Ubiquiti Multi-Mode optický modul SFP, 1.25 Gbps, 550m, sada 2 kusů  UF-MM-1G

Náš kód: 220380     *220380*
  • Ubiquiti Multi-Mode optický modul SFP, 1.25 Gbps, 550m, sada 2 kusů
421 Kč 509 Kč
421 Kč bez DPH 509 Kč s DPH
dodání do 2 dnů
Kdy zboží dostanu?
dodání do Vánoc

1.25G SFP modul, režim: multi-mode, sada dvou kusů, 2 x LC konektor. Další informace

Další v kategorii

Rychlá navigace

Ubiquiti Multi-Mode optický modul SFP, 1.25 Gbps, 550m, sada 2 kusů Ubiquiti Multi-Mode optický modul SFP, 1.25 Gbps, 550m, sada 2 kusů
421 Kč 509 Kč

Popis produktu

Optická jednotka UF-MM-1G patří mezi takzvaná multimode řešení, která je vhodná pro síťová rozhraní o kapacitě až 1.25G SFP. Modul využívá pro přenos datových balíků pár vláken, která jsou zakončena LC konektory.

Používaná vlnová délka (Tx/Rx) u tohoto typu optické jednotky je 850 nanometrů. Spojení lze s tímto typem zařízení vytvořit až na vzdálenost 550 metrů.

Jak hodnotíte popis produktu?

Technické parametry

Specifikace výrobce

Další informace

Výrobce: Ubiquiti

Kód výrobce: UF-MM-1G

EAN: 8103540259074

Stránky výrobce: ubnt.com

V nabídce od: 23. 8. 2017

Záruka: 2 roky (u CZC.cz)

Poruchovost: není známa

Diskuze k produktu

Máte otázky k danému produktu?
Zeptejte se v diskuzi.

Zatím nikdo nepřispěl do diskuze, !

Hodnocení produktu

K tomuto produktu není dosud žádné hodnocení.

Zatím není žádné hodnocení, !