Převodníky pro síťové prvky TP-LINK

kód: 144129
TP-LINK MC210CS -7%
1 589 Kč 1 475 Kč
Porovnat dodání do Vánoc skladem
1 kus
Média konvertor sítě Gigabit Ethernet pro převod médií z optického vedení 1000BASE-LX/LH na metalické vedení 1000Base-T a naopak, pro použití s jednorežimovým optickým kabelem s konektorem typu SC, využívá vlnovou délku 1310 nm, přenos na vzdálenost až 15 km.
kód: 144130
TP-LINK MC220L
719 Kč
Porovnat dodání do Vánoc na objednání
Média konvertor sítě Gigabit Ethernet pro převod médií z optického vedení 1000BASE-LX/LH na metalické vedení 1000Base-T a naopak, pro použití s multirežimovým/ jednorežimovým optickým kabelem s konektorem typu SC/LC, využívá vlnovou délku 850 nebo 1310 nm dle kabelu, přenos na vzdálenost až 0,55 nebo 10 km dle kabelu.
kód: 144133
TP-LINK MC100CM
930 Kč
Porovnat dodání do Vánoc na objednání
Média konvertor sítě Fast Ethernet pro převod médií z optického vedení 100BASE-FX na metalické vedení 100Base-TX a naopak, pro použití s multirežimovým optickým kabelem s konektorem typu SC, využívá vlnovou délku 1 310 nm, přenos na vzdálenost až 2 km.
kód: 144134
TP-LINK MC110CS
930 Kč
Porovnat dodání do Vánoc na objednání
Média konvertor sítě Fast Ethernet pro převod médií z optického vedení 100BASE-FX na metalické vedení 100Base-TX a naopak, pro použití s jednorežimovým optickým kabelem s konektorem typu SC, využívá vlnovou délku 1 310 nm, přenos na vzdálenost až 20 km.
kód: 144131
TP-LINK MC111CS
1 099 Kč
Porovnat dodání do Vánoc na objednání
Média konvertor sítě Fast Ethernet pro převod médií z optického vedení 100BASE-FX na metalické vedení 100Base-TX a naopak, pro použití s jednorežimovým optickým kabelem s konektorem typu SC, podporuje technologii WDM, vlnová délka 1 550 nm pro odesílání dat a 1 310 nm pro příjem dat, prodlužuje dosah optického vedení na 20–60 km.
kód: 144132
TP-LINK MC112CS
1 099 Kč
Porovnat dodání do Vánoc na objednání
Média konvertor sítě Fast Ethernet pro převod médií z optického vedení 100BASE-FX na metalické vedení 100Base-TX a naopak, pro použití s jednorežimovým optickým kabelem s konektorem typu SC, podporuje technologii WDM, vlnová délka 1 310 nm pro odesílání dat a 1 550 nm pro příjem dat, prodlužuje dosah optického vedení na 20–60 km.
kód: 135843
TP-LINK TL-SM311LS MiniGBIC Module
1 385 Kč
Porovnat dodání do Vánoc na objednání
Transceiver 1000BASE-LX SFP sloužící jako rozšiřující modul pro switche, multimode fiber, vlnová délka 1310 nm, 2x konektor duplex LC, vzdálenost až 10 km.
kód: 144128
TP-LINK MC200CM
1 469 Kč
Porovnat dodání do Vánoc na objednání
Média konvertor sítě Gigabit Ethernet pro převod médií z optického vedení 1000BASE-SX na metalické vedení 1000Base-T a naopak, pro použití s multirežimovým optickým kabelem s konektorem typu SC, využívá vlnovou délku 850 nm, přenos na vzdálenost až 0,55 km.
kód: 144135
TP-LINK TL-MC1400 14-Slotové šasi pro media konvertory
5 390 Kč
Porovnat dodání do Vánoc na objednání Měsíčně
od 0 Kč
14-slotové šasi pro media konvertory TP-LINK TL-MCXXX verze 2.0, pro montáž do standardních racků 19'' s výškou 2U, funkce výměny za provozu, dva chladicí ventilátory.

Máme pro Vás

Zobrazit
Hlavička