Smart ložnice

obývací pokoj pracovna kuchyň ložnice koupelna dětský pokoj garáž
Ložnice

Chytrá ložnice

Zná to snad každý. Ulehnete ke spánku a v tom si vzpomenete, že jste zapomněli zhasnout v kuchyni. S chytrým osvětlením se zvedat už nemusíte.V ložnici ale najde uplatnění daleko více šikovných vychytávek. Chůvičky nám dávají vědět o našich ratolestech, čističky vzduchu se postarají o to, aby se nám dobře spalo, což nakonec kontrolují i monitory spánku. Chytré váhy jsou pak ideální volbou pro jedince, kteří chtějí mít své zdraví a kondici opravdu pod kontrolou.

 

Zobrazit všechny produkty

Zdraví

Vzduch ve městech bohužel nepatří k těm nejčistším, problém navíc může pro spoustu lidí představovat kromě prachu také pyl a další látky, které dovedou alergiky a astmatiky pěkně potrápit. Vyřešit tento problém dovedou čističky vzduchu. Věděli jste, že vzduch uvnitř vašeho domu či bytu může být až pětinásobně více znečištěný než ten venkovní? No dobrá, možná ten váš jen dvojnásobně, protože pravidelně uklízíte, větráte, čistíte koberce, perete povlečení, vytíráte… Zkrátka o svou domácnost se vzorně staráte, věříme vám, ale i tak je podle americké agentury pro ochranu prostředí vzduch čistější venku nežli uvnitř. Připočtěte k tomu neviditelné, minimální, ale zato dlouhodobé úniky chemikálií a syntetických mikročástič z vašeho nábytku, podlahy, výmalby či koberců a máte zaděláno na problémy s dýcháním, astma, alergie a další negativní projevy špatného vzduchu. Vyřešit všechny tyto problémy dovedou čističky vzduchu. Pokračovat ve čtení.

Zdraví

Na první pohled se to nemusí zdát, ale noc je jednou z nejdůležitějších částí dne. Pokud nebudeme správně a dostatečně spát, jen těžko budeme zvládat úspěšně náročné dny. Právě proto se vyplatí mát spánek pod absolutní kontrolou, s čímž pomohou chytří pomocníci. Monitorovat spánek v dnešní době dovedou fitness náramky či chytré hodinky. Jejich měření však nemusí být vždy nejpřesnější, což platí především pro levnější modely, a pokud potřebuje zrovna nabíjet baterii, o měření můžete v noci přijít úplně. Právě proto se vyplatí mít sofistikovanější řešení, díky kterému budeme mít váš spánek pod kontrolou. Řeč je o speciálních monitorech spánku. Pokračovat ve čtení.

Hity z telky Povánoční výprodej