TP-LINK TL-SM311LM MiniGBIC Module  TL-SM311LM

Náš kód: 133415     *133415*
-8% Ušetříte
107 Kč
5 let
záruka
  • null
1 276 Kč 1 169 Kč
966 Kč bez DPH
Skladem 1 kus
Kdy zboží dostanu?
dodání do Vánoc

Modul MiniGBIC TP-LINK TL-SM311LM inteligentní síťové přepínače TL-SG3109/ 3216/ 3224, TL-SL3428/ 3452, TL-SG2109WEB/ 2216WEB/ 2224WEB, TL-SL2210WEB/ 2218WEB/ 2428WEB/ 2452WEB, TL-SL1351 a gigabitové přepínače, portu LC, přenosová rychlost 1.25 Gbps, Multi-mode Fiber s maximální délkou 550m. Další informace

Porovnat Sdílet

Popis produktu

TP-LINK jistě patří k známým značkám síťových komponent u nás, proto Vám přinášíme celou řadu produktů z portfolia tohoto výrobce, mezi něž patří zařízení pro metalické i bezdrátové sítě, aktivní prvky i klientské adaptéry.

Multirežimový modul MiniGBIC TP-LINK TL-SM311LM slouží k prodloužení vzdálenosti připojení a připojuje se k řízeným, inteligentním síťovým přepínačům TP-LINK. Prodlouží vzdálenost přenosu a uspokojí tak maximálně požadavky na dosah sítě LAN na dlouhé vzdálenosti.

MiniGBIC TP-LINK TL-SM311LM podporuje tandardy a protokoly IEEE 802.3z, CSMA/CD, TCP/IP, vlnovou délku 850nm a napájení 3.3V. Je určen pro použití s optickým kabelem     50/125um nebo 62.5/125um Multi-mode s maximální délkou 550m. Typ portu je LC a přenosová rychlost 1.25 Gbps.

Modul MiniGBIC TP-LINK TL-SM311LM je určen k použití se zařízeními TL-SG3109/ 3216/ 3224, TL-SL3428/ 3452, TL-SG2109WEB/ 2216WEB/ 2224WEB, TL-SL2210WEB/ 2218WEB/ 2428WEB/ 2452WEB, TL-SL1351 a gigabitové přepínače.

Jak hodnotíte popis produktu?

Technické parametry

Specifikace výrobce

Další informace

Výrobce: TP-LINK

Kód výrobce: TL-SM311LM

EAN: 6935364030209

Stránky výrobce: tp-link.com

V nabídce od: 30. 7. 2013

Záruka: 5 let (u CZC.cz)

Poruchovost: není známa

Diskuze k produktu

Máte otázky k danému produktu?
Zeptejte se v diskuzi.

Zatím nikdo nepřispěl do diskuze, !

Hodnocení produktu

K tomuto produktu není dosud žádné hodnocení

Zatím není žádné hodnocení, !

Hlavička