TP-LINK TXM431-LR 10Gbase-LR SFP+ LC Transceiver, 1310nm SM, 10km  TXM431-LR

prodloužená záruka
Náš kód: 191056     *191056*
-46% Ušetříte
2 989 Kč
5 let
záruka
  • TP-LINK TXM431-LR 10Gbase-LR SFP+ LC Transceiver, 1310nm SM, 10km
  • TP-LINK TXM431-LR 10Gbase-LR SFP+ LC Transceiver, 1310nm SM, 10km
6 536 Kč 3 547 Kč
2 932 Kč bez DPH
Skladem 0 kusů
Kdy zboží dostanu?

Transceiver od TP-LINK TXM431-LR je vysílač, který slouží k prodloužení vzdálenosti vašeho ethernetového připojení s vysokou rychlostí přenosu dat až 10GBit/s. Vysoce výkonný 1310nm vysílač disponuje jedním režimem s 10GBASE-LR SFP+. S podporou plně duplexního režimu dokáže vaše ethernetové připojení rozšířit vzdálenost internetu až na 10 km s pomocí kabelů s 9/125µm vláknem. Další informace

Další v kategorii

Rychlá navigace

TP-LINK TXM431-LR 10Gbase-LR SFP+ LC Transceiver, 1310nm SM, 10km TP-LINK TXM431-LR 10Gbase-LR SFP+ LC Transceiver, 1310nm SM, 10km
3 547 Kč

Popis produktu

Transceiver od TP-LINK TXM431-LR je vysílač, který slouží k prodloužení vzdálenosti vašeho ethernetového připojení s vysokou rychlostí přenosu dat až 10GBit/s. Vysoce výkonný 1310nm vysílač disponuje jedním režimem s 10GBASE-LR SFP+. S podporou plně duplexního režimu dokáže vaše ethernetové připojení rozšířit vzdálenost internetu až na 10 km s pomocí kabelů s 9/125µm vláknem.

Vysílač je kompatibilní s několika switchy a SPF+ moduly od firmy TP-Link. Lze jej připojit i za plného provozu. Disponuje konektorem LC/UPC, standardem IEEE 802.3ae a protokoly CSMA/CD, TCP/IP.

Jak hodnotíte popis produktu?

Technické parametry

Další informace

Výrobce: TP-LINK

Kód výrobce: TXM431-LR

Stránky výrobce: tp-link.com

V nabídce od: 19. 5. 2016

Záruka: 5 let (u CZC.cz)

Poruchovost: není známa

Diskuze k produktu

Máte otázky k danému produktu?
Zeptejte se v diskuzi.

Zatím nikdo nepřispěl do diskuze, !

Hodnocení produktu

K tomuto produktu není dosud žádné hodnocení.

Zatím není žádné hodnocení, !