Apple iPAD2 v ČR: desítky předobjednaných kusů

Tisková zpráva, 16. 3. 2011, Brno

Internetový obchod s počítači a elektronikou CZC.cz zahájil předprodej tabletů Apple iPAD2. Zájem zákazníků o nástupce dnes již legendárního modelu iPAD je necelé dva týdny před oficiálním uvedením na trh značný.

Ačkoliv dosud není známa přesná cena, jsou zákazníci ochotni si nový tablet objednat již nyní. Cena za základní model s 16GB kapacitou se nyní odhaduje na necelých 12 tisíc Kč, na plně vybavené modely si zákazníci musí připravit téměř 20 tisíc Kč. Finální cena bude známa v den oficiálního uvedení na trh – 25. března 2011.

„První objednávku jsme zaznamenali dokonce již pár hodin od zařazení do nabídky. Od té doby evidujeme několik desítek předobjednaných kusů a očekáváme, že toto číslo bude v následujících dnech růst“, uvedl za CZC.cz Josef Matějka, majitel společnosti.

iPAD 2 přinásí oproti předchozímu modelu rychlejší procesor, tenčí tělo, dvojici fotoaparátů s možností natáčení videa v HD kvalitě a operační systém iOS 4.3. Apple zatím počet prodaných přístrojů za první víkend nezveřejnil, odhaduje se však, že mohl dosáhnout až milionu kusů.

Akční nabídka Akční nabídka