TP-LINK TL-SM321A SM/LC MiniGBIC modul  TL-SM321A

Náš kód: 144126     *144126*
5 let
záruka
  • null
1 799 Kč
1 487 Kč bez DPH
na objednání
Kdy zboží dostanu?
dodání do Vánoc

Obousměrný SPF modul WDM s podporou standardu 1000Base-BX pro přenos přes jedno vlákno optického vedení, technologii WDM, vlnová délka TX: 1 550 nm/RX: 1 310 nm, pro kabel 9/125 um Single-mode Fiber, typ portu LC, přenosová rychlost 1.25 Gbps. Další informace

Porovnat Sdílet

Popis produktu

TP-LINK jistě patří k známým značkám síťových komponent u nás, proto Vám přinášíme celou řadu produktů z portfolia tohoto výrobce, mezi něž patří zařízení pro metalické i bezdrátové sítě, aktivní prvky i klientské adaptéry.

Obousměrný SPF modul WDM TP-LINK TL-SM321A podporuje nejnovější standard 1000Base-BX pro přenos přes jedno vlákno optického vedení, kdy jedna různá vlnová délka prochází oběma směry. Podporuje obousměrnou technologii WDM a využívá jedno vlákno optického vedení s vlnovou délkou TX: 1 550 nm/RX: 1 310 nm. Používá se ve dvojici s TL-SM321B. Je určen pro použití s optickým kabelem 9/125 um Single-mode Fiber. Typ portu je LC a přenosová rychlost 1.25 Gbps.

Slouží k prodloužení vzdálenosti připojení a připojuje se k řízeným, inteligentním síťovým přepínačům TP-LINK. Prodlouží vzdálenost přenosu až na 10 km a uspokojí tak maximálně požadavky na dosah sítě LAN na dlouhé vzdálenosti.

Kompatibilní např. s  TP-LINK MC220L, TL-R4199G/ 4299G, TL-SG3109, TL-SL3428/ 3452, TL-SG2109WEB/ 2216WEB/ 2224WEB, TL SL2210WEB/ 2218WEB/ 2428WEB/ 2452WEB, TL-SL1351 a další obdobná zařízení.

Jak hodnotíte popis produktu?

Technické parametry

Specifikace výrobce

Další informace

Výrobce: TP-LINK

Kód výrobce: TL-SM321A

EAN: 6935364030513

Stránky výrobce: tp-link.com

V nabídce od: 21. 1. 2014

Záruka: 5 let (u CZC.cz)

Poruchovost: není známa

Diskuze k produktu

Máte otázky k danému produktu?
Zeptejte se v diskuzi.

Zatím nikdo nepřispěl do diskuze, !

Hodnocení produktu

K tomuto produktu není dosud žádné hodnocení

Zatím není žádné hodnocení, !

Hlavička