TP-LINK TXM431-SR 10Gbase-SR SFP+ LC Transceiver, 850nm MM, 300m

Náš kód: 191055 *191055*
prodloužená záruka
5 let
záruka
  • TP-LINK TXM431-SR 10Gbase-SR SFP+ LC Transceiver, 850nm MM, 300m
  • TP-LINK TXM431-SR 10Gbase-SR SFP+ LC Transceiver, 850nm MM, 300m
  • TP-LINK TXM431-SR 10Gbase-SR SFP+ LC Transceiver, 850nm MM, 300m
  • TP-LINK TXM431-SR 10Gbase-SR SFP+ LC Transceiver, 850nm MM, 300m
Skladem dodání do 2 dnů
Kdy zboží dostanu?
65% sleva 2 392 Kč 2 894 Kč 826 Kč 999 Kč
Garance skvělé ceny Garance skvělé ceny

Transceiver od TP-LINK TXM431-SR je vysílač, který slouží k prodloužení vzdálenosti vašeho ethernetového připojení s vysokou rychlostí přenosu dat až 10GBit/s. Vysoce výkonný 850nm vysílač disponuje více režimy s 10GBASE-LR SFP+. S podporou plně duplexního režimu dokáže vaše ethernetové připojení rozšířit vzdálenost internetu až na 300 m kabely s 50/125 µm nebo 62,5/125 µm vláknem Další informace

Další v kategorii

Výrobce: TP-LINK
Kód výrobce: TXM431-SR
Náš kód: 191055

Rychlá navigace

TP-LINK TXM431-SR 10Gbase-SR SFP+ LC Transceiver, 850nm MM, 300m TP-LINK TXM431-SR 10Gbase-SR SFP+ LC Transceiver, 850nm MM, 300m
826 Kč 999 Kč

Popis produktu

Transceiver od TP-LINK TXM431-SR je vysílač, který slouží k prodloužení vzdálenosti vašeho ethernetového připojení s vysokou rychlostí přenosu dat až 10GBit/s. Vysoce výkonný 850nm vysílač disponuje více režimy s 10GBASE-LR SFP+. S podporou plně duplexního režimu dokáže vaše ethernetové připojení rozšířit vzdálenost internetu až na 300 m kabely s 50/125 µm nebo 62,5/125 µm vláknem.

Vysílač je kompatibilní s několika switchy a SPF+ moduly od firmy TP-Link. Lze jej připojit i za plného provozu. Disponuje konektorem LC/UPC, standardem IEEE 802.3ae a protokoly CSMA/CD, TCP/IP.

Jak hodnotíte popis produktu?

Technické parametry

Pro typ kabelu: Multi Mode

Konektory: (2) LC

Přenosová rychlost: 10 Gbps

Vlnová délka - Tx/Rx [nm]: 850

Dosah [km]: 0,3

Typ přenosu: 2-vláknový

Parametry

Formát: SFP+

Pro typ kabelu: Multi Mode

Konektory: (2) LC

Přenosová rychlost: 10 Gbps

Vlnová délka - Tx/Rx [nm]: 850

Dosah [km]: 0,3

Typ přenosu: 2-vláknový

Další informace

Výrobce: TP-LINK

Kód výrobce: TXM431-SR

EAN: 6935364021870

Stránky výrobce: tp-link.com

V nabídce od: 19. 5. 2016

Záruka: 5 let (u CZC.cz)

Spolehlivost: 100 %

Diskuze k produktu

Máte otázky k danému produktu?
Zeptejte se v diskuzi.

Zatím nikdo nepřispěl do diskuze, !

Hodnocení produktu

K tomuto produktu není dosud žádné hodnocení.

Zatím není žádné hodnocení, !

Be a gamer Be a gamer