SFP moduly, Cisco

kód: 113690
Cisco MGBSX1
prodloužená záruka
-9%
2 392 Kč 2 894 Kč 2 183 Kč 2 641 Kč
skladem
dodání do 2 dnů
Koupit na splátky
Transceiver 1000BASE-SX SFP pro přepínače řady Cisco Small Business nebo Cisco Small Business Pro, multimode fiber, vlnová délka 850 nm, konektor duplex LC, vzdálenost až 550 m.
Be a gamer
kód: 230599
Cisco SFP-10G-LR-S=, modul SFP+, 10 Gbit, jednoduchý režim LC/PC, až 10 km, 1310 nm -31%
27 072 Kč 32 757 Kč 18 763 Kč 22 703 Kč
skladem
dodání do 2 dnů
Koupit na splátky
Cisco SFP-10G-LR-S=, modul SFP+, 10 Gbit, jednoduchý režim LC/PC, pro vzdálenost až 10 km, vlnová délka 1310 nm.
Be a gamer
kód: 113691
Cisco MGBT1
prodloužená záruka
2 073 Kč 2 508 Kč
Transceiver 1000BASE-T SFP pro přepínače řady Cisco Small Business nebo Cisco Small Business Pro, Cat. 5e UTP, konektor RJ-45, vzdálenost až 100 m.
kód: 113688
Cisco MGBLH1
prodloužená záruka
4 193 Kč 5 074 Kč
Transceiver 1000BASE-LH SFP pro přepínače řady Cisco Small Business nebo Cisco Small Business Pro, singlemode fiber, vlnová délka 1310 nm, konektor duplex LC, vzdálenost až 40 km.
kód: 196358
Cisco GLC-SX-MMD, 1000BASE-SX SFP Transceiver modul
prodloužená záruka
-32%
7 682 Kč 9 295 Kč 5 223 Kč 6 320 Kč
Modul Cisco GLC-SX-MMD pracuje na SFP rozhraní. Rychlost datového přenosu je 1000 Mbit/s a má LC konektor pro optická vlákna. Vlnová délka činí 850 nm, má rozšířený rozsah pracovních teplot a podporuje DOM. Je kompatibilní se standardem IEEE 802.3z 1000BASE-SX.
kód: 230601
Cisco SFP-10G-SR-S=, modul SFP+, 10 Gbit, SR - LC/PC, multi-režimy, až 400m, 850nm
7 153 Kč 8 655 Kč
Cisco SFP-10G-SR-S=, modul SFP+, 10 Gbit, SR - LC/PC, multi-režimy, pro vzdálenost až 400 m, vlnová délka 850 nm.
Be a gamer
kód: 230600
Cisco SFP-10G-LR-S=, modul SFP+, 10 Gbit, SR - LC/PC multi-režimy, až 300m, 850 nm -22%
13 322 Kč 16 119 Kč 10 373 Kč 12 551 Kč
Cisco SFP-10G-LR-S=, modul SFP+, 10 Gbit, SR - LC/PC multi-režimy, pro vzdálenost až 300 m, vlnová délka 850 nm.
kód: 183390
Cisco GLC-LH-SMD GE SFP, LC connector transceiver
10 433 Kč 12 624 Kč
SFP optický modul Cisco, dvojitý konektor LC/PC, rychlost 1000 Mb/s, typ SFP vysílače LH/LX, standardy IEEE 802.3/802.3ab/802.3u, přenosová vzdálenost max. 10 km, vlnová délka 1300 nm.
kód: 230602
Cisco SFP-10G-LRM=, modul SFP+, 10 Gbit, LRM - LC/PC, až 300m, 1310nm
15 573 Kč 18 843 Kč
Cisco SFP-10G-LRM=, modul SFP+, 10 Gbit, LRM - LC/PC, pro vzdálenost až 300 m, vlnová délka 1310 nm.
Be a gamer
kód: 304520
Cisco SFP+ modul SFP-10G-LR=, 10 Gbit, LR - LC/PC multi-režimy, až 10km, 1310 nm
38 213 Kč 46 238 Kč
10gigabitový SFP+ modul, single-mode, vlnová délka 1310 nm. Pro spojení na vzdálenost až 10 km.

Máme pro Vás

Zobrazit
Be a gamer Be a gamer