Ubiquiti Multi-Mode optický modul SFP, 1.25 Gbps, 550m, sada 2 kusů

100 % (1×) Náš kód: 220380 *220380*
  • Ubiquiti Multi-Mode optický modul SFP, 1.25 Gbps, 550m, sada 2 kusů
Produkt bude brzy vyprodaný. Nenechte si ho ujít za tuto cenu!
Skladem
Kdy zboží dostanu?
dodání do Vánoc
5% sleva 424 Kč 512 Kč 404 Kč 489 Kč
Garance skvělé ceny Garance skvělé ceny

1.25G SFP modul, režim: multi-mode, sada dvou kusů, 2 x LC konektor. Další informace

Další v kategorii

Výrobce: Ubiquiti
Kód výrobce: UF-MM-1G
Náš kód: 220380

Rychlá navigace

Ubiquiti Multi-Mode optický modul SFP, 1.25 Gbps, 550m, sada 2 kusů Ubiquiti Multi-Mode optický modul SFP, 1.25 Gbps, 550m, sada 2 kusů
404 Kč 489 Kč

Popis produktu

Optická jednotka UF-MM-1G patří mezi takzvaná multimode řešení, která je vhodná pro síťová rozhraní o kapacitě až 1.25G SFP. Modul využívá pro přenos datových balíků pár vláken, která jsou zakončena LC konektory.

Používaná vlnová délka (Tx/Rx) u tohoto typu optické jednotky je 850 nanometrů. Spojení lze s tímto typem zařízení vytvořit až na vzdálenost 550 metrů.

Jak hodnotíte popis produktu?

Technické parametry

Pro typ kabelu: Multi Mode

Konektory: (2) LC

Přenosová rychlost: 1 Gbps

Vlnová délka - Tx/Rx [nm]: 850

Dosah [km]: 0,55

Typ přenosu: 2-vláknový

Specifikace výrobce

Parametry

Formát: SFP

Pro typ kabelu: Multi Mode

Konektory: (2) LC

Přenosová rychlost: 1 Gbps

Vlnová délka - Tx/Rx [nm]: 850

Dosah [km]: 0,55

Typ přenosu: 2-vláknový

DDMI - diagnostika: Ano

Další informace

Výrobce: Ubiquiti

Kód výrobce: UF-MM-1G

EAN: 8103540259074

Stránky výrobce: ubnt.com

V nabídce od: 23. 8. 2017

Záruka: 2 roky (u CZC.cz)

Spolehlivost: 100 %

Diskuze k produktu

Máte otázky k danému produktu?
Zeptejte se v diskuzi.

Zatím nikdo nepřispěl do diskuze, !

Hodnocení produktu (1)

100%
Hodnocení uživatelů

Ubiquiti M-M optický modul

LagMen LAG LagMen - ověřený nákup
doporučuje produkt 100 % 9. 11. 2020
  • Rychlost
  • 2 kusy v balení
  • Nic

Po týdenním používání není co vytknout, k propojení modulů jsem použil Digitus Fiber Optic Patch Cord (https://www.czc.cz/digitus-fiber-optic-patch-cord-… více

Akční nabídka Máme pro vás dárky, které skutečně potěší