TP-LINK MC210CS

100 % (2×) 4 komentáře Náš kód: 144129 *144129*
prodloužená záruka
5 let
záruka
  • TP-LINK MC210CS
Skladem 3 kusy
Kdy zboží dostanu?
Koupit na splátky od 84 Kč
36% sleva 1 313 Kč 1 589 Kč 842 Kč 1 019 Kč
Garance skvělé ceny Garance skvělé ceny

Média konvertor sítě Gigabit Ethernet pro převod médií z optického vedení 1000BASE-LX/LH na metalické vedení 1000Base-T a naopak, pro použití s jednorežimovým optickým kabelem s konektorem typu SC, využívá vlnovou délku 1310 nm, přenos na vzdálenost až 15 km. Další informace

Další v kategorii

Výrobce: TP-LINK
Kód výrobce: MC210CS
Náš kód: 144129

Rychlá navigace

TP-LINK MC210CS TP-LINK MC210CS
842 Kč 1 019 Kč

Popis produktu

Média konvertor sítě Gigabit Ethernet TP-LINK MC210CS umožní převod médií z optického vedení 1000BASE-LX/LH na metalické vedení 1000Base-T a naopak. Je určen pro použití s jednorežimovým optickým kabelem s konektorem typu SC a odpovídá standardům IEEE802.3ab 1000Base-T a IEEE802.3z 1000Base-LX/LH.

TP-LINK MC210CS podporuje specifikaci dlouhovlnného laseru (LX), využívá vlnovou délku 1310 nm u příjmu i odesílání dat a podporuje přenos dat pomocí jednorežimového optického kabelu na vzdálenost až 15 km. Podporuje automatickou detekci MDI/MDI-X pro port TX a stavové LED kontrolky na čelním panelu. Konvertor umožňuje použití jako samostatné zařízení (nevyžaduje žádné šasi) nebo se šasi TP-LINK 19".

Jak hodnotíte popis produktu?

Technické parametry

Konektory: SC (2)

Pro typ kabelu: Single Mode

Vlnová délka - Tx/Rx [nm]: 1 310

Specifikace výrobce

Parametry

Pro typ kabelu: Single Mode

Konektory: SC (2)

Přenosová rychlost: 1 Gbps

Vlnová délka - Tx/Rx [nm]: 1 310

Dosah [km]: 15

Napájení: DC konektor

Další informace

Výrobce: TP-LINK

Kód výrobce: MC210CS

EAN: 6935364030445

Stránky výrobce: tp-link.com

V nabídce od: 14. 1. 2014

Záruka: 5 let (u CZC.cz)

Spolehlivost: 100 %

Diskuze k produktu

Máte otázky k danému produktu?
Zeptejte se v diskuzi.

kocián65 KOC

Konektor

kocián657. 10. 2020 11:44

Dobrý den ,momentálně používám model MC112CS, který má pouze jeden vstup pro optiku,tak se chci zeptat, kdybych přešel na tenhle model, jestli nevadí,že … více

Ingram12 ING

FX/TX

Ingram1222. 9. 2020 11:32

Dobrý den, už jsem z té optiky opravdu blázen. Mám konvertor doma a nefunguje. Vyměnil jsem router (původní byl ZTE F660 - konektor by to měl být SC/UPC … více


Hodnocení produktu (2)

100%
Hodnocení uživatelů

Hodnocení produktu

mikrojenda MIK mikrojenda - ověřený nákup
doporučuje produkt 100 % 7. 7. 2020
  • funguje jak ma
  • zatim jsem po dvou tydnech provozu nenasel zadne
Akční nabídka Akční nabídka