Příslušenství TP-LINK

kód: 144127
TP-LINK TL-SM321B SM/LC MiniGBIC modul
zajímavá cena
prodloužená záruka
-41%
446 Kč 539 Kč 264 Kč 319 Kč
skladem
5 a více kusů
Obousměrný SPF modul WDM s podporou standardu 1000Base-BX pro přenos přes jedno vlákno optického vedení, technologii WDM, vlnová délka TX: 1 310 nm/RX: 1 550 nm, pro kabel 9/125 um Single-mode Fiber, typ portu LC, přenosová rychlost 1.25 Gbps.
kód: 180685
TP-LINK HA100 -3%
512 Kč 619 Kč 495 Kč 599 Kč
skladem
5 a více kusů
Přijímač HA100 poskytuje vašemu stereo zařízení možnost připojení přes Bluetooth 4.1, funkce NFC pro snadné párování zařízení. Přijímač si pamatuje až 8 zařízení pro automatické párování. Přenosová vzdálenost je až 20 m v přímé viditelnosti. Bluetooth 4.1 je kompatibilní se všemi A2DP stereo Bluetooth zařízeními.
kód: 144127b1
TP-LINK TL-SM321B SM/LC MiniGBIC modul - Rozbalené zboží
prodloužená záruka
rozbalené zboží
-45%
447 Kč 541 Kč 247 Kč 299 Kč
skladem
1 kus
Obousměrný SPF modul WDM s podporou standardu 1000Base-BX pro přenos přes jedno vlákno optického vedení, technologii WDM, vlnová délka TX: 1 310 nm/RX: 1 550 nm, pro kabel 9/125 um Single-mode Fiber, typ portu LC, přenosová rychlost 1.25 Gbps.
kód: 144127b2
TP-LINK TL-SM321B SM/LC MiniGBIC modul - Rozbalené zboží
prodloužená záruka
rozbalené zboží
-45%
447 Kč 541 Kč 247 Kč 299 Kč
skladem
1 kus
Obousměrný SPF modul WDM s podporou standardu 1000Base-BX pro přenos přes jedno vlákno optického vedení, technologii WDM, vlnová délka TX: 1 310 nm/RX: 1 550 nm, pro kabel 9/125 um Single-mode Fiber, typ portu LC, přenosová rychlost 1.25 Gbps.
kód: 144127b3
TP-LINK TL-SM321B SM/LC MiniGBIC modul - Rozbalené zboží
prodloužená záruka
rozbalené zboží
-45%
447 Kč 541 Kč 247 Kč 299 Kč
skladem
1 kus
Obousměrný SPF modul WDM s podporou standardu 1000Base-BX pro přenos přes jedno vlákno optického vedení, technologii WDM, vlnová délka TX: 1 310 nm/RX: 1 550 nm, pro kabel 9/125 um Single-mode Fiber, typ portu LC, přenosová rychlost 1.25 Gbps.
kód: 144127b4
TP-LINK TL-SM321B SM/LC MiniGBIC modul - Rozbalené zboží
prodloužená záruka
rozbalené zboží
-45%
447 Kč 541 Kč 247 Kč 299 Kč
skladem
1 kus
Obousměrný SPF modul WDM s podporou standardu 1000Base-BX pro přenos přes jedno vlákno optického vedení, technologii WDM, vlnová délka TX: 1 310 nm/RX: 1 550 nm, pro kabel 9/125 um Single-mode Fiber, typ portu LC, přenosová rychlost 1.25 Gbps.
kód: 75071
TP-LINK TL-POE150S, PoE Supplier adaptér
prodloužená záruka
-8%
520 Kč 629 Kč 479 Kč 579 Kč
na objednání
Zásobovací adaptér POE pro síťové produkty, standard IEEE 802.3af, max. vzdálenost 100 m, LED kontrolka.
kód: 62784
TP-LINK TL-PoE10R POE
prodloužená záruka
247 Kč 299 Kč
na objednání
PoE Splitter pro napájení síťových prvků po datovém kabelu Ethernet. Volitelný stejnosměrný proud 12 V, 9 V nebo 5 V, kompatibilní se standardem IEEE 802.3af PoE.
kód: 133415
TP-LINK TL-SM311LM MiniGBIC Module
prodloužená záruka
-65%
1 055 Kč 1 276 Kč 371 Kč 449 Kč
na objednání
Modul MiniGBIC TP-LINK TL-SM311LM inteligentní síťové přepínače TL-SG3109/ 3216/ 3224, TL-SL3428/ 3452, TL-SG2109WEB/ 2216WEB/ 2224WEB, TL-SL2210WEB/ 2218WEB/ 2428WEB/ 2452WEB, TL-SL1351 a gigabitové přepínače, portu LC, přenosová rychlost 1.25 Gbps, Multi-mode Fiber s maximální délkou 550m.
kód: 81298
TP-LINK TL-POE200
prodloužená záruka
-16%
638 Kč 772 Kč 536 Kč 649 Kč
na objednání
Aktivní PoE sada, napájení až do 100 metrů, díky výstupu 12/9/5V je velmi univerzální.
kód: 211813
TP-LINK plech Low profile pro TL-WN781ND
33 Kč 40 Kč
na objednání
Nízko-profilový plech pro umístění síťové karty TL-WN781ND do desktopové skříně.
kód: 144126
TP-LINK TL-SM321A SM/LC MiniGBIC modul
prodloužená záruka
-12%
847 Kč 1 024 Kč 743 Kč 899 Kč
na objednání
Obousměrný SPF modul WDM s podporou standardu 1000Base-BX pro přenos přes jedno vlákno optického vedení, technologii WDM, vlnová délka TX: 1 550 nm/RX: 1 310 nm, pro kabel 9/125 um Single-mode Fiber, typ portu LC, přenosová rychlost 1.25 Gbps.
kód: 230095
TP-LINK AC50, Wireless Controller
prodloužená záruka
1 074 Kč 1 299 Kč
TP-LINK AC50 je bezdrátový ovladač, podporuje mapování SSID a VLAN, ověření MAC, dvoulinková záloha, ovládání až 50 CAP současně, interface: 5 x 10/100Mbps Ethernet Port.
kód: 191056
TP-LINK TXM431-LR 10Gbase-LR SFP+ LC Transceiver, 1310nm SM, 10km
prodloužená záruka
-66%
5 402 Kč 6 536 Kč 1 817 Kč 2 199 Kč
Transceiver od TP-LINK TXM431-LR je vysílač, který slouží k prodloužení vzdálenosti vašeho ethernetového připojení s vysokou rychlostí přenosu dat až 10GBit/s. Vysoce výkonný 1310nm vysílač disponuje jedním režimem s 10GBASE-LR SFP+. S podporou plně duplexního režimu dokáže vaše ethernetové připojení rozšířit vzdálenost internetu až na 10 km s pomocí kabelů s 9/125µm vláknem.
kód: 204966
TP-LINK AC500, Wireless Controller
prodloužená záruka
-16%
4 677 Kč 5 659 Kč 3 925 Kč 4 749 Kč
Bezdrátový ovladač AP, dvoujádrový 1GHz procesor, 256 MB RAM, ovládání až 500 CAP současně, 5x GLAN, 1x konzolový port, instalace do racku.
kód: 211052
TP-LINK TXC432-CU1M 1M Direct Attach SFP+ Cable for 10 Gbit, 1m
prodloužená záruka
-55%
2 062 Kč 2 494 Kč 930 Kč 1 125 Kč
1m kabel s přímým připojením SFP+
kód: 211051
TP-LINK TX432 10-Gigabit 2x SFP+ slots (pro T3700G-28TQ)
prodloužená záruka
5 702 Kč 6 899 Kč
2-portový 10-Gigabitový SFP+ modul

Máme pro Vás

Zobrazit