TP-LINK SFP modul TL-SM321B-2, 100/1000, WDM, SM, 2km, 1310/1550nm

Náš kód: 312501 *312501*
prodloužená záruka
5 let
záruka
  • TP-LINK SFP modul TL-SM321B-2, 100/1000, WDM, SM, 2km, 1310/1550nm
  • TP-LINK SFP modul TL-SM321B-2, 100/1000, WDM, SM, 2km, 1310/1550nm
  • TP-LINK SFP modul TL-SM321B-2, 100/1000, WDM, SM, 2km, 1310/1550nm
  • TP-LINK SFP modul TL-SM321B-2, 100/1000, WDM, SM, 2km, 1310/1550nm
1310/1550
dodání do 2 dnů
1310/1550
dodání do 2 dnů
1550/1310
dodání do 2 dnů
Skladem dodání do 2 dnů
Kdy zboží dostanu?
247 Kč 299 Kč
Garance skvělé ceny Garance skvělé ceny

Obousměrný SPF modul WDM, který podporuje nejnovější standard 1000Base-BX. Nabízí přenosovou vzdálenost až 2 km v 9/125 μm SMF (Single-Mode Fiber). Vlnové délky: Tx: 1310 nm / Rx: 1550 nm. Vyhovuje standardu Small Form Pluggable Multi-Source Agreement (SFP-MSA). Podporuje digitální diagnostické monitorování (DDM), výměnu za provozu.

Další v kategorii

Výrobce: TP-LINK
Kód výrobce: TL-SM321B-2
Náš kód: 312501

Rychlá navigace

TP-LINK SFP modul TL-SM321B-2, 100/1000, WDM, SM, 2km, 1310/1550nm TP-LINK SFP modul TL-SM321B-2, 100/1000, WDM, SM, 2km, 1310/1550nm
247 Kč 299 Kč

Popis produktu

TP-LINK TL-SM321B-2

TL-SM321B-2 od TP-LINK je obousměrný optický transceiver WDM, který pracuje s integrovaným LC obousměrným optickým rozhraním. Nabízí datové spojení až na 2 km v 9/125 μm SMF (Single-Mode Fiber).

TL-SM321B-2 podporuje funkci Digital Diagnostic Monitoring (DDM), která je kompatibilní s SFF-8472. DDM podporuje monitorování transceiveru v reálném čase.

TP-Link TL-SM321B-2 se v praxi používá pro optické sítě na krátkou a střední vzdálenost a poskytuje rychlé a stabilní gigabitové optické připojení pro přepínače, směrovače, servery, atd.

Klíčové vlastnosti

  • Obousměrný SPF modul WDM
  • Vlnové délky: Tx: 1310 nm / Rx: 1550 nm
  • Podporuje nejnovější standard 1000Base-BX
  • Přenosová vzdálenost až 2 km v 9/125 μm SMF (Single-Mode Fiber)
  • Kompatibilní s Small Form Pluggable Multi-Source Agreement (SFP-MSA)
  • Podporuje digitální diagnostické monitorování (DDM)
  • Podporuje výměnu za provozu

Jak hodnotíte popis produktu?

Technické parametry

Pro typ kabelu: Single Mode

Konektory: (1) LC

Přenosová rychlost: 1 Gbps

Vlnová délka - Tx/Rx [nm]: 1310/1550

Dosah [km]: 2

Parametry

Formát: SFP

Pro typ kabelu: Single Mode

Konektory: (1) LC

Přenosová rychlost: 1 Gbps

Vlnová délka - Tx/Rx [nm]: 1310/1550

Dosah [km]: 2

DDMI - diagnostika: Ano

Další informace

Výrobce: TP-LINK

Kód výrobce: TL-SM321B-2

Stránky výrobce: tp-link.com

V nabídce od: 13. 3. 2021

Záruka: 5 let (u CZC.cz)

Spolehlivost: 100 %

Diskuze k produktu

Máte otázky k danému produktu?
Zeptejte se v diskuzi.

Zatím nikdo nepřispěl do diskuze, !

Hodnocení produktu

K tomuto produktu není dosud žádné hodnocení.

Zatím není žádné hodnocení, !

Hity z telky Získejte k nákupu O2 TV na tři měsíce