Smart garáž

obývací pokoj pracovna kuchyň ložnice koupelna dětský pokoj garáž
Garáž

Chytrá garáž

Jak vypadá garáž správného GEEKa? Je až po okraj napěchovaná elektrickými vychytávkami. Vozový park je zastoupen samozřejmě hlavně elektromobily, konkrétně tedy inteligentními koly, koloběžky  a skateboardy. Své místo zde jistě naleznou také monitory bazénu a nejrůznější zahradní osvětlení. Za pozornost stojí také chytré zvonky, které je možné zkombinovat se snímači pohybu. Všechny cenné poklady je samozřejmě důkladně střežit, vhod tedy přijdou nejrůznější bezpečnostní sady.

 

Zobrazit všechny produkty

Chytré zabezpečení domácnosti

Existuje celá řada nejrůznějších sad, s jejichž pomocí je možné zabezpečit domácnosti proti nezvaným návštěvníkům. Za pozornost přitom stojí především ty chytré, které se dají obsluhovat chytrým telefonem klidně z druhého konce planety. Neštěstí nechodí po horách, ale… Známé přísloví, které bohužel v praxi funguje častěji, než bychom chtěli. V dnešní době ale spoustě nepříjemných situací můžeme předcházet díky zařízením pro chytrou domácnost. V dřívějším článku jsme si již ukázali, jak se dá se startovací sadou vybudovat celá sofistikovaná inteligentní domácnost, či jak chytré kamery mohou hlídat celý náš prostor. Pokračovat ve čtení.

Chytrá domácnost

Chytrá domácnost je fenoménem dneška. Nejrůznější vychytávky nicméně nemusí usnadňovat život lidem pouze uvnitř, dobře poslouží také na zahradách. Řeč je například o automatických uzávěrech vody, bazénovém osvětlení či monitorech kvality vody. Péče o zahradu nebo bazén není vůbec nic jednoduchého. Naštěstí v dnešní době je možné i tyto starosti přenechat na chytrých pomocnících. Ty dovedou ušetřit nejen námahu, ale v některých případech dokonce i čas nebo peníze. Pokračovat ve čtení.

Chytrá bazénová technika

Předejít nepříjemným překvapením v bazénu je možné díky chytrým monitorům, které dovedou analyzovat vodu a poskytovat kompletní přehled uživateli na mobil. To nicméně není jediná vychytávka, kterou na zahradě při vodních radovánkách oceníte. Jak velká je to práce, ví každý, kdo si zkusil starat se alespoň jednu sezónu o bazén. Stačí nesprávně namíchat chemii a ve stojaté vodě se okamžitě začnou tvořit řasy. Dát vale všem takovým starostem můžete s chytrým monitorem bazénu, který byl navržen tak, aby vám umožnil plnou kontrolu nad kvalitou vody. Pokračovat ve čtení.

Chytrá koloběžka

Čím dál tím více lidí řeší, jak se efektivně a v ideálním případě také bez zbytečného čekání v kolonách pohybovat ve městě. Ideálním řešením mohou být elektrické koloběžky. Ty mají ale vcelku své přednosti i nedostatky. Už v jednom z předchozích článků jsme si ukázali, jak se dá problém s dopravou po městech vyřešit – s využitím elektrického skateboardu nebo longboardu. Jenže ovládat prkno nemusí být snadné pro úplně každého uživatele. Například elektrické koloběžky se řídí daleko intuitivněji, neboť má uživatel řídítka pevně v rukách. Bez nadsázky to zvládne i malé dítě. Právě intuitivní a snadná obsluha udělala z elektrických koloběžek v posledních letech doslova hit. Pokračovat ve čtení.

Chytrá koloběžka

Vzrůstající popularitě se těší kola s elektrickým pohonem. Jednotlivé modely se od sebe nicméně dramaticky liší, jak si ukážeme v řádcích níže. Poradíme také, podle čeho vybírat ideální model pro různé typy jezdců. Přeborníky v dopravě po městě jsou elektrické skateboardy a koloběžky. Obě řešení se nicméně hodí spíše na rovné povrchy a překonávání menších vzdáleností. Pokud se potřebujete dostat rychle do vzdálenější destinace, hodí se spíše elektrická kola. Už jen kvůli tomu, že jsou díky integraci sedla pohodlnější. Pokračovat ve čtení.

Chytrý zvonek

Zařízení z kategorie chytré domácnosti nás stále nepřestávají překvapovat. Výrobci totiž vylepšují i přístroje, u kterých se na první pohled již nic lepšího vymyslet nedá. Příkladem jsou i chytré zvonky, na které se dnes podíváme trochu blíže. Chytré zvonky se na první pohled nijak dramaticky neliší od těch obyčejných bezdrátových. Ve skutečnosti ale toho umí daleko více. Dovolují například propojit více zvonků a základních stanic najednou, takže můžete pouštět návštěvy přes více vchodů a k tomu ještě monitorovat všechny příchozí z více místností. Dosah je zpravidla více než 100 metrů, což by mělo stačit i pro opravdu velké prostory. Pokračovat ve čtení.

Skateboard a logboard

Volnost, rychlost a nespoutanost – to jsou lákadla, který zná snad každý rider. Poznávat krásy městské džungle nyní může klidně i na elektrických longboardech a skateboardech. Každému ale vyhovuje něco jiného. Poradíme, jak vybrat ten nejvhodnější model. Elektrické skateboardy a longboardy představují v první řadě zajímavou možnost, jak se svižně pohybovat po městě bez závislosti na městské dopravě a automobilech. Pokročilé modely se pohybují rychlostí klidně i 40 km/h, mají dojezd klidně i 20 km a zvládají stoupání do svahů o 10°. Pokračovat ve čtení.

Povánoční výprodej Povánoční výprodej