Síťové kabely pro servery Digitus

kód: 195999
Digitus Ecoline Patch Cable, UTP, CAT 5e, AWG 26/7, šedý, 10m -16%
62 Kč 75 Kč 52 Kč 63 Kč
variant
Porovnat skladem
5 a více kusů
Kvalitní nestíněný propojovací kabel Digitus Ecoline Patch, UTP, CAT 5e, AWG 26/7 z nové série, ochrana proti zlomení zástrčky, 2x RJ45 konektor, CAT 5e, modrá zakončení, šedá barva, délka 10 m, konstrukce 4 x 2 AWG 26/7.
kód: 195977
Digitus Ecoline Patch Cable, UTP, CAT 5e, AWG 26/7, šedý, 2m
32 Kč 39 Kč
variant
Porovnat skladem
5 a více kusů
Kvalitní nestíněný propojovací kabel Digitus Ecoline Patch, UTP, CAT 5e, AWG 26/7 z nové série, ochrana proti zlomení zástrčky, 2x RJ45 konektor, CAT 5e, modrá zakončení, šedá barva, délka 2 m, konstrukce 4 x 2 AWG 26/7.
kód: 196006
Digitus Ecoline Patch Cable, UTP, CAT 5e, AWG 26/7, šedý, 15m
79 Kč 96 Kč
variant
Porovnat skladem
5 a více kusů
Kvalitní nestíněný propojovací kabel Digitus Ecoline Patch, UTP, CAT 5e, AWG 26/7 z nové série, ochrana proti zlomení zástrčky, 2x RJ45 konektor, CAT 5e, modrá zakončení, šedá barva, délka 15 m, konstrukce 4 x 2 AWG 26/7.
kód: 195969
Digitus Ecoline Patch Cable, UTP, CAT 5e, AWG 26/7, šedý, 0,25m
30 Kč 36 Kč
variant
Porovnat skladem
5 a více kusů
Kvalitní nestíněný propojovací kabel Digitus Ecoline Patch, UTP, CAT 5e, AWG 26/7 z nové série, ochrana proti zlomení zástrčky, 2x RJ45 konektor, CAT 5e, modrá zakončení, šedá barva, délka 0,25 m, konstrukce 4 x 2 AWG 26/7.
kód: 195986
Digitus Ecoline Patch Cable, UTP, CAT 5e, AWG 26/7, černý, 3m
36 Kč 44 Kč
variant
Porovnat skladem
5 a více kusů
Kvalitní nestíněný propojovací kabel Digitus Ecoline Patch, UTP, CAT 5e, AWG 26/7 z nové série, ochrana proti zlomení zástrčky, 2x RJ45 konektor, CAT 5e, modrá zakončení, černá barva, délka 3 m, konstrukce 4 x 2 AWG 26/7.
kód: 196007
Digitus Ecoline Patch Cable, UTP, CAT 5e, AWG 26/7, šedý, 20m
97 Kč 117 Kč
variant
Porovnat skladem
5 a více kusů
Kvalitní nestíněný propojovací kabel Digitus Ecoline Patch, UTP, CAT 5e, AWG 26/7 z nové série, ochrana proti zlomení zástrčky, 2x RJ45 konektor, CAT 5e, modrá zakončení, šedá barva, délka 20 m, konstrukce 4 x 2 AWG 26/7.
kód: 195994
Digitus Ecoline Patch Cable, UTP, CAT 5e, AWG 26/7, červený, 5m
47 Kč 57 Kč
variant
Porovnat skladem
5 a více kusů
Kvalitní nestíněný propojovací kabel Digitus Ecoline Patch, UTP, CAT 5e, AWG 26/7 z nové série, ochrana proti zlomení zástrčky, 2x RJ45 konektor, CAT 5e, modrá zakončení, červená barva, délka 5 m, konstrukce 4 x 2 AWG 26/7.
kód: 195970
Digitus Ecoline Patch Cable, UTP, CAT 5e, AWG 26/7, šedý, 0,5m
31 Kč 38 Kč
variant
Porovnat skladem
5 a více kusů
Kvalitní nestíněný propojovací kabel Digitus Ecoline Patch, UTP, CAT 5e, AWG 26/7 z nové série, ochrana proti zlomení zástrčky, 2x RJ45 konektor, CAT 5e, modrá zakončení, šedá barva, délka 0,5 m, konstrukce 4 x 2 AWG 26/7.
kód: 196008
Digitus Ecoline Patch Cable, UTP, CAT 5e, AWG 26/7, šedý, 30m
138 Kč 167 Kč
variant
Porovnat skladem
5 a více kusů
Kvalitní nestíněný propojovací kabel Digitus Ecoline Patch, UTP, CAT 5e, AWG 26/7 z nové série, ochrana proti zlomení zástrčky, 2x RJ45 konektor, CAT 5e, modrá zakončení, šedá barva, délka 30 m, konstrukce 4 x 2 AWG 26/7.
kód: 195971
Digitus Ecoline Patch Cable, UTP, CAT 5e, AWG 26/7, šedý, 1m
30 Kč 36 Kč
variant
Porovnat skladem
3 kusy
Kvalitní nestíněný propojovací kabel Digitus Ecoline Patch, UTP, CAT 5e, AWG 26/7 z nové série, ochrana proti zlomení zástrčky, 2x RJ45 konektor, CAT 5e, modrá zakončení, šedá barva, délka 1 m, konstrukce 4 x 2 AWG 26/7.
kód: 195979
Digitus Ecoline Patch Cable, UTP, CAT 5e, AWG 26/7, černý, 2m
32 Kč 39 Kč
variant
Porovnat skladem
5 a více kusů
Kvalitní nestíněný propojovací kabel Digitus Ecoline Patch, UTP, CAT 5e, AWG 26/7 z nové série, ochrana proti zlomení zástrčky, 2x RJ45 konektor, CAT 5e, modrá zakončení, černá barva, délka 2 m, konstrukce 4 x 2 AWG 26/7.
kód: 195973
Digitus Ecoline Patch Cable, UTP, CAT 5e, AWG 26/7, černý, 1m
30 Kč 36 Kč
variant
Porovnat skladem
4 kusy
Kvalitní nestíněný propojovací kabel Digitus Ecoline Patch, UTP, CAT 5e, AWG 26/7 z nové série, ochrana proti zlomení zástrčky, 2x RJ45 konektor, CAT 5e, modrá zakončení, černá barva, délka 1 m, konstrukce 4 x 2 AWG 26/7.
kód: 195993
Digitus Ecoline Patch Cable, UTP, CAT 5e, AWG 26/7, zelený, 5m
42 Kč 51 Kč
variant
Porovnat skladem
5 a více kusů
Kvalitní nestíněný propojovací kabel Digitus Ecoline Patch, UTP, CAT 5e, AWG 26/7 z nové série, ochrana proti zlomení zástrčky, 2x RJ45 konektor, CAT 5e, modrá zakončení, zelená barva, délka 5 m, konstrukce 4 x 2 AWG 26/7.
kód: 196004
Digitus Ecoline Patch Cable, UTP, CAT 5e, AWG 26/7, bílý, 10m
66 Kč 80 Kč
variant
Porovnat skladem
2 kusy
Kvalitní nestíněný propojovací kabel Digitus Ecoline Patch, UTP, CAT 5e, AWG 26/7 z nové série, ochrana proti zlomení zástrčky, 2x RJ45 konektor, CAT 5e, modrá zakončení, bílá barva, délka 10 m, konstrukce 4 x 2 AWG 26/7.
kód: 196010
Digitus kabel drát, UTP, CAT 5e, AWG 24/7, PVC, 100m, box
617 Kč 747 Kč
varianty
Porovnat skladem
5 a více kusů
Kvalitní nestíněný kabel drát Digitus, délka 100 metrů, průřez AWG 24/7, vnější plášť z PVC, 8 vodičů stočených ve 4 párech, průměr kabelu 5,1mm ± 0,2mm.
kód: 195981
Digitus Ecoline Patch Cable, UTP, CAT 5e, AWG 26/7, červený, 2m
32 Kč 39 Kč
variant
Porovnat skladem
5 a více kusů
Kvalitní nestíněný propojovací kabel Digitus Ecoline Patch, UTP, CAT 5e, AWG 26/7 z nové série, ochrana proti zlomení zástrčky, 2x RJ45 konektor, CAT 5e, modrá zakončení, červená barva, délka 2 m, konstrukce 4 x 2 AWG 26/7.
kód: 196000
Digitus Ecoline Patch Cable, UTP, CAT 5e, AWG 26/7, modrý, 10m
66 Kč 80 Kč
variant
Porovnat skladem
4 kusy
Kvalitní nestíněný propojovací kabel Digitus Ecoline Patch, UTP, CAT 5e, AWG 26/7 z nové série, ochrana proti zlomení zástrčky, 2x RJ45 konektor, CAT 5e, modrá zakončení, modrá barva, délka 10 m, konstrukce 4 x 2 AWG 26/7.
kód: 222534
Digitus Fiber Optic Patch Cord, LC/LC Multimode 50/125 µ, OM3, Duplex, 2m
202 Kč 244 Kč
Porovnat skladem
4 kusy
Duplexní kabel, LSOH provedení, LC/LC, Multimode, průměr vlákna 50/125 µ, OM3, Duplex, délka 2m, průměr kabelu 3 mm.
kód: 228779
Digitus Fiber Optic Patch Cord, LC/LC Singlemode 09/125 µ, Duplex, 3m
305 Kč 369 Kč
Porovnat skladem
1 kus
Digitus Fiber Optic Patch Cord je optický síťový kabel v provedení singlemode s konektory LC/LC, průměr vlákna 9/125µm, duplex, délka 3 m, průměr kabelu 3 mm žluté barvy.
kód: 195972
Digitus Ecoline Patch Cable, UTP, CAT 5e, AWG 26/7, modrý, 1m
30 Kč 36 Kč
variant
Porovnat skladem
5 a více kusů
Kvalitní nestíněný propojovací kabel Digitus Ecoline Patch, UTP, CAT 5e, AWG 26/7 z nové série, ochrana proti zlomení zástrčky, 2x RJ45 konektor, CAT 5e, modrá zakončení, modrá barva, délka 1 m, konstrukce 4 x 2 AWG 26/7.
kód: 196001
Digitus Ecoline Patch Cable, UTP, CAT 5e, AWG 26/7, černý, 10m
66 Kč 80 Kč
variant
Porovnat skladem
5 a více kusů
Kvalitní nestíněný propojovací kabel Digitus Ecoline Patch, UTP, CAT 5e, AWG 26/7 z nové série, ochrana proti zlomení zástrčky, 2x RJ45 konektor, CAT 5e, modrá zakončení, černá barva, délka 10 m, konstrukce 4 x 2 AWG 26/7.
kód: 195988
Digitus Ecoline Patch Cable, UTP, CAT 5e, AWG 26/7, červený, 3m
37 Kč 45 Kč
variant
Porovnat skladem
5 a více kusů
Kvalitní nestíněný propojovací kabel Digitus Ecoline Patch, UTP, CAT 5e, AWG 26/7 z nové série, ochrana proti zlomení zástrčky, 2x RJ45 konektor, CAT 5e, modrá zakončení, červená barva, délka 3 m, konstrukce 4 x 2 AWG 26/7.
kód: 195998
Digitus Ecoline Patch Cable, UTP, CAT 5e, AWG 26/7, zelený, 7m
53 Kč 64 Kč
variant
Porovnat skladem
2 kusy
Kvalitní nestíněný propojovací kabel Digitus Ecoline Patch, UTP, CAT 5e, AWG 26/7 z nové série, ochrana proti zlomení zástrčky, 2x RJ45 konektor, CAT 5e, modrá zakončení, zelená barva, délka 7 m, konstrukce 4 x 2 AWG 26/7.
kód: 195987
Digitus Ecoline Patch Cable, UTP, CAT 5e, AWG 26/7, zelený, 3m
41 Kč 50 Kč
variant
Porovnat skladem
3 kusy
Kvalitní nestíněný propojovací kabel Digitus Ecoline Patch, UTP, CAT 5e, AWG 26/7 z nové série, ochrana proti zlomení zástrčky, 2x RJ45 konektor, CAT 5e, modrá zakončení, zelená barva, délka 3 m, konstrukce 4 x 2 AWG 26/7.
kód: 195995
Digitus Ecoline Patch Cable, UTP, CAT 5e, AWG 26/7, bílý, 5m
47 Kč 57 Kč
variant
Porovnat skladem
5 a více kusů
Kvalitní nestíněný propojovací kabel Digitus Ecoline Patch, UTP, CAT 5e, AWG 26/7 z nové série, ochrana proti zlomení zástrčky, 2x RJ45 konektor, CAT 5e, modrá zakončení, bílá barva, délka 5 m, konstrukce 4 x 2 AWG 26/7.
kód: 222535
Digitus Fiber Optic Patch Cord, LC/LC Multimode 50/125 µ, OM4, Duplex, 2m
232 Kč 281 Kč
Porovnat skladem
1 kus
Duplexní kabel, LSOH provedení, LC/LC, Multimode, průměr vlákna 50/125 µ, OM4, Duplex, délka 2m, průměr kabelu 3 mm.
kód: 228780
Digitus Fiber Optic Patch Cord, LC/SC Singlemode 09/125 µ, Duplex, 3m
239 Kč 289 Kč
Porovnat skladem
1 kus
Digitus Fiber Optic Patch Cord je optický síťový kabel v provedení singlemode s konektory LC/SC, průměr vlákna 9/125µm, duplex, délka 3 m, průměr kabelu 3 mm žluté barvy.

Máme pro Vás

Zobrazit