultra)

GeForce GTX 1060

81 fps

GeForce GTX 980

81 fps

Radeon RX480

51 fps

Radeon R9 290

43 fps

Radeon R9 390

49 fps

GeForce GTX 960

45 fps

GeForce GTX 970

72 fps

 

Spotřeba, provozní teploty a hluk

A jak jsou na tom jednotlivé karty v otázce spotřeby? V klidovém stavu se spotřeba jednotlivých modelů prakticky nelišila. Ze zásuvek si tak naše herní sestava vzala vždy okolo 100 W, rozdíly byly v řádu jednotek.

V zatížení si sestava s grafikou GTX 1060 vzala ze zásuvky 311 W. Pro porovnání s modelem Radeon RX480 to při stejných testech bylo 354 W a u modelu GTX 980 dokonce 392 W. S ohledem na nabízený výkon je tedy spotřeba modelu GTX 1060 excelentní. Spotřeba je samozřejmě velmi ovlivněna dalšími použitými součástkami a například s jiným procesorem by mohla být ještě o něco nižší.

Chlazení testované grafiky pochází přímo z dílen společnosti GIGABYTE. Konkrétně jde o patentovanou technologii WindForce, karta je tak vybavena dvěma 90mm ventilátory a měděnými heatpipe trubicemi pro lepší odvod tepla přímo od jádra grafické karty. V klidovém stavu se teploty pohybují okolo 30 °C (okolní teplota 23 °C). V zátěži pak stoupnou těsně nad hranici 70 °C, což není u herních grafik nijak neobvyklá hodnota.

Omlouváme se, popis obrázku chybí.

Detailní pohled na jeden z ventilátorů

Omlouváme se, popis obrázku chybí.

Lopatky mají jemné žebrování, které zlepšuje proudění vzduchu

Omlouváme se, popis obrázku chybí.

Detailní pohled na žebrování pasivního chladiče, pozornější si všimnou i heatpipe trubice

 

Ventilátory mají drobné žebrování na lopatkách, díky čemuž jsou schopny podle informací výrobce zvýšit průtok vzduchu o více než 20 % proti standardním ventilátorům při stejných otáčkách. Ventilátory se přitom zapínají pouze v případě, kdy je potřeba účinnější chlazení. Například při kancelářské práci si vystačí testovaný model pouze s pasivním chladičem.

Lopatky ventilátorů se roztočí zpravidla až při delší době hraní, pokud teplota grafiky stoupne cca nad 60 °C. Ani potom ale není grafika kdovíjak hlučná, patří rozhodně k těm tišším. Samotná sestava vydává hluk okolo 30 dBA. V maximálním zatížení tato hodnota s testovanou grafikou stoupla na 37 dBA, což je velmi slušný výsledek.

Zajímavé je, že postranní panel s nápisem GIGABYTE dokáže svítit různými barvami. Ve standardním nastavení se jednotlivé barvy střídají, v ovládacím softwaru je ale možné nechat rozzářenou klidně jen jednu jedinou barvu. Svítí také logo Fan Stop. Logicky ale pouze v případech, kdy se ventilátory netočí. Díky tomu má uživatel okamžitě přehled o tom, v jakém režimu karta zrovna pracuje.

Omlouváme se, popis obrázku chybí.

Logo Fan Stop

Omlouváme se, popis obrázku chybí.

Zeleně osvětlená grafika

Omlouváme se, popis obrázku chybí.

Fialově osvětlená grafika

 

Klady a zápory

+ vysoký výkon

+ tiché chlazení

+ příznivá spotřeba

+ připravenost na éru virtuální reality

+ stačí i na hraní ve vysokém rozlišení (2560 x 1440 pixelů)

 

- o něco vyšší cena kvůli tichému chlazení

- karta je poměrně rozměrná (na délku má 28 cm)

Omlouváme se, popis obrázku chybí.

GIGABYTE GeForce GTX 1060 GAMING

 

Závěrečné hodnocení

Karty s jádrem NVIDIA GeForce GTX 1060 nabízí hned několik výrobců. Model GIGABYTE GeForce GTX 1060 GAMING nad nimi vyniká především díky technologii tichého chlazení WindForce, což se pochopitelně promítlo do jeho prodejní ceny. Je zhruba o tisíc korun dražší než nejlevnější karta s totožným jádrem. S ohledem na nabízené přednosti – tichý chod a nízké provozní teploty – je to ale dobrá investice navíc.

GIGABYTE GeForce GTX 1060 GAMING můžete zakoupit v našem obchodě.

Ohodnoť článek:

Názory ostatních Geeků (21)

Vysledek

Tak karta vypadá velmi dobře ( výkonově ) , teď to může zabít cena.
Jinak řada 1**** podporuje DX 12.1 ( AMD DX12 ) + DisplayPort 1.4 ( AMD 1.3, tohle byla taky velká výhoda u AMD podle někoho ).

@holcat: Čekám na nějaké to vlákno, jak to má CZC zmanipulované v neprospěch AMD :D

@IvanPrinc: Souhlas... Tady někdo z výrobců s udaným výkonem lže. Jak může ten ,,novej" kousek od AMD konkurovat gtx 1060? Vždyť se to nedá srovnat...

@IvanPrinc: Taky čekám s napětím.

@holcat: Tak já nejsem žádnej fanda AMD a osobně mám tuhle grafiku objednanou, ale testovat OC nereferenční 1060 oproti referenční RX 480 mi připadá dost divné. Když se podíváte na testy RX 480 Sapphire Nitro+, tak vychází výkonově prakticky stejně (až na odchylky v různých hrách, ale to se dá čekat), ve Vulcanu vychází RX o dost lépe a to ve 4GB verzi stojí o dva tisíce méně.

@ondrejbartik: Tak nereferenční 480 bude stát stejně a některý víc jak 1060.
Jestli bude stejný výkon tak proč brát 480 s její spotřebou ( která je vyšší než 2 x výkonnější 1080) + odpadní teplo + problémy s napájením snad vyřeší nereferenční zpracování.
1060 má 6 GB což se pro 1440p hodí, 8GB pro 480 na co ? Jedině 480 s 4 GB v poho na full HD.
Vulcan měl velký přínos pro např. 980 Ti ( osobně ji mám ) u 1080 +1070 nemohu soudit, ale nic moc, prý.
A jinak se uvidí, mě je to jedno celkem, čekám na 1080 Ti.

Ověřený GEEK - level 3

@holcat: Jojo, IvanPrinc by mohl vyprávět o svojí 980Ti v Doom@Vulkan, kde mu někde lezou FPS až o 60% nahoru:https://photos.google.com/share/AF1QipMgHCofPVYfY886OgnMj7w7Oc98jlU8JuGmW43_MtPTpEjU_-v1t-uPnXDtrvA5mA?key=S0lVX3lrSlZSVjk2YVljaVpoVE5GbjZZRld4cmJRNěkde ještě postoval přímo video, ale nějak nemůžu dohledat odkaz...

@holcat: Tak já třeba nekupuji každý rok novou grafiku, tak 8GB beru jako investici do budoucna. A DX12 mě taky potká brzy. Tam si údajně RX vede taky lépe. Ale jsou to pořád nové karty. Každá nová verze ovladačů může máchat procentama sem a tam. Podle mě tady prostě rozhoduje cena. Levnější z těchto dvou karet bude lepší. Výkonově jsou si tak podobné, že to nemá smysl řešit.
A jak sám říkáš, pokud stačí fullHD, tak 4GB 480 bude i nereferenční výrazně levnější, než 1060.

@holcat: A cerveny hate zatim nikde..alespon ale vime, ze czc neni cervene, dle tech vysledku :DJinak bych rad czc pochvalil za tyto recenze, vypada to pekne a prinos + kvalita daleko nad napr. ddworld.

@maniak1.cz: DDworld tlačí jen AMD, tam se nedá o kvalitě mluvit, to je u mě bulvár :D (V testech vybere vždy výsledky co vycházejí lépe pro AMD)

@navrátil6: Ne ze vybere vysledky, spise nv karty podtaktovava (protoze boost clock z vyroby je nefer!) a sem tam nejaky to fps ubere (za trest zlobive nv!) Staci se kouknout na jeho testy vs testy ostatnich..amd karty se shoduji, nv maj o tech 20-30% mene, nez ve svetovych redakcich. Zajimave je take podivat se na vice DD testu..spousta jich ma temer stejne hodnoty, pouze treba prohozene poradi karet, co se lisili o par fps.

@navrátil6: A PCtuning je to samé v zeleném, pak si vyber :/

@holcat: Zdravím,
prosil bych poradit s komponenty na nové pc.https://www.czc.cz/178263,176437,195148,187659,160406,99689,180816,113874,162965/kody
Do rozpočtu ještě počítám nějaké větráky do skříně,ale už moc navyšovat nemůžu :-(
Zajímá mě samozřejmě kompatibilita a jestli to není teď zbytečně naddimenzované (ram 16gb? a ssd 240?)
Moc děkuji za odpověď.Sestavu jsem tak nějak poskládal z kukačky na komentech.Díky!!!

@Boobika1: Dobrý den, sestava je v pořádku.

Ověřený GEEK - level 3

@Boobika1: Můžete ubrat něco na základní desce, protože Z170 čipset je pro netaktovací i5 zbytečný. Stačí deska s B150 sadou...

Ověřený GEEK - level 2

@Boobika1: Rozhodně teto zdroj s 5 letou zárukou https://www.czc.cz/seasonic-s12ii-620-620w/75373/produkt
240 GB SSD je dnes tak akorát
Pokud bude PC využíváno jen na hry, filmy a net, tak stačí i 8GB RAM
Na desce se dá ušetřit https://www.czc.cz/msi-b150m-night-elf-intel-b150/178811/produkt nebo https://www.czc.cz/asrock-fatal1ty-z170-gaming-k4-d3-intel-z170/176847/produkt

Ktera je ta se stejnym jadrem o 1000 levnejsi ?

nejak ji nemuzu najit

@mme: Dobrý den, nejlevnější karta s jádrem GTX 1060 je aktuálně tato: https://www.czc.cz/evga-geforce-gtx-1060-6gb-gddr5/195220/produkt Všechny karty s jádrem GTX 1060 naleznete zde: https://www.czc.cz/graficke-karty/produkty#q-c-1-f_2027483=sGeForce%20GTX%201060&q-c-0-f_2027481=sNVIDIA

@Martin Rippl - CZC: aha ja myslel se stejnou frekvenci tak to pak jo

Kdy bude k dostání?

Dobrý den,
mohu se zeptat, kdy bude karta k dostání? Odpoledne u ní bylo uvedeno, že jsou možné objednávky a nyní zase, že je nepotvrzený termín dodání.

Máš něco na srdci?

100% GEEKsměs bez elektroniky 100% GEEKsměs bez elektroniky
nahoru