TP-LINK MC112CS

prodloužená záruka
5 let záruka
TP-LINK MC112CS_361883516
Skladem 1 kus
Kdy zboží dostanu?
578 Kč 699 Kč
Férová cena
70 bodů do CZC.Klubu
Transparentní historie ceny

Média konvertor sítě Fast Ethernet pro převod médií z optického vedení 100BASE-FX na metalické vedení 100Base-TX a naopak, pro použití s jednorežimovým optickým kabelem s konektorem typu SC, podporuje technologii WDM, vlnová délka 1 310 nm pro odesílání dat a 1 550 nm pro příjem dat, prodlužuje dosah optického vedení na 20km.

Porovnat

Další v kategorii

Výrobce: TP-LINK
Kód výrobce: MC112CS
Náš kód: 144132

Rychlá navigace

TP-LINK MC112CS_361883516 TP-LINK MC112CS
578 Kč 699 Kč

Popis produktu

Média konvertor sítě Fast Ethernet TP-LINK MC112CS umožní převod médií z optického vedení 100BASE-FX na metalické vedení 100Base-TX a naopak. Je určen pro použití s jednorežimovým optickým kabelem s konektorem typu SC a odpovídá standardům IEEE 802.3u 10/100Base-TX a 100Base-FX. Díky technologii WDM modul MC112CS využívá pouze jeden optický kabel pro odesílání a příjem dat, což snižuje náklady na kabeláž na polovinu.

TP-LINK MC112CS podporuje specifikaci dlouhovlnného laseru (LX), využívá vlnovou délku 1 310 nm pro odesílání dat a 1 550 nm pro příjem dat a prodlužuje dosah optického vedení na 20 km. Podporuje automatickou detekci MDI/MDI-X pro port TX, automatické vyjednávání duplexního režimu na portu TX a stavové LED kontrolky na čelním panelu. Konvertor umožňuje použití jako samostatné zařízení (nevyžaduje žádné šasi) nebo se šasi TP-LINK 19".

Jak hodnotíte popis produktu?

Technické parametry

Konektory: SC (1)

Pro typ kabelu: Single Mode

Vlnová délka - Tx/Rx [nm]: 1310/1550

Přenosová rychlost: 10/100 Mbps

Specifikace výrobce

Parametry

Pro typ kabelu: Single Mode

Konektory: SC (1)

Přenosová rychlost: 10/100 Mbps

Vlnová délka - Tx/Rx [nm]: 1310/1550

Dosah [km]: 20

Napájení: DC konektor

Další informace

Výrobce: TP-LINK

Kód výrobce: MC112CS

EAN: 6935364030421

Stránky výrobce: tp-link.com

V nabídce od: 14. 1. 2014

Záruka: 5 let (u CZC.cz)

Spolehlivost: 100 %

Diskuze k produktu (2)

Máte otázky k danému produktu?
Zeptejte se v diskuzi.

Protikus

Lze jako protikus použít stejný typ převodníku, tzn. MC112CS?
Děkuji


Recenze produktu (2)

100%
Recenze uživatelů

Recenze produktu

joekovar - ověřený nákup

Recenze produktu

Anonymní uživatel - ověřený nákup

proste to funguje. na druhem konci nutný TP-Link MC111CS

CZC.cz zajišťuje, že zveřejněné recenze pochází od spotřebitelů, kteří výrobek nebo službu skutečně zakoupili. Zjistit více.
Týden slev na PC a notebooky Týden slev na PC a notebooky