TP-LINK TXM431-SR 10Gbase-SR SFP+ LC Transceiver, 850nm MM, 300m  TXM431-SR

prodloužená záruka
Náš kód: 191055     *191055*
-68% Ušetříte
1 628 Kč 1 970 Kč
5 let
záruka
  • TP-LINK TXM431-SR 10Gbase-SR SFP+ LC Transceiver, 850nm MM, 300m
  • TP-LINK TXM431-SR 10Gbase-SR SFP+ LC Transceiver, 850nm MM, 300m
garance skvělé ceny
2 392 Kč 2 894 Kč 764 Kč 924 Kč
764 Kč bez DPH 924 Kč s DPH
na objednání
Kdy zboží dostanu?

Transceiver od TP-LINK TXM431-SR je vysílač, který slouží k prodloužení vzdálenosti vašeho ethernetového připojení s vysokou rychlostí přenosu dat až 10GBit/s. Vysoce výkonný 850nm vysílač disponuje více režimy s 10GBASE-LR SFP+. S podporou plně duplexního režimu dokáže vaše ethernetové připojení rozšířit vzdálenost internetu až na 300 m s pomocí kabelů s 9/125µm vláknem. Další informace

Další v kategorii

Rychlá navigace

TP-LINK TXM431-SR 10Gbase-SR SFP+ LC Transceiver, 850nm MM, 300m TP-LINK TXM431-SR 10Gbase-SR SFP+ LC Transceiver, 850nm MM, 300m
764 Kč 924 Kč

Popis produktu

Transceiver od TP-LINK TXM431-SR je vysílač, který slouží k prodloužení vzdálenosti vašeho ethernetového připojení s vysokou rychlostí přenosu dat až 10GBit/s. Vysoce výkonný 850nm vysílač disponuje více režimy s 10GBASE-LR SFP+. S podporou plně duplexního režimu dokáže vaše ethernetové připojení rozšířit vzdálenost internetu až na 300 m s pomocí kabelů s 9/125µm vláknem.

Vysílač je kompatibilní s několika switchy a SPF+ moduly od firmy TP-Link. Lze jej připojit i za plného provozu. Disponuje konektorem LC/UPC, standardem IEEE 802.3ae a protokoly CSMA/CD, TCP/IP.

Jak hodnotíte popis produktu?

Technické parametry

Další informace

Výrobce: TP-LINK

Kód výrobce: TXM431-SR

EAN: 6935364021870

Stránky výrobce: tp-link.com

V nabídce od: 19. 5. 2016

Záruka: 5 let (u CZC.cz)

Poruchovost: není známa

Diskuze k produktu

Máte otázky k danému produktu?
Zeptejte se v diskuzi.

Zatím nikdo nepřispěl do diskuze, !

Hodnocení produktu

K tomuto produktu není dosud žádné hodnocení.

Zatím není žádné hodnocení, !