Smart dětský pokoj

obývací pokoj pracovna kuchyň ložnice koupelna dětský pokoj garáž
Dětský pokoj

Chytrý dětský pokoj

Chcete naučit dítě programovat nebo rozvíjet jeho fantazii a tvůrčí schopnosti? S chytrými hračkami a gadgety je to velmi jednoduché. Analytické myšlení rozvíjí programovatelní roboti, umělecké sklony zase 3D pera a tiskárny. Svou bystrost si pak nejen děti mohou zlepšovat při pilotování nejrůznějších dronů. Ve spojení s ratolestmi můžeme být i díky chytrým hodinkám. Se správnou elektronikou se navíc zvládnou děti postarat i o domácí mazlíčky.

 

Zobrazit všechny produkty

Miniroboti

Dávno jsou pryč doby, kdy děti byly odkázané pouze na autíčka a panenky. V dnešní době si mohou pořídit celou řadu inteligentních hraček, jako jsou roboti a miniboti. Ti je dokonce mohou naučit základy programování. Nabídka hraček je opravdu široká, právě proto se v dnešním článku zaměříme na robotické a vzdělávací modely. Zajímavou vychytávkou je například robotická koule, která se ovládá na dálku pomocí chytrého telefonu. S ním přitom komunikuje prostřednictvím bezdrátového standardu Bluetooth. Pokračovat ve čtení.

Chytré hodinky a náramky

Nositelná elektronika je bezesporu fenoménem dnešní doby. A není se čemu divit, tato miniaturní elektronická zařízení toho umí opravdu hodně. Dnes se zaměříme na dvě nejpopulárnější kategorie – chytré hodinky a fitness náramky. Ty nejlevnější modely fitness náramků se dají pořídit už za méně než tisíc korun. A co takové zařízení umí? Počítá kroky, spálené kalorie, ušlou vzdálenost a v doplňkových funkcích zpravidla nechybí ani stopky nebo ukazatel času. I ty nejlevnější modely totiž mají jednoduché displeje schopné zobrazovat základní, typicky číselné informace. Pokračovat ve čtení.

Dron

Nabídka dronů je opravdu široká. Objevují se v ní totiž základní modely určené pro ty nejmenší jedince, stejně jako profesionální bezpilotní letouny, se kterými je možné natáčet již velmi profesionální videa ve vysokém rozlišení. Ty nejlevnější drony na trhu se nemusíte bát svěřit ani svým ratolestem. Zpravidla jde totiž o malé letouny, které nemohou nikomu ublížit, létají relativně pomalu – v porovnání s většími bratříčky, a často se hodí na seznámení s tím, jak vlastně drony fungují a jak se ovládají. Právě proto tyto základní modely mohou být zajímavou volbou i pro jedince, kteří se před koupí pokročilejšího modelu chtějí naučit základy s daleko levnějším strojem. Pokračovat ve čtení.

Chytrá elektronika pro domácí mazlíčky

Nositelná elektronika bývá zpravidla výsadou lidí, stále častěji se však můžeme setkat také s chytrými pomocníky určenými pro naše čtyřnohé miláčky. Ty se zpravidla starají o jejich bezpečí, neboť monitorují jejich pohyb. Existují ale také daleko sofistikovanější modely… Základ nabídky pro domácí mazlíčky tvoří speciální GPS trackery. Toto zařízení je přesně pro majitele, jejichž čtyřnozí mazlíčci se rádi toulají bez dozoru. Tomu je ale konec. S pomocí integrovaného GPS lokalizátoru a SIM karty budete vždy naprosto přesně vědět, kde se vaše zvíře právě nachází. Stačí se pouze podívat do aplikace chytrého telefonu nebo také jednoduše na mapu v internetovém prohlížeči, pokud chytrý telefon nevlastníte. Pokračovat ve čtení.

Chytrá elektronika pro domácí mazlíčky

V dnešním článku dáme průchod fantazii. Společně se totiž podíváme na to, jak fungují 3D pera. S nimi je možné vytvořit celou řadu zajímavých uměleckých děl. A nutno podotknout, že to zvládnou i ti nejmenší jedinci. V poslední době se těší stále větší popularitě 3D tiskárny. Důvod je prostý, uživatel si na nich může vytisknout bez nadsázky cokoliv. Jenže ceny těchto sofistikovaných modelů nejsou vůbec příznivé, pořídit si je tak rozhodně nemůže každý. Zajímavou alternativou k tiskárnám, které jsou schopné tisknout trojrozměrné modely, jsou tzv. 3D pera. Pokračovat ve čtení.

Hity z telky Povánoční výprodej