Služby pro vaše PC a NTB

Vyberte si praktický balíček služeb pro svůj počítač nebo notebook

Omlouváme se, popis obrázku chybí.

Start

Kupujete nový počítač? Nelamte si hlavu nastaveními nebo instalacemi. O to se postaráme za vás. S balíčkem Start stačí PC spustit a začít používat, jak chcete. Uživatelský účet, nastavení i programy budou od našich techniků připravené jako na křemíkovém podnose. Do poznámky jen uveďte, že chcete PC nastavit ještě před dodáním.

Omlouváme se, popis obrázku chybí.

Domácí rozjezd

Nevíte si rady s prvním spuštěním nového notebooku? S balíčkem Domácí rozjezd máte zajištěného technika, který přijde k vám domů, notebook nastartuje, doinstaluje potřebný software, připojí vaše tiskárny, WiFi, TV apod. a ukáže, jak zařízení správně používat.

Omlouváme se, popis obrázku chybí.

Domácí servis

Nechte všechny problémy na nás. S balíčkem Domácí servis můžete po dobu záruky kontaktovat technickou podporu k rychlému odstranění běžných problémů nebo si domluvit návštěvu technika doma v případě komplexnějších závad. Pokud se nic nepokazí, můžete využít služeb technika např. k reinstalaci OS, migraci dat při výměně HDD, diagnostice vašeho zařízení, odvirování atd.

Omlouváme se, popis obrázku chybí.

Vzdálená podpora

Co když se „to“ pokazí? Tento balíček vám zajistí možnost po celou dobu záruky notebooku kontaktovat naši technickou podporu. Pomůžeme Vám při HW i SW poruchách, klidně i formou vzdáleného připojení a v případě HW závady vám zajistíme záruční i pozáruční opravu.

Další služby pro vaše PC a NTB

Vašemu stárnoucímu PC vrátíme drive, jaký měl zamlada – upgradujeme, vyčistíme, odvirujeme – více info na našich pobočkách. Služby s hvězdičkou * lze objednat i při koupi nového notebooku nebo PC a my vám ho doručíme připravený dle vašeho přání. Stačí napsat k objednávce do poznámky, jakou službu si přejete, nebo se spojit s naším zákaznickým centrem.

Služba Popis Cena v Kč (vč. DPH)
Rozdělení disku *

Ať už C, D nebo klidně X. Zdarma vám rozdělíme disk dle vašich představ.

zdarma
Instalace softwaru *

Od Office po antivirus, instalace se vším všudy.

199
Přidání komponenty (1ks) *

Chcete svůj stroj zrychlit, nebo jinak vylepšit? RAM, procesor nebo třeba grafickou kartu vám do zařízení zakomponujeme s precizní přesností.

199
Aktualizace BIOS *

Provedeme aktualizaci BIOSu základní desky na nejnovější verzi a vše řádně nastavíme.

199
Diagnostika PC

Zjistíme, co se s vaším PC děje a doporučíme vhodné řešení. Zdarma.

zdarma
Expresní diagnostika PC

Zjistíme, co se s vaším PC děje a doporučíme vhodné řešení. Na počkání.

399
Profylaxe

Kdo čistí, ten sviští. Kompletní vypucování vašeho PC včetně přepastování CPU a správy kabelů.

399
Instalace/reinstalace OS/klonování

Nainstalujeme zakoupený OS včetně všech ovladačů (bez provedení zálohy dat systémového disku) nebo naklonujeme systém z jednoho disku na druhý (např. z HDD na SSD).

599
Softwarové čištění/odvirování

Odstraníme veškerý nepotřebný software i zbytkové soubory, odvirujeme a zabezpečíme váš počítač.

299
Záloha/Překopírování dat

Překopírujeme vámi požadovaná data na nový disk nebo provedeme zálohu z nefunkčního PC (podmínkou je funkční disk o správné kapacitě).

499
Práce technika 10 minut

Nenašli jste požadovanou službu v našem ceníku? Naši technici vám vyhoví i tak (pouze na pobočkách Praha - Háje a v Příbrami).

79
Práce technika 30 minut

Nenašli jste požadovanou službu v našem ceníku? Naši technici vám vyhoví i tak (pouze na pobočkách Praha - Háje a v Příbrami).

299
Práce technika 60 minut

Nenašli jste požadovanou službu v našem ceníku? Naši technici vám vyhoví i tak (pouze na pobočkách Praha - Háje a v Příbrami).

599
Pozáruční servis na notebooky a mobilní telefony

Porouchal se vám notebook, mobil nebo tablet po uplynutí záruční lhůty nebo mimo její rozsah? Není problém.

Více informací zde