TP-LINK MC210CS  MC210CS

Náš kód: 144129     *144129*
-7% Ušetříte
114 Kč
5 let
záruka
  • null
1 589 Kč 1 475 Kč
1 219 Kč bez DPH
Skladem 1 kus
Kdy zboží dostanu?
dodání do Vánoc

Média konvertor sítě Gigabit Ethernet pro převod médií z optického vedení 1000BASE-LX/LH na metalické vedení 1000Base-T a naopak, pro použití s jednorežimovým optickým kabelem s konektorem typu SC, využívá vlnovou délku 1310 nm, přenos na vzdálenost až 15 km. Další informace

Porovnat Sdílet

Popis produktu

Média konvertor sítě Gigabit Ethernet TP-LINK MC210CS umožní převod médií z optického vedení 1000BASE-LX/LH na metalické vedení 1000Base-T a naopak. Je určen pro použití s jednorežimovým optickým kabelem s konektorem typu SC a odpovídá standardům IEEE802.3ab 1000Base-T a IEEE802.3z 1000Base-LX/LH.

TP-LINK MC210CS podporuje specifikaci dlouhovlnného laseru (LX), využívá vlnovou délku 1310 nm u příjmu i odesílání dat a podporuje přenos dat pomocí jednorežimového optického kabelu na vzdálenost až 15 km. Podporuje automatickou detekci MDI/MDI-X pro port TX a stavové LED kontrolky na čelním panelu. Konvertor umožňuje použití jako samostatné zařízení (nevyžaduje žádné šasi) nebo se šasi TP-LINK 19".

Jak hodnotíte popis produktu?

Technické parametry

Specifikace výrobce

Další informace

Výrobce: TP-LINK

Kód výrobce: MC210CS

EAN: 6935364030445

Stránky výrobce: tp-link.com

V nabídce od: 14. 1. 2014

Záruka: 5 let (u CZC.cz)

Poruchovost: není známa

Diskuze k produktu

Máte otázky k danému produktu?
Zeptejte se v diskuzi.

Zatím nikdo nepřispěl do diskuze, !

Hodnocení produktu

K tomuto produktu není dosud žádné hodnocení

Zatím není žádné hodnocení, !

Hlavička